Empati yoksunu insanlar

Salı günü bebeğimi alacaklar, bobrekleri fazla genislemis 2 hafta bile daha beklemeyecekler yani 35 haftalik dogacak, ben haric herkes mutlu, herkesin derdi bir an once bebek sevmek cunku herkesin derdi bu ne sagligini goruyorlar ne bi seyini.. Kimse erken doğacak premature olacak diye uzulmuyor, herkeste bi senlik havasi neden cunku mis kokulu minicik bir sey gelecek dunyaya onu severek kendileri mutlu olacak pis nefislerini tatmin edecekler onun benim ne cektigimi kimse bilmeyecek. Bir de yok cikolata hazirlatacaklarmis hastaneye yok süsleyeceklermis benim bi tarafimda ayi bagiriyor kim yiyecek gelip o cikolatalari acaba dedim kim ya?? Mecburen hastane odasindan insan kovduracaklar bana. Kendileri bilir...

Bir de kaynanama ben sevinecek bir sey goremiyorum diyince surati bir karis oluyor... salak salak bu halimle laf sokuyor bana. Nefret ediyorum kaynana denen seyden.
Siz bence biraz sakin olun. Hamileliğin verdiği stresi siniri yaşıyorsunuz.

24 haftalık doğan soyadları yaşar olduğu için direk anneme " Yaşar bebek yaşamaz" denilen kuzenimin oğlu askerden geldi üç ay önce... üstelik annesi işitme engelli... bebekliği çok aşırı zordu ama geçti. 35 hafta normal kendinizi üzmeyin sağlıkla gelsin inşAllah...

X