Embriyo transferinden korkuyorum,yardım lütfen.

Canım hiç endişelenecek bir şey yok, hiçbir şey hissetmiyorsun. maksimum 5 dakika sürüyor, zaten o anın heyecanından mutluluğundan zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın 🌸🌸
O heyecan şimdidem var zaten,düşününce kalbim ağzımdan çıkacak gibi oluyor. Ama yine de içimi rahatlattınız,çok teşekkür ederim🌸

Bende rahim filmi daha zor bir şeydir çünkü anestezili öneriyorlar onu direk. Ben de anestezili yaptırdım. Transfer için zaten gerek yok diyorlar anesteziyi. Sanırım çok da kısa sürüyormuş. Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyim
Ben e gün önce öektirdim echomar cevat hoca öneririm sadece ikacı verince kasığın ağrıyor bir de şu rahmi açıyorlar ya o acıtıyor onun dışında filmde anestesiyr gerek yok ama yaptırdığın yere göre değişebilir ben anestezi almadım oraya gideb kimse almıyor ben de sadece opuda anestezi oldu ki ben anesteziden daha çok korkuyrun benim de altunizade bahçeci

Korkulacak hiçbir şey yok. İlk aleti yerleştirince hafif sızı oluyor onun dışında pek birşey hissedilmiyor çokta kısa sürüyor. İçiniz rahat olsun, emekleriniz boşa gitmesin inşallah 🌿

Evet ilk denemem☺️Aslında yumurta toplama işlemim 2 sene önce oldu ama bazı sıkıntılardan dolayı transfer bu zamana kaldı. Siz hangi aşamadasınız?
Benim geçen sene olmuştu transferim. Pozitif olmuştu ama 2 aylık düşük oldu

Çok üzüldüm😔 inşaallah en yakın zamanda tekrar güzel haberler alırsınız. Bende hep hayırlısını diliyorum.
İnşaAllah-u Rahman hepimiz güzel haberler alırız en yakın zamanda. Nasip? 5 yıl boyunca bekledim tüp bebek ile hamile kaldım daha tam sevinemeden düşük yaptım. Vardır illaki bizim görmediğimiz Bi hayır

sürecin en eğlenceli ve büyülü kısmı bence tadını çıkarın 🙈🥰

Sürecin en güzel kısmı transfer anı. Transferden sonra beklemek en zoru bende cuma günü 13 Ocak transfer oldum iki embriyo beklemedeyimmm zaman geçmiyorrrr 😩

Sürecin en güzel kısmı transfer anı. Transferden sonra beklemek en zoru bende cuma günü 13 Ocak transfer oldum iki embriyo beklemedeyimmm zaman geçmiyorrrr 😩
Yaa bende cuma transfer oldum beklemek gerçekten en zor olsn süreç doktorum da bu cuma için kontrole çağırdı hayırlı sonuçlar alırız inşallah 🤲🤲

Yaa bende cuma transfer oldum beklemek gerçekten en zor olsn süreç doktorum da bu cuma için kontrole çağırdı hayırlı sonuçlar alırız inşallah 🤲🤲
Amin canım inşallah aynı gün transfer olmuşuz. Kaçıncı gün embriyosu senin

Amin canım inşallah aynı gün transfer olmuşuz. Kaçıncı gün embriyosu senin
Bilmiyorum onu 1 hafta sonra kontrole diye çağırmıştı dünden için gittik kan verdim beta HCG 80 çıktı doktorum hayırlı olsun dedi çok şaşırdım progestan fitil olarak kullaniyodun bide iğnesini verdi göbekten dün ilk yaptım ama ilerleyen saatlerde ağrım çok oldu normal mi sizde kullaniyomusunuz

Bilmiyorum onu 1 hafta sonra kontrole diye çağırmıştı dünden için gittik kan verdim beta HCG 80 çıktı doktorum hayırlı olsun dedi çok şaşırdım progestan fitil olarak kullaniyodun bide iğnesini verdi göbekten dün ilk yaptım ama ilerleyen saatlerde ağrım çok oldu normal mi sizde kullaniyomusunuz
Ben kalçadan olanını kullanıyorum bi haftadır hayatımı kararttı. Göbekten olanı vurulmadım oda mı öyle? Hayırlı olsun bu arada bebişleriniz sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah 💜🙏

Ben kalçadan olanını kullanıyorum bi haftadır hayatımı kararttı. Göbekten olanı vurulmadım oda mı öyle? Hayırlı olsun bu arada bebişleriniz sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah 💜🙏
Benim kalçadan haftada bir gün var doktorum öyle dedi progestan iki tane birden bide göbekten çok fena eğilirken falan yeri çok aciyo

Benim kalçadan haftada bir gün var doktorum öyle dedi progestan iki tane birden bide göbekten çok fena eğilirken falan yeri çok aciyo
Teşekkürler istyeen hherkese nasip etsin rabbim haftaya da keseyi görmeye gidicez hayırlısıyla

Arkadaşlar merhaba,
Salı günü Bahceci’de dondurulmuş embriyo transferim var. Transfer işleminden çok korkuyorum . Ameliyathane ortamı ve bulunduğumuz pozisyon beni çok geriyor. Belki burada yazılanlar biraz rahatlatır diye düşündüm.
Nasıl ilerliyor,ne kadar sürüyor ve ne kadar yatırıyorlar klinikte bilen varsa cevaplayabilir mi?
Çok teşekkür ederim.
Canım selam ben de 3 sene önce bahçecide transfer oldum hiç ama hiç koskulacak birşey değil rahat ol zaten bebeğinin rahme düştüğü anı görünce her şey boş geliyor rahat ol :) bir tavsiyem olacak içeride fotoğraf çekmek yasak ama ısrar ederseniz orada telefonu olan biri çekip size gonderiyor ultrason aletinin mutlaka fotoğrafini çekin gerçi benim tutmadı ama çok güzel bir anı olarak kaldı :) ben biz bunun için çok bekledik eşim çok görmek istiyor lütfen fotoğrafını çekebilir misiniz demiştim ilk basta kabul etmediler ama sonra biri çekti eşime gonderdi. İnan korkulacak birşey yok sıfır ağrı acı

X