Elmacık kemiği estetiği yaptırmış kimse var mı?

canım bız de sen yastayken bısıye ıhtıyacımız yoktu:nazar:
fakat gel gor kı yasla bırlıkte cılt folloşlaşıyor bırakıyor kendını
resmen deriye bol gelıyor, ben de mecbuen arastırdım
hem pimpirikli bir tipim hem de güzellik benim için cok onemlı
yurtdısını da takip ediyorum :eek:
nerdeyse bi plastik cerraha asıstan olucam kkaydirigubbakcemile3
bence yasınla emlacık kemıgını azcık dolgunlastırmanın alakası yok
yaptırabılırsın yıne de dr a sor ben senden buyugum cunku hem on hazırlık olur
28 dedıgın an cılt berbatlasmaya baslıyor

kendiyle barışık özguveni tam ;ama aynı zamanda mütevazi ınsanlar yanı senın gibi olanları çok severm şimdi yaşını ve görüntünü merak ettim açıkcası

ayrıca benım dudaklarım da dolgu 3yıl oldu yaptıralı yavaş yavaş eriyor tabi ki ;ama halen lokum gibiler çok memnunum tavsiye edrim sadece 10dakikada arzu ettiginiz görunume kavuşursunuz ;lakin yüz tipiniz fiziginiz önemli yakışmayacak bayanlar elmacık kemik dolgusu lütfen yaptırmayınız size ait olmayan bir yüz ortaya çıkıyor

ayrıca benım dudaklarım da dolgu 3yıl oldu yaptıralı yavaş yavaş eriyor tabi ki ;ama halen lokum gibiler çok memnunum tavsiye edrim sadece 10dakikada arzu ettiginiz görunume kavuşursunuz ;lakin yüz tipiniz fiziginiz önemli yakışmayacak bayanlar elmacık kemik dolgusu lütfen yaptırmayınız size ait olmayan bir yüz ortaya çıkıyor

yag dolgusumu dudaklarındaki peki? 3yıl kalabilior yanı ki duyduguma göre dudaktakı daha cabuk eriomuş güzel ozaman..bnde bugun doktorla konuştum yag enjektesi snın ici daha iyi dedi platinlerin kemigi eritdigini onayladı hanımlar..

yag dolgusumu dudaklarındaki peki? 3yıl kalabilior yanı ki duyduguma göre dudaktakı daha cabuk eriomuş güzel ozaman..bnde bugun doktorla konuştum yag enjektesi snın ici daha iyi dedi platinlerin kemigi eritdigini onayladı hanımlar..

platin filan taktırmayın arkadaslar, iste ben kısmetse inşallah radiesse yaptırıyorum
ben size yazarım, bari radiesse istenirse eritilebiliyor vs..
ne eriticem ki hem zaten erimişim ericegim kadar valla kaydirigubbakcemile3
eski genclik günlerimi çok arıyorum, 20 yasındakı halimi geri çağırıyorumhihoyyyt
valla yaşlanmak çok kötü, insanın sacı bıle dökülüyor,dokular inceliyor
cilt inceliyor burnu büyüyor, gögüsler düşüyor
kulaklar büyüyor tam maymunluğa giden yol yani :a015:
yaslıların sevimli olması sanırım kulaklarının ve burunlarının büyümesinden:ecrin_bebek:
kızlar dua edin de bir an önce şu radiesse i yaptırabileyim
gönüllü kobayınız oluyorum işte,hepsini yazarım kaydirigubbakcemile3

platin filan taktırmayın arkadaslar, iste ben kısmetse inşallah radiesse yaptırıyorum
ben size yazarım, bari radiesse istenirse eritilebiliyor vs..
ne eriticem ki hem zaten erimişim ericegim kadar valla kaydirigubbakcemile3
eski genclik günlerimi çok arıyorum, 20 yasındakı halimi geri çağırıyorumhihoyyyt
valla yaşlanmak çok kötü, insanın sacı bıle dökülüyor,dokular inceliyor
cilt inceliyor burnu büyüyor, gögüsler düşüyor
kulaklar büyüyor tam maymunluğa giden yol yani :a015:
yaslıların sevimli olması sanırım kulaklarının ve burunlarının büyümesinden:ecrin_bebek:
kızlar dua edin de bir an önce şu radiesse i yaptırabileyim
gönüllü kobayınız oluyorum işte,hepsini yazarım kaydirigubbakcemile3

