Elmacık kemiği estetiği yaptırmış kimse var mı?

kızlar sakın ola ki yüzünüze elmacık kemigine filan dolgunluk versin diye botox yaptırmayın
aynen vincent denen aslan adama dönüyor yüz
igrenc bi görüntü
şimdi ben kök hücre koydurucam-kandan alınan
yağ dolgusundan degil
bakalım sonuc nası oluyor yeterli gelmezse radiesse yaptırırım azcık
dr um özenli calısıyor yani bi sorun olmaz biliyorum
sis durmaz benimki
ama yine de kök hücre bence yeticek

sonunda bende burun ameliyatımla azıcık yag dolgusu yaptırdım daha 2.günü inş istedigim gbi olucak:Saruboceq:

sonunda bende burun ameliyatımla azıcık yag dolgusu yaptırdım daha 2.günü inş istedigim gbi olucak:Saruboceq:

nasıl oldu su anda cok sismistir degil mi?
tek basına bende elmacık kemigi mi doldurtmak istiyorum
kimi tavsiye edersiiz
yukarda tugrul bey denmis ama kendisi ankarada heralde

nasıl oldu su anda cok sismistir degil mi?
tek basına bende elmacık kemigi mi doldurtmak istiyorum
kimi tavsiye edersiiz
yukarda tugrul bey denmis ama kendisi ankarada heralde[/QUOTE

abartılacak kadar bi şiş yok burnumla birlikte olmasına ragmen iyi.canım önce dolgu konusunda hangi yöntemi istedigine karar ver sonra doktoru araştirirsin.ben araştirdgim kadariyla silikonlar falan cok zararliydi zamanla yüzde cökmeler oluyomuş.ben yag enjekte ettirdim bu hem dogal bi zararı yok zamanla geciomuş ama azda olsa biras kalıomuş başka yöntemlerde var eski yazılara bakarsan eger jayjay anlatmişti yerimseniben

Scarpion cok gecmıs olsun dünya güzeli ol inşallah
liposuction mu yaptırdın yoksa yüz icin ufak bi bölgeden mi yag alındı
yag alınan yer acıyor mu bır de morarma ya da doku kaybına baglı çökme oldu mu?

sadece yüze yag koymak icin ne kadar istiyor drlar?

Scarpion cok gecmıs olsun dünya güzeli ol inşallah
liposuction mu yaptırdın yoksa yüz icin ufak bi bölgeden mi yag alındı
yag alınan yer acıyor mu bır de morarma ya da doku kaybına baglı çökme oldu mu?

sadece yüze yag koymak icin ne kadar istiyor drlar?

canım saol inşallah:)kalcamdan yag alındı canım o koyuldu yüsüme ama cok as yaptırdım ben ama acıma yada morarma yok kalcamda ben bant kalkınca altında büyük bi yara bekliodum valla ama nokta kadar bi cizik vardı doktor sonra tekrar yaptırabilirim die fazla almiş saklıo ya onlar.parasına gelince ben hala onu ödemedim hala pazarlık aşamasındaım:KK70: tükendim param kalmadı ama bi 500 vermei düşünüorum burun bna 7milyara patladı zaten.şahsen doktorun bna yüz için verdigi fiyat 4milyardı.ama cogu doktora göre pahali sanırım biraz bilmiom:)

canım saol inşallah:)kalcamdan yag alındı canım o koyuldu yüsüme ama cok as yaptırdım ben ama acıma yada morarma yok kalcamda ben bant kalkınca altında büyük bi yara bekliodum valla ama nokta kadar bi cizik vardı doktor sonra tekrar yaptırabilirim die fazla almiş saklıo ya onlar.parasına gelince ben hala onu ödemedim hala pazarlık aşamasındaım:KK70: tükendim param kalmadı ama bi 500 vermei düşünüorum burun bna 7milyara patladı zaten.şahsen doktorun bna yüz için verdigi fiyat 4milyardı.ama cogu doktora göre pahali sanırım biraz bilmiom:)

canım yag alıp koymak az bi miktarsa 500 ytl ye yapıyor mu?
tugrul maran mıydı adı ben onu bi arastırım bakım
peki ameliyathane olmasa öyle ufak bi miktarı muayenehanede alamaz mı?
tehlikeli mi olur sence?
genel anestezi olmadan ufak yag alımı mümkün mü?

