Elveda Nayino

Eki Görüntüle 2681591

Elveda Nayino | D&R - Kültür, Sanat ve Eğlence Dünyası

Her Aşk Bir Ayrılığa Gebedir Bazen. Kavuşmak Kadar Ayrılıkta Sevdaya Dâhildir. İnişli Çıkışlı Hayatlarda Kalbimizi Çarptıracak Biri Çıkar Karşımıza. Kimi Zaman Doğru, Kimi Zaman Yanlış da Olsa Hayat Bu Ya, Sevdalanır Yürek; Bilmediğimiz Tanımadığımız Birine. İşte O Zaman Yaşamaya Başlar İnsan Aslında, Kalp Çarptığı Zaman İşlevini Yerine Getirir. Doğru Sevebilmektir Asıl Olan. Kalpten Koparcasına Yâr Bellercesine, Taparcasına Sevmektir Önemli Olan. Ama Bir Yandan da Sevilmektir Aşkı Aşk Yapan, Sevdayı Sevda Yapan. Çok Sevdi Mehmet, Elena’ya Kavuşmanın Haram Olduğunu Bile Bile Sevdi Son Nefesine Kadar. Çok Seven-ler Bir Gün Kavuşurmuş Elbet Diye, Sevdi İşte.

🥰

En kısa zamanda alacağım 🥰
keyifli okumalar şimdiden :KK68:
Hayırlı olsun. Tebrikler. :KK9:
teşekkür ederim :KK68:

Alıcam mutlaka 🥰 bazı kitaplar var böyle sadece iki kelimesiyle etkiliyor .
keyifli okumalar şimdiden :KK68:
nerelerde bulabilirim acaba :) internettede satıştamı
evet internetten temin edebilirsiniz :) googleye yazınca çıkıyor.
Nayino deyince icim bi hüzün oldu zaten. Bi de 'elveda'sı var.
Yolu açık, baskısı müşterisi çok olsun. yazarhanim35 yazarhanim35

Basarilar dilerim ❤ yurtdisinda alınabiliyor mu?
türkiyeden gönderen siteler var mı bilmiyorum inanın :KK43: ama amazona bir bakın isterseniz
Baaşarılar.Bende alayım:):KK200:
keyifli okumalar şimdiden :)

Kitabınız basılmış galiba .Çok tebrikler bol bol okunsun 😍

Dejavu oldum desem
Bu anı bu konuşmaları önceden yaşamış gibiyiz gibiyim 😳

Eki Görüntüle 2681591

Her Aşk Bir Ayrılığa Gebedir Bazen. Kavuşmak Kadar Ayrılıkta Sevdaya Dâhildir. İnişli Çıkışlı Hayatlarda Kalbimizi Çarptıracak Biri Çıkar Karşımıza. Kimi Zaman Doğru, Kimi Zaman Yanlış da Olsa Hayat Bu Ya, Sevdalanır Yürek; Bilmediğimiz Tanımadığımız Birine. İşte O Zaman Yaşamaya Başlar İnsan Aslında, Kalp Çarptığı Zaman İşlevini Yerine Getirir. Doğru Sevebilmektir Asıl Olan. Kalpten Koparcasına Yâr Bellercesine, Taparcasına Sevmektir Önemli Olan. Ama Bir Yandan da Sevilmektir Aşkı Aşk Yapan, Sevdayı Sevda Yapan. Çok Sevdi Mehmet, Elena’ya Kavuşmanın Haram Olduğunu Bile Bile Sevdi Son Nefesine Kadar. Çok Seven-ler Bir Gün Kavuşurmuş Elbet Diye, Sevdi İşte.

Yazar hanım hayırlı olsun, bol satışınız olur umarım.

Ancak tanıtım metninizi kim yazdıysa düzeltme isteyin bence. Korkunç hatalarla dolu bir metin olmuş. Bir okuyucu olarak tanıtım metni bu şekilde yazılmış bir kitabı ben almam açıkçası.

Tebrik ederim 😊👏👏👏
Duyguları kaleme dökebilmek büyük meziyet, ben kendimi bildim bileli hep bir kitap yazmak istemişimdir gel gör ki kalemi elime alıp da oturduğumda bir türlü zihnimde uçuşan düşünceleri bir hale yola koyamam öylece asılı kalırlar havada. İnşallah bir gün ben de kaleme döküp ardımda böyle güzel bir iz bırakabilirim yeryüzünde 🌸

Dejavu oldum desem
Bu anı bu konuşmaları önceden yaşamış gibiyiz gibiyim 😳
bir yerde konuşmuş olabiliriz :)
tebrikler yolunuz acik olsun!
Yazar hanım hayırlı olsun, bol satışınız olur umarım.

Ancak tanıtım metninizi kim yazdıysa düzeltme isteyin bence. Korkunç hatalarla dolu bir metin olmuş. Bir okuyucu olarak tanıtım metni bu şekilde yazılmış bir kitabı ben almam açıkçası.
teşekkür ederim :KK68: internette kitap satış sitesinden kopyaladım yazıyı.
Tebrik ederim 😊👏👏👏
Duyguları kaleme dökebilmek büyük meziyet, ben kendimi bildim bileli hep bir kitap yazmak istemişimdir gel gör ki kalemi elime alıp da oturduğumda bir türlü zihnimde uçuşan düşünceleri bir hale yola koyamam öylece asılı kalırlar havada. İnşallah bir gün ben de kaleme döküp ardımda böyle güzel bir iz bırakabilirim yeryüzünde 🌸
teşekkür ederim :KK68: yazı olarak değil de o zaman sesli kayıt alıp sonra yazıya dökmek üzere bir adım atabilirsin :)

1623686922328.png

verelim bakalım sipariş .... :KK14:

hayırlı uğurlu olsun,ellerinize sağlık :)

Bende Hayatımı kitaplara yansıtmak istiyorum.
yazmakla başlayabilirsiniz :)
Allah yolunuzu açık etsin hayırlı olsun tebrikler
Tebrikler,yolunuz açık olsun🤗
Eki Görüntüle 2870415

verelim bakalım sipariş .... :KK14:

hayırlı uğurlu olsun,ellerinize sağlık :)
teşekkür ederim :KK68: keyifli okumalar şimdiden
Tebrikler, şansınız bol olsun :)

X