sn radiesse yaptir bende yag dolgusu yaptırayım resimlerimizi koyar bakaris :) bi 5sne sonraya fikir oluşur:)hem belki bi ikinci yag dolgusunuda yaptırdıgımda kalıcı olur:Saruboceq:..offnyoruldum artık kendimle ugraşmaktannsenağlama

valla ben de yoruldum da, yanı bısı yaptırmasam ninem gibi dogal surece girip sonucun ne olacagını gorebılıyorumkaydirigubbakcemile3 bana ne yaptırıcam ıste kaydirigubbakcemile2

ben burnum icin randevu aldım haziranın 24üne.. sanırım yag dolgusunuda ozaman yaptırıcagım tabi doktorum burnuma verdigi kadar bir ücret vermesse yine:KK43:

ben burnum icin randevu aldım haziranın 24üne.. sanırım yag dolgusunuda ozaman yaptırıcagım tabi doktorum burnuma verdigi kadar bir ücret vermesse yine:KK43:

doktoru arıyorum 4 gundur fiyat konusunda biraz baskı yapmayı dusunuyorum
ama ulasabılene askolsun ne cebınden ne odasından ulasamıyorum sureklı operasyonda operasyonda
kalkıp hastaneye gıtmem lazım 2 dk konusmak ıcın
o da bana zor gelıyor
bakalım yarın 11 e kadar bos olabılecegı soylendı sekreter tarafından
ısalah yakalarım ,bakalım ne dıycek

doktoru arıyorum 4 gundur fiyat konusunda biraz baskı yapmayı dusunuyorum
ama ulasabılene askolsun ne cebınden ne odasından ulasamıyorum sureklı operasyonda operasyonda
kalkıp hastaneye gıtmem lazım 2 dk konusmak ıcın
o da bana zor gelıyor
bakalım yarın 11 e kadar bos olabılecegı soylendı sekreter tarafından
ısalah yakalarım ,bakalım ne dıycek

hic bisi düşünmüo bu doktorlar ya:KK43: benim doktorumda bi fiyat söyledi ve üzerine konuşturtmadı..bna 6.5 milyar burun icin fiyat verince yüz dolgusu fiyatını pek konuşmadık zaten off off:KK43: yaklaşssin o tarih bakalim napıcam..belki bunlardan sonra kendimle ugrasmaktan biras olsun kurtulurum sanmiorum ya neyse.sositososito..

radiesse cok ılgımı cektı benım bılgısı olan arkadslar bılgı verebılır mı? yuzum cok zayıff ıstanbulda radiesse yapan doktor var mı pekıı?

bayanlar onur erolun yaptıgı doku kokteyi hakkında bilgisi olan varmı??kalıcılıgından falanda bahsetmiş sitesinde ..kendi dokularımısdan yapiliomuşş..jayjay bi fikrin varmi??

hic bisi düşünmüo bu doktorlar ya:KK43: benim doktorumda bi fiyat söyledi ve üzerine konuşturtmadı..bna 6.5 milyar burun icin fiyat verince yüz dolgusu fiyatını pek konuşmadık .sositososito..

