Emre Ilhan burun estetigi hakkinda yardim.

BeautyPhenomenon

Guru
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2012
32
1
Merhaba sevgili uyeler:
10 yil once burnumdan ameliyat gecirdim ameliyati bir kulak burun bogaz Profesor u gerceklestirdi instagram vs kullanan medyatik bir isim degil. Memnun kalmadim tekrar ameliyat yapabilecegini soyledi ancak doktorumun tarzi belli dogal islemler yapiyor hatta o kadar dogal ki burnumdaki egrilik duzelmedi bir kac doktora gittim islemin basarili oldugunu soylediler ancak burnum duz iniyor ben daha cok kavisli emre ilhan tarzi burunlari begeniyorum bundan 7 yil once evvel o zamanlar Emre Bey e muayene de ucretsiz idi kendisiyle gorusmustum.
Tekrar ameliyat yapabilecegini soyledi zaten derim de oldukca ince bu nedenle yapilan islemdeki her detay belli oluyor yani hem iyi hem kotu...Ancak egrilik icin tamamen duzelir diyemem dedi.
Kaburga kikirdagi alacagini soyledigi icin bundan acikcasi korktum ve revizyon u ertelemeye karar verdim tabii bu surecte fiyatlari oldukca artti okudugum kadariyla su an 7-8 bin euro civariymis revizyon ameliyatlari burada da olumsuz tecrubeler yasayanlar var ancak anlamadigim bu kadar olumsuz tecrube varsa neden bu kadar cok hasta var ? Su an Emre Bey e muayene olmak 400 tl imis. Sonucta buyuk bir tutar yakin zamanda muayene olan ameliyat olan veya ameliyat tarihi alan varsa buradan veya ozelden bana ulasirsa deneyimi konusunda bilgi verirse cok sevinirim.
Bu arada baska doktorlarla da gorustum ancak yaptiklari islemler ve yapabileceklerini soyledikleri fazla icime sinmedi...
Tesekkurler

Emre İlhan, Barış Çakır ve Güncel Öztürk gibi isimler birkaç sene evvel burada meşhur oldular. Kadınlar Kulübü olmasaydı böyle ünlü olmaları mümkün değildi. Bu benim fikrim tabii ki ve de gözlemim... Şimdi eskisi gibi burada başlıkları dolmuyor, zaten meşhurlar artık ve buranın yerini instagram aldı ama mutlaka fikir verecek insanlar vardır size burada.

kavis olmuyorsa olmuyordur. bende de olmayacak.
burnunuz yeteri kdr uzun değilse yapmıyor doktorlar. çünkü kavis bu boyu kısaltıyor. bnm burnum epey kısa. bi kavis daha atılırsa burnum kalmaz.
resim atar mısınız ona göre yorum yapalım.

3 yıl önce Emre İlhan yaptı burnumu. İyi ki yaptırmışım çünkü gerçekten fiyatları çok fazla arttı.

Boşver olma ...ben bu adama ameliyat olduğum icin cok pişmanım hata yapıp düzeltemiyor daha sonra ! Mağdurum bir hastası olarak söylüyorum verdiğim para zehir olsun instgram resimlerinde fazla aldanma !!!

Boşver olma ...ben bu adama ameliyat olduğum icin cok pişmanım hata yapıp düzeltemiyor daha sonra ! Mağdurum bir hastası olarak söylüyorum verdiğim para zehir olsun instgram resimlerinde fazla aldanma !!!
Emre İlhan için mi yazdınız bu yorumu? Ben senelerdir ona ameliyat olmak istiyorum. Ama artık hayal oldu (aşırı pahalı). En çok da tüm hastaları memnun kalıyor diye istiyordum.

Emre beyle ilgili 3 konuda daha şikayetler okumuştum. Bence ünlü vlogger youtuber göz önğnde biri değilseniz tercih etmeyin .

Doktor işi tamamen şans işi .Emre ilhan ,Barış Çakır gibi isimler çok ünlü fakat memnun olmayan da bir sürü insan var .Bir de burnunuza yapılması zor şeyler için ısrarcı olmayın derim .Revizyon biraz daha önemli bir durum .Ben Nisan'da KBB doktoruna ameliyat oldum ameliyat öncesi ve sonrası çok güzel geçti takibini iyi yaptı memnunum 6 ay doldu .Prof dr.tamer erdem bir bakın isterseniz .

Yabancı bir site var belki biliyorsunuzdur. İnsanların fotoğraf ve bilgilerini paylaşıp doktorlarda yorum aldığı. Orada bu bizim ünlü doktorlarla ilgili o kadar çok mağduriyet öyküsü var ki. Üstelik hasta fotoğraflarına baktığımda instagram gönderilerinden oldukça uzakta görüntüler mevcut. Çok iyi araştırın. Özellikle yabancı forumlara bakın.

