Embriyo gelişimi yavaşlığı

Umut9692

Yyyyyyyyyyyy
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2019
825
480
28
Arkadaşlar cumartesi günü yumurta toplama islemim yapıldı. 14 yumurta bulundu 11ine işlem yapıldı ve 10 tanesi döllendi. Bugün 2. Gunumuz ve 4 tanesi geriden geliyomuş. Kafam allak bullak canım çok sıkkın böyle bı durumla karşılaşıp 3. 5. Güne gelişime devam eden embriyo oldu mu yoksa şimdiden çöp mü 😔

Arkadaşlar cumartesi günü yumurta toplama islemim yapıldı. 14 yumurta bulundu 11ine işlem yapıldı ve 10 tanesi döllendi. Bugün 2. Gunumuz ve 4 tanesi geriden geliyomuş. Kafam allak bullak canım çok sıkkın böyle bı durumla karşılaşıp 3. 5. Güne gelişime devam eden embriyo oldu mu yoksa şimdiden çöp mü 😔
Ben geriden gelen bc kalite embriyo ile 24.haftalik gebeyim

Maşallah ne güzel. Peki kaçıncı günde yavaşlamaya başladı benmki 2. Gün o yuzden de canm sıkıldı
Neden bozuyorsunuz moralinizi 10 taneden 4 tanesi çöp olsa bile daha geriye 6 tane embriyo kalıyor. ve ihtiyacınız olan sadece 1 adet. hiç üzülmeyin. düşünün ben 25 tane yumurta içinden geriden gelenle hamile kaldım. olumsuz düşünmeyin teslim olun. hakkınızda hayırlısı olsun.

Neden bozuyorsunuz moralinizi 10 taneden 4 tanesi çöp olsa bile daha geriye 6 tane embriyo kalıyor. ve ihtiyacınız olan sadece 1 adet. hiç üzülmeyin. düşünün ben 25 tane yumurta içinden geriden gelenle hamile kaldım. olumsuz düşünmeyin teslim olun. hakkınızda hayırlısı olsun.
Teslim oldum 🤲. Ama bu süreçte ve bundan önce de çok sancılı bir süreç geçirdim. Allah nasip ederse bütün engeller kalkar herşey yoluna girer onun da inancındayım. Eşimden uzakta bu süreci yaşamanın verdiği yorgunluk ve bitkinlik var ve doktorum ilaclarin seni sinirli,agresif, depreyon haline sokar demişti ben ona da bağlıyorum. Siz de yaşadınız zor süreçler gerçekten.. Allah kimsenin kucağını boş birakmasin..

X