ne 6.5 mu:1shok: az demis,
burun ameliyatı yaparsa ömrümüzün sonuna kadar köleliğini yapalım bari:enbuyukkk::nazar: hayret bisi
ay sız neden ozel doktorlara gıdıp korkunc fıyatlar alıyorsunuz?
onlar 20 mılyar bıle der
gidin universite hastanelerıne
vala gogus amelıyatı ıcın bızım bı arkadasa kımler ne fıyatlar verdı
o da gıttı gazıden bı hocaya yaptırdı misler gibi 2.85 mi verdi 3 mü ne dusunun yanı
prof yapıyor ameliyatı, silikonu vs si hep icinde..aneztezisi vs
ama kaslarınızı kestirmeyin sonra insanın kolu felc gii oluyormus
o konuya mutlaka dıkkat edin
damla sekıllı olan sılıkonlar donuyormus sakın koydurmayın
6 milyara burun ameliyatı mı olur pehhkafamçokkarıştı
cok genıs fıyat skalası var.. dogru dr u bulmak onemlı cimri jayjay doktorlara bir yapısır kı fiyatı yarına ındırır delikafadulden

bayanlar onur erolun yaptıgı doku kokteyi hakkında bilgisi olan varmı??kalıcılıgından falanda bahsetmiş sitesinde ..kendi dokularımısdan yapiliomuşş..jayjay bi fikrin varmi??
simdi onun doku kokteyli dedigi,yag enjeksıyonu,o doku enjeksıyonu dıyor
e tabı yag da bıze aıt bır dokudur
sanırım 6.5 mılyardı gecen yıl... ben aramıstım
konusmadıgım dr yok galıba.. hihoyyyt
ama bır de sunu yapıyor onur erol
burun amelıyatı sonrası burundan cıkan kıkırdakları da kıyıp kıyıp baska yerlerı doldurmada kullandıgını bılıyorum.. mesela burun sırtındakı ucundakı bozuklukları gıdermek ıcın

tabı yag dolgusu yaptıran arkadaslar yazmıs yuz sısıyormus 1 ay.
benım cıldım zaten cok hassas ben gelemem oyle 1 ay ıcerde tıkılmaya
ve yagda kayıp kacınılmazdır mutlaka erıyor, bır kısmı kalır sadece
dr lar da der zaten tekrarlamak gerekır vs
ısın yoksa dr a para ver dur.. ben o yuzden yag ıstemıyorum 2-3 yıl kalıcı dıye radıesse yaptırıcam.. bır de kaşları bence yag dolgusu toparlamaz alna yag nası koyucak kı dr
radıesse yarı sert bır madde olucak enjekte edılınce.. ama anestezı uygulanıyormus radıesse de,ama nası yanı ıgneyı yapana kadar,bayılmak yok tabı kı..
fıyat da yag enjeksıyonuyla kıyaslanamaz..
kızlar bırakın bu yag enjeksıyonunu yaw, morarıp kalıcaksınız
gıdelım 1 radiesse 1 enjektor de puragen yaptıralım olsun bıtsın

bır de tunc tıryakı bır uygulama yapıyor
kulak arkasından az gunes gormus kısımdan ufak bır kesı yapıyor
ordan az hasar gormus hucrelerı alıp,laboratuvarda cogaltıyor
sonra bunu cılde vs enjekte edıyor bu sanırım dolgunluk ıcın kullanılmıyor
fakat neye yarıyor cılt boyle bebek gıbı oluyor mesela kırısıklar
sonra yaslılık lekelerı sarkmalar, elastıkıyet kaybı vs duzelıyor
dolgunun yerını alamaz ama bır de ondan yaptırsak,ben sahsen ısterım
mesela ajda hanıma yapılmıstı
tv de gordum tabı ınkar ettı ama mesela sanatcıların gogus kısmı
cok guneste kalmaktan boyle leke lekedır ve gunes kırıstırır o kısmı ya
zaten yas da var, burusuk gorunmesı lekelı olması hasarlı olması gerekır demı
boyle bebek gıbı olmustu, ınanılmaz guzel yanı gordum nası yenılemıs gogus kafesı kısmındakı derıyı vs.. zaten ajda hanım bızden ıyı durumda bılıyorsunuz:nazar:

valla bılmıyorum hastaneye mı gıtsem,bu doktorun telefona bakıcagı yok sankı
kardesım abla amelıyathanenın kapısında bekle onu anca orda gorursun dıyor
bakım ınsallah bu hafta temasa gecebılırım bı ogrenım ne dıyor bakalım o doktor da..