Emre beyle ilgili 3 konuda daha şikayetler okumuştum. Bence ünlü vlogger youtuber göz önğnde biri değilseniz tercih etmeyin .
Youtuber denince çoğu doktorun gözleri ışıldıyor. Gerçi bunların da burnunu mahvedenler var.
Bu forum çok çok faydalı ama çoğu yeterince becerikli olmayan doktoru zamanında meşhur eden yer de burası. Burnunda sadece kemer sorunu olan ufak burunlu üyeler gidip ameliyat oluyorlar. Gelip burada övüyorlar. Yahu senin burnun zaten küçükmüş, adam kemerini törpülemiş. Asıl sıkıntı büyük burunlarda. Doktor bu büyük burunları küçültebiliyor mu? Sen ondan haber ver. Küçük ama kemerli burunlu üyelerin gereksiz yere şişirdiği doktorların reklamları yüzünden burada kaç insan mağdur oldu. (Ben Emre İlhan'a ameliyat olmadım ama zamanında burada şişirilmiş başka bir doktora burnumu emanet ettim.)

Youtuber denince çoğu doktorun gözleri ışıldıyor. Gerçi bunların da burnunu mahvedenler var.
Bu forum çok çok faydalı ama çoğu yeterince becerikli olmayan doktoru zamanında meşhur eden yer de burası. Burnunda sadece kemer sorunu olan ufak burunlu üyeler gidip ameliyat oluyorlar. Gelip burada övüyorlar. Yahu senin burnun zaten küçükmüş, adam kemerini törpülemiş. Asıl sıkıntı büyük burunlarda. Doktor bu büyük burunları küçültebiliyor mu? Sen ondan haber ver. Küçük ama kemerli burunlu üyelerin gereksiz yere şişirdiği doktorların reklamları yüzünden burada kaç insan mağdur oldu. (Ben Emre İlhan'a ameliyat olmadım ama zamanında burada şişirilmiş başka bir doktora burnumu emanet ettim.)
Spnuçtan memnun musun peki ? Ben de yeni ameliyat oldum . Büyüktü burnum dediğin gibi hala büyük görünüyor gözüme .

Kesinlikle göz önünde birilerine sıra geldi mi bakıyorsun adam ne biçim yapmış . Geri kalanını seri üretime bağlamış gibi .

Hayır, hiç memnun değilim. 1-1,5 sene dolunca başka bir doktora 2. ameliyatımı olacağım. Tam olarak revizyon denemez. Burun yüzde 90 ameliyattan önceki haliyle aynı... Zor olmayacak bu yüzden...

Ben 11 yıl önce emre ilhana ameliyat olmustum ve hala memnunum :nazar:..
Şu bir gerçek herkesin burnu aynı değildir, %100 hasta memnuniyeti sağlayan ben doktor daha bu yaşımda görmedim..
Fiyatları duyunca cok şaşırdım ben 3.500 tl ye olmuştum..

Ben 11 yıl önce emre ilhana ameliyat olmustum ve hala memnunum :nazar:..
Şu bir gerçek herkesin burnu aynı değildir, %100 hasta memnuniyeti sağlayan ben doktor daha bu yaşımda görmedim..
Fiyatları duyunca cok şaşırdım ben 3.500 tl ye olmuştum..
11 yıl önce dolar 1.5 TL idi buda o zaman sizin 2333 dolara yaptırmış olduğunuzu gösteriyor.
Şuanki dolar kuru ile 13.500 Tl eder buda.Malesefki isim yapmış doktorlar dolar bazlı çalısıyorlar yine sanırım yine 2 3 bin dolarlar istenince min +10 bin tl oluyor.Ben 1 ay önce oldum estetik devlet hastanesinde 1100 tl = 190 dolar ediyor.Oysaki özeldede kullanılan hertürlü alet malzeme devlettede var insanlar doktorun ismine para veriyorlar :). O kadar para verip heryerinde kusur aramakta cabası , sanırım ben ucuza yaptırdığım için hiç kusur aramıyorum eskiye göre güzel geliyor gözüme 1 aylık olmasına rağmen :KK70:

Yabancı bir site var belki biliyorsunuzdur. İnsanların fotoğraf ve bilgilerini paylaşıp doktorlarda yorum aldığı. Orada bu bizim ünlü doktorlarla ilgili o kadar çok mağduriyet öyküsü var ki. Üstelik hasta fotoğraflarına baktığımda instagram gönderilerinden oldukça uzakta görüntüler mevcut. Çok iyi araştırın. Özellikle yabancı forumlara bakın.
hangi siteden bahsediyorsunuz?

X