bir de koydugu yer acıyor mu?bana azcık yeter abartmanın lüzumu yok:lepi:
a ben bulim o doktoru bi zemuszemus

arkadaşlar, yağ transplantasyonu öyle dolgu gibi şıp diye olmuyor. hemen sonucu göremiyorsunuz. uzun vadede yavaş yavaş oturuyor. bi kaç postada neticeleniyor. dahası dolgudaki gibi az şuraya, biraz buraya da olmuyor. miktar gibi bi seçeneğiniz yok. şansınıza ne çıkarsa. asimetri olabiliyor ki bende oldu. hücreler tutunacak da yaşıyacak da çoğalacak da... ölme eşşeğim ölme. surat şişiyor, anestezi gerekebiliyor. iğneyle dolgu enjeksiyon yapmaya benzemiyor. ciddi bi şekilsel bozukluğunuz varsa uzun süreli tedaviye hazırsanız ok. ama azcık dudağım kalksın, elmacık kemiğim dolgunlaşsın diyorsanız, hiç bulaşmayın ki zaten çıkık elmacık kemiği gibi değil, yağlı tombik bir üst yanak gibi duruyor, hiç elmacık kemiği gibi durmuyo yani. hele gülme çizgisine fln allah mafaza sakın yaptırayım demeyin tombik kalır. ya kısacası adı üstünde "biraz daha yağlı/şişko/tombul olsaydı ne güzel olurdu şurası" diyorsanız evet yag enjekte ettirin. ama yağ ve dolgu aynı görüntüyü vermiyor.

dolgu ve yağ bence farklı: Yağ, dolgunluk değil tombulluk veriyor ki bence aynı şey değil. yağ dolgunlaştırıp gençleştirmiyor, yağsız kuru çiroz yerlere etli bi görünüm veriyor, tombullaştırıyor hepsi bu. bakın bir resim ekledim LIPOFILLING yani yağ enjeksiyonu. gördüğünüz gibi, bir dolgu etkisi değil, tombullaşma var ALT yanaklarda acık http://www.thaibeautysurgery.com/imagesnews/lipofilling0202.jpg

veya alan genişse detaya girmeden tombullaşma sağlanmış: http://facialplasticsurgery.lookingyourbest.com/surgeons/images/gallery/vtvida/front_2824.jpg ama öyle acık kaşımı kaldırayım, ince çizgimi doldurtayım, gözaltıma düzlük vereyim. öyle detaya girme şansınız olmuyor.

Son düzenleme:
arkadaşlar, yağ transplantasyonu öyle dolgu gibi şıp diye olmuyor. hemen sonucu göremiyorsunuz. uzun vadede yavaş yavaş oturuyor. bi kaç postada neticeleniyor. dahası dolgudaki gibi az şuraya, biraz buraya da olmuyor. miktar gibi bi seçeneğiniz yok. şansınıza ne çıkarsa. asimetri olabiliyor ki bende oldu. hücreler tutunacak da yaşıyacak da çoğalacak da... ölme eşşeğim ölme. surat şişiyor, anestezi gerekebiliyor. iğneyle dolgu enjeksiyon yapmaya benzemiyor. ciddi bi şekilsel bozukluğunuz varsa uzun süreli tedaviye hazırsanız ok. ama azcık dudağım kalksın, elmacık kemiğim dolgunlaşsın diyorsanız, hiç bulaşmayın ki zaten çıkık elmacık kemiği gibi değil, yağlı tombik bir üst yanak gibi duruyor, hiç elmacık kemiği gibi durmuyo yani. hele gülme çizgisine fln allah mafaza sakın yaptırayım demeyin tombik kalır. ya kısacası adı üstünde "biraz daha yağlı/şişko/tombul olsaydı ne güzel olurdu şurası" diyorsanız evet yag enjekte ettirin. ama yağ ve dolgu aynı görüntüyü vermiyor.

dolgu ve yağ bence farklı: Yağ, dolgunluk değil tombulluk veriyor ki bence aynı şey değil. yağ dolgunlaştırıp gençleştirmiyor, yağsız kuru çiroz yerlere etli bi görünüm veriyor, tombullaştırıyor hepsi bu. bakın bir resim ekledim LIPOFILLING yani yağ enjeksiyonu. gördüğünüz gibi, bir dolgu etkisi değil, tombullaşma var yanaklarda acık http://www.kadinlarkulubu.com/attachment.php?attachmentid=20222&d=1248358628

veya alan genişse detaya girmeden tombullaşma sağlanmış: http://facialplasticsurgery.lookingyourbest.com/surgeons/images/gallery/vtvida/front_2824.jpg ama öyle acık kaşımı kaldırayım, ince çizgimi doldurtayım, gözaltıma düzlük vereyim. öyle detaya girme şansınız olmuyor.