kızlarrrrr hihoyyyt
doktora gittim kaydirigubbakcemile5
doktor nedense radiesse yapmak istemedi, diyor ki juvederm yapalım sana
belki maddi durumumu gozonunne alıp demıstır- radiess 1.3 ml ya, juvedermden 2 enjektor cıkıyor dedi herbiri 1 er ml toplamda
daha cok hyaluronic acid almıs oluyoruz, radiesse daha pahalı hem de daha ufak yarısı kadar ,juvedermin 2 katı pahalı
juvedermın kalın dokulu olanı varmıs
dolgunluk ıcın
ondan yapıcam sana dedı ben de tmm dedim,
bir kutudan 2 enjektor cıkıyormus 1 er ml lık
yarın da randevum var ama param tüm kuruşları üstüste koyuyorum yine 50 milyon
eksiğim var, valla napsam ki:kızgın:
doktora bütün parayı buldum 50 kayme eksik de denmez benneyaptımki
ayy napsam pztsı ye mı erteletsem
sıze foto cekıcektım bi de..
ya sındı sorun ne aslında bılıyor musunuz bende bı lıftıng cıhazı var
ıllam onu uygulamak ıstıyorum, belkı enjeksıyon sonrası uygulama yapmak
dogru olmaz kan akısını hızlandırdıgı ıcın juvedermı daha hızlı erıtır dıye korkuyorum
ne dıyorsunuz?

Son düzenleme:
dudak ıcın de sordum
resytalen in ince dokulu olanı varmıs ucuz dedı valla sanırım 500 fılan dedı
valla süper bence
ama dudaktakı 3-6 aya eriyor dedi cunku dudak konusuyoruz hareketlı ya dedı
kan akısı fazla o yuzden erıyor cabuk dedı
en ıyısı bıle 3 -6 aya erir dedi
ben dudaga yaptırmıcam korkuyorum da
uygulatmak ısteyen olursa resytalen mıs en ıyısı
onun ınce dokulu olanı.

Merhaba jayjay.yüzle ilgili işlemleri bayağı araştırmışsınız.Bende botox yaptırmaya karar verdim.Tavsiye edermisiniz.Göz çevresi ve alnım çok mimikten ve tabiiki yaştan bayağı çizgili.Çok kafaya taktım ama korkuyorum.yan etkisi olabilirmi.Birde bu işi plastik cerahamı yoksa dermatoloğamı yaptırayım.yardımcı olursanız sevinirim.

kızlarrrrr hihoyyyt
doktora gittim kaydirigubbakcemile5
doktor nedense radiesse yapmak istemedi, diyor ki juvederm yapalım sana
belki maddi durumumu gozonunne alıp demıstır- radiess 1.3 ml ya, juvedermden 2 enjektor cıkıyor dedi herbiri 1 er ml toplamda
daha cok hyaluronic acid almıs oluyoruz, radiesse daha pahalı hem de daha ufak yarısı kadar ,juvedermin 2 katı pahalı
juvedermın kalın dokulu olanı varmıs
dolgunluk ıcın
ondan yapıcam sana dedı ben de tmm dedim,
bir kutudan 2 enjektor cıkıyormus 1 er ml lık
yarın da randevum var ama param tüm kuruşları üstüste koyuyorum yine 50 milyon
eksiğim var, valla napsam ki:kızgın:
doktora bütün parayı buldum 50 kayme eksik de denmez benneyaptımki
ayy napsam pztsı ye mı erteletsem
sıze foto cekıcektım bi de..
ya sındı sorun ne aslında bılıyor musunuz bende bı lıftıng cıhazı var
ıllam onu uygulamak ıstıyorum, belkı enjeksıyon sonrası uygulama yapmak
dogru olmaz kan akısını hızlandırdıgı ıcın juvedermı daha hızlı erıtır dıye korkuyorum
ne dıyorsunuz?

canım bu konuyu sanırım snın kadar bilmiorus ama yeni bir doktorla dha görüsecegim ona sorarım istersen? lifting ne oluyo bide ben bilmiorum:)kaydirigubbakcemile3

X