Anket Embreyo transfer sorusu

sevafiko

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2020
15
4
41
Hanımlar iyi akşamlar donmuş embriyo transferinin 6 cı günün dolduran arkadaş varmı araba? Belirti falan yok sadece göyüslerde hasasiyet var oda hormonal iğnelerden biliyorum😔 amma idrar testim bugün negatif cıktı malesef, bilgili birisindən yanır alman isterim

Hanımlar iyi akşamlar donmuş embriyo transferinin 6 cı günün dolduran arkadaş varmı araba? Belirti falan yok sadece göyüslerde hasasiyet var oda hormonal iğnelerden biliyorum😔 amma idrar testim bugün negatif cıktı malesef, bilgili birisindən yanır alman isterim
Kaçıncı gün embriyosuydu kac tane transfer oldu

Benimde bugün 6. günüm bende test yaptım negatif cıktı. Belki de erkendir bilmiyorum. Bir arkadaş var bugün 8. Günü ve bugün görmüş anca. 2 gündür yapıyormuş çıkmıyormuş. Inşallah bizimde öyledir. Bu arada 3. gün mü 5. gün mü onu sormuşlar. Pozitif alan arkadaşın da 5. Gün embriyosuymuş anca bugün görmüş.

ErBenimde bugün 6. günüm bende test yaptım negatif cıktı. Belki de erkendir bilmiyorum. Bir arkadaş var bugün 8. Günü ve bugün görmüş anca. 2 gündür yapıyormuş çıkmıyormuş. Inşallah bizimde öyledir. Bu arada 3. gün mü 5. gün mü onu sormuşlar. Pozitif alan arkadaşın da 5. Gün embriyosuymuş anca bugün görmüş.
Bnc

2. Gün embriyosu mu? 2 embriyo transferi mi? Anlamadım. Dondurulmuş embriyo ise 5. Gün embriyoları bile 6. Gün görünüyor

Arkadaşlar doktorun verdiği tarihden önce test yaptırmayı moraliniz bozulmasin bn tam gününde 12 gün sonra yaptırdım pozitif cıktı ama 20 gün sonra dış gebelik olustu ve dustu 🙁inşallah mutlu haberleri alirdiniz

Doktorum bana 9 günden önceki tüm testler yanıltabilir demişti sabredin biraz bence

X