korktum ben şimdi ya bnm yüsüme az koymuş doktor birascik dudamın yanındakı cizgiye birascik elmacık kemiklerime 2hafta oldu cok koymamiş ama güsel görünüo 3hafta sonra tekrar enjekte edicekmiş acaba böle 1ay falan şişmi olucakki bu sefer bnm okulum var:KK43: yüsüm zayifti ne bilim sankı daha ii oldu..korktum ama şimdi yag dolgusu kötümü oluyomuşki:KK43:

korktum ben şimdi ya bnm yüsüme az koymuş doktor birascik dudamın yanındakı cizgiye birascik elmacık kemiklerime 2hafta oldu cok koymamiş ama güsel görünüo 3hafta sonra tekrar enjekte edicekmiş acaba böle 1ay falan şişmi olucakki bu sefer bnm okulum var:KK43: yüsüm zayifti ne bilim sankı daha ii oldu..korktum ama şimdi yag dolgusu kötümü oluyomuşki:KK43:

yagın ne sonuç verdiğini 3 4 aydan önce anlayamıyorsun. onu da anlayamadan eriyip bitiyor zaten. benim 6 ay geçti ve nerdeyse hiç bişey kalmadı. sadece asimetri kaldı bi yanağımda :KK43:

resim koyuyorum alt sağ alt yanağımın nasıl şişik kaldığını görebilirsiniz.

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    1,8 KB · Görüntüleme: 286
  • $2.jpg
    $2.jpg
    2,8 KB · Görüntüleme: 295
  • $3.jpg
    $3.jpg
    2,7 KB · Görüntüleme: 289
  • $4.jpg
    $4.jpg
    1,7 KB · Görüntüleme: 267
resim koyuyorum alt sağ alt yanağımın nasıl şişik kaldığını görebilirsiniz.

3.aydaki görüntü cok güselmiş ama cok cabuk gecmiş off o şişik için bişi yapmıomu şimdi doktor:KK43:( üzüldüm gercekten zaten cok önem verdimis için böle şeyler yapıorus bide olmayınca insan iyice hayal kırıklıgı yaşio cok zamandır istiodum bunu şimdi bukadar yaklaşmişken ailemi zorla ikna etdim off vazgecmekte istemiorum ama ben yanaklarıma yaptırmıom sadece elmacık kemigi ve dudagımın yanındakı cizgi acaba yinede olurmu off :KK43:((((

3.aydaki görüntü cok güselmiş ama cok cabuk gecmiş off o şişik için bişi yapmıomu şimdi doktor:KK43:( üzüldüm gercekten zaten cok önem verdimis için böle şeyler yapıorus bide olmayınca insan iyice hayal kırıklıgı yaşio cok zamandır istiodum bunu şimdi bukadar yaklaşmişken ailemi zorla ikna etdim off vazgecmekte istemiorum ama ben yanaklarıma yaptırmıom sadece elmacık kemigi ve dudagımın yanındakı cizgi acaba yinede olurmu off :KK43:((((

Merhaba scarpion

Nasıl oldu burnun ve elmacık kemigin memnun kaldın mı ?
Sanırım Fethi beye oldun ?
Yag enjeksiyonuyla dolgu yapemak neden sismeye ada neden oluyor yuzun sisiyor
alerjik reaksiyon gostermemesi gerekmiyor mu
1 haftada ınmıyor mu sisler arkadaslar ...
İnternetde 3-4 gune sisler iner diye yazılıyor ama burada yazan arkadasları okuyunca korkuyorum her operasyondan .

