Anket Embreyo transfer sorusu

sevafiko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
6
0
38
Hanımlar iyi akşamlar donmuş embriyo transferinin 6 cı günün dolduran arkadaş varmı araba? Belirti falan yok sadece göyüslerde hasasiyet var oda hormonal iğnelerden biliyorum😔 amma idrar testim bugün negatif cıktı malesef, bilgili birisindən yanır alman isterim

aysunayy

Can kızım
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
10.800
1.863
38
Hanımlar iyi akşamlar donmuş embriyo transferinin 6 cı günün dolduran arkadaş varmı araba? Belirti falan yok sadece göyüslerde hasasiyet var oda hormonal iğnelerden biliyorum😔 amma idrar testim bugün negatif cıktı malesef, bilgili birisindən yanır alman isterim
Kaçıncı gün embriyosuydu kac tane transfer oldu

yel1z

Guru
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2011
1.737
2.960
Kaçıncı gün embriyosu ...?

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 30-05-2021

Hamileliğimin 22. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 130 gün kaldı.

Bu noktada bebeğiniz çok zayıf, yalın durumda. Vücut ağırlığında sadece %3,5 oranında yağ bulunuyor. Bu oran önümüzdeki hafta ve aylarda değişecek. Bebeğinizde biriken yağlar doğumdan sonra gıda ve enerji olarak bebeğiniz tarafından kullanılacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 470 gr. - Yaklaşık boyu : 26.7 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

szryk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2019
1.104
1.462
39
Benimde bugün 6. günüm bende test yaptım negatif cıktı. Belki de erkendir bilmiyorum. Bir arkadaş var bugün 8. Günü ve bugün görmüş anca. 2 gündür yapıyormuş çıkmıyormuş. Inşallah bizimde öyledir. Bu arada 3. gün mü 5. gün mü onu sormuşlar. Pozitif alan arkadaşın da 5. Gün embriyosuymuş anca bugün görmüş.

Emoysin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
2
0
28
ErBenimde bugün 6. günüm bende test yaptım negatif cıktı. Belki de erkendir bilmiyorum. Bir arkadaş var bugün 8. Günü ve bugün görmüş anca. 2 gündür yapıyormuş çıkmıyormuş. Inşallah bizimde öyledir. Bu arada 3. gün mü 5. gün mü onu sormuşlar. Pozitif alan arkadaşın da 5. Gün embriyosuymuş anca bugün görmüş.
Bnc

chagiless

Kuzusu artık yanında...
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2010
6.812
7.232
2. Gün embriyosu mu? 2 embriyo transferi mi? Anlamadım. Dondurulmuş embriyo ise 5. Gün embriyoları bile 6. Gün görünüyor

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 93 gün geçti.

Emoysin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
2
0
28
Arkadaşlar doktorun verdiği tarihden önce test yaptırmayı moraliniz bozulmasin bn tam gününde 12 gün sonra yaptırdım pozitif cıktı ama 20 gün sonra dış gebelik olustu ve dustu 🙁inşallah mutlu haberleri alirdiniz

pawlover

Göğsümdeki tek kanatsın.
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
26 Şubat 2018
10.912
34.649
Doktorum bana 9 günden önceki tüm testler yanıltabilir demişti sabredin biraz bence