Dr. Murat Belgi Burun Estetiği

silope

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Eylül 2023
8
0
28
Herkese selam, bu yazıyı herkes açısından bilgilendirme olması adına yazmak istedim. Ben bir sene önce Murat Belgi’ye ameliyat oldum. Epey uzun bir zamandır burun ameliyatı olmak istiyordum ve Murat Bey’de karar kıldım. Amacım burun kökü belli olan, düz ve doğal bir burun sahibi olmaktı. Murat Bey’i seçme nedenim ise kapalı koruyucu ameliyat uygulamasıydı. Ameliyat oldum fotoğrafımı gördüm ve anladım beni nasıl bir sürecin beklediğini. Burnum oldukça kavisli ve doğallıktan kesinlikle uzak bir burun oldu. Psikolojim hala düzelmedi diyebilirim. Durum böyle olunca ne yapılabilir diye araştırmaya başladım ve bu durumda olanlar beni anlayacaktır bu işte en iyi kimse ona gitmek istedim. Beni muayene eden doktorlar koruyucu cerrahi yapılmadığını söylediler. Gerçekten verdiğim karardan dolayı çok pişmanım. Bunu yazmak için bir sene bekledim çünkü burnun oturması zaman alıyor ve boş yere suçlamak istemem açıkçası kimseyi. Ama durum ortada burun sırtı alınmış çökük bir burnum var şu anda. Ameliyat olmak isteyen kişiler lütfen iyice araştırsın aklınızda en ufak bir soru işareti varsa o doktora olmamanızı öneririm. Murat Bey ve ekibi güler yüzlü o konuda bir sorun yoktu ama Murat Bey sağ olsun bana yeni bir burnun yanında bitik bir psikoloji de hediye etti.

X