Eminim böylesi görülmemiştir!

pharmacea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
470
1
45
kızlar anneciğimin 1 senede yaptığı ve çok yalvarmama rağmen diğer parçasını yapmadığı dantel anglez

dscf1344sc6.jpg

kar tanesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
122
0
Cok harika olmus annenin ellerine saglik.. El emegi bi baska oluyo.. Dantel anglezden bej rengi oda takimlari bir aralar cok modaydi.. Simdi kalkti galiba..

pharmacea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
470
1
45
evet ..ama bence dantelin en güzel hali...ama acayip zor bişey....ilk önce ipini örüyosun sonra kağıda şekli çizip üstüne ördüğün ipi dikiyosun sonra içlerini dolfuruyosun sonra kağıttan çıkartıysun ama her aşaması çok zor parmakları delik deşik oldu...bi kaç değişik şey daha var onları da sonra eklerim

pharmacea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
470
1
45
bence de yapabilirsin...bu çok zor bir örnek daha kolayları şekilleri daha büyük olanları var

pharmacea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
470
1
45
cnm annem kursuna gitti hocasına sora sora yaptı....ama bu çok uzun sürdü kadıncağız tetik parmak oldu bunu bitirceğim diye...

Zana_zana

Guru
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2007
834
223
31
çok muhteşem bir model.......................

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-09-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 184 gün kaldı.

Bebeğinizin damak kemiği veya ağız çatısı birkaç hafta içinde tamamlanacak. Emme kasları yanaklarda, diş tomurcukları diş etinde oluştu. Artık bebeğinizin yemek borusu, nefes borusu ve gırtlağı var. Bugün bebeğinizin tükürük bezleri çalışmaya başladı. Önümüzdkei 3 gün içinde bebeğiniz nefes alma, emme ve yutma hareketleri yapmaya başlamış olacak. Bebeğinizin kalbi dakikada 140-160 kere atıyor. Yetişkin bir insanda bu ortalama 70 civarındadır. Bu günlerde sırt üstü yatarak egzersiz yapmaktan kaçınılmalıdır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

kurmis

Guru
Pro Üye
25 Şubat 2008
8.179
33
amman amman,ben yapmam da-ki zaten yapamam- kullanmam da. yazık onca emeğe de verilen zamana da. yazık yazık.. yapanların ellerine sağlık ne diyim..

lepi

♥˙·٠•●♥ &#
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2008
8.087
36
hazır gibi duruo yaaa çok güzelmiş gerçekten ama ben dayanamam bunu yapmaya hem sabır işi hemde çok zahmetli ben nerde basit şey var onu arıyip yapıorum zaten bunu sen kullanma camlı bi kutu yap içine koy sergile eskiyip yırtılmasın bişey olsa insanın içi acır be:)

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2583 gün geçti.

kedicik81

işte yanlızlık ben buyum
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
1.692
4
cok zor bır ornek annenın emegıne saglık masalah hep sık ıgne nasılda ugrasmıs