kızlar birşey sorucam
aysemelisa bu arada gercekten ilk hafta görüntünü begendim
keske benimki de öle olsa
ben zayıfladım yüzüm dolgunlugu yitirdi
liposuction dan korkmasam yaptırırım
simdi bu yagı yuzune enjekte ederken seni bayılttı mı doktor?
anesteziye gerek yoksa bence cok guzel olabılır
nedense benim dr yag enjeksiyonuna yanasmıyor

mrb arkdslr..bnm elmacık kemiklerim yok denecek kadar az buyütmek icin ameliyat olmak istiyorum ama bunun degisik yöntemleri var yag enjektesi silokonlar ve bunların ceşitlerivar..ama duydugum kadarıyla silikonlar kemigi aşindirir kendi dokumuzdan olan yag ise 6ay sonra gecer diolar bu ameliyatda dogru b yöntem yokmu:KK43: elmacık kemiklerini büyütmek icin ameliyat olmuş birileri varsa bna bu konuda yardımcı olurlarsa cok sevinirim..

ay o ne? öyle birşey de mi varmış?! bence allahın verdiği yüzü bozma be güzelim.

kızlar birşey sorucam
aysemelisa bu arada gercekten ilk hafta görüntünü begendim
keske benimki de öle olsa
ben zayıfladım yüzüm dolgunlugu yitirdi
liposuction dan korkmasam yaptırırım
simdi bu yagı yuzune enjekte ederken seni bayılttı mı doktor?
anesteziye gerek yoksa bence cok guzel olabılır
nedense benim dr yag enjeksiyonuna yanasmıyor

yanaşılacak bir şey deil ki jayjaycim. ilk haftaya bayıldın tabi de sonuca baksana bir de şimdi. hiç olmadı yani. ben zaten başka liposuction oluyodum baygındım, o esnada yapıldı bu yüzüme. ikinci postaya inan benim doktor da yanaşmıyor. ilkinde ameliyat esnasında onu da yaptık aradan çıktı ok ama ikinciye çekeceğin acıya değmez diyor. ve dahası, o anda sonucu GÖREMıYORSUN. bu önemli arkadaşlar. aynaya bakıp da yapılan bişey deil sizin diğer dolgular gibi, azık buraya da sıkayım, biraz şuraya vereyim fln yok. verse de hücre orda tutmayabiliyor.. saçınızı boyarken ne çıkacağını bilememeniz gibi, aynı renkte iki saça aynı boyayı uygulayın. yıkandıktan sonra ikisi de bambaşka bişi çıkar, onun gibi. bi topraga tohum atıyorsunuz, sonra aylarca bekliyorsunuz tutsun diye, bi kısmı tutuyor. yag enjeksiyonu denen şey aslında "yağ hücresi transplantasyonu"dur, ve dolgu olarak değil de bir hücre nakli olarak görmek daha doğru. şekil bozukluğu olan yere (yaşlanan yerlere veya kırışıklara demiyorum!!) hücre nakli yaparak orayı düzeltmeye çalışmak. bir çeşit rekonstrüktif cerrahi , yaşlıysanız değil çirkinseniz uygulanabilecek birşey olabilir.

Son düzenleme:
O zaman yüzümüze kandan alınan kök hücreyi koydurup sıkılastırmaktan baska caremız yok
sonuc olarak cocukken güzeldik öyle değil mi?
o zamanın yarısı kadar sıkılassa o da olur
ben aramıstım bu islemi yapan yeri; esteworld adı
bana söylenen kanı alıyoruz birkac enjektör kadar
bir cihazda kanın plazma sıvısı ile kandaki elastin bağları kolajeni
kök hücreyi ayırıyoruz
ve cild eenjekte ediyoruz
tüm bu işlemler 45 dk sürüyor demişlerdi...

o zaman bunu yaptırıyoruz kızlar
hem acısı yok denecek gibi birsey..
hem bayıltmıyorlar hem de liposuction gibi riski yok
hem 30 lu yaslar icin 1 uygulama yeterli demişlerdi
ben uygulanan 49 yaşında bir adamla biz yaşlarda (30 lu ) bir hanımı gördüm tvde
çok farklıydı görünüşleri
özellikle de 49 yaşındaki adamın yüzü çok gergin pırıl pırıldı
muhabir özellikle sordu hiç kırışık yok sizde
botox yaptırdınız mı başka uygulama var mı diye
adam da, hiç botox yaptırmadım, sadece bu uygulamayı yaptırdım
çok memnunum 2. uygulama icin geldim dedi
o 40 ın üstünde oldugu icin sanırım yaştan dolayı 2. dozu yapıyorlardı
fakat bence gerek yoktu yani adamın parası çok gelmişti gibi bir hali vardı
cildi kaymak gibiydi yemin ederim
500 kayme sadece kızlar :lepi:

X