Emre Ilhan burun estetigi hakkinda yardim.

Hayır, hiç memnun değilim. 1-1,5 sene dolunca başka bir doktora 2. ameliyatımı olacağım. Tam olarak revizyon denemez. Burun yüzde 90 ameliyattan önceki haliyle aynı... Zor olmayacak bu yüzden...
Hangi Dr Du sizi ameliyat eden 🙄 burdan yazamıyorsanız özelden mesaj atar mısınız 🙄

Ben 11 yıl önce emre ilhana ameliyat olmustum ve hala memnunum :nazar:..
Şu bir gerçek herkesin burnu aynı değildir, %100 hasta memnuniyeti sağlayan ben doktor daha bu yaşımda görmedim..
Fiyatları duyunca cok şaşırdım ben 3.500 tl ye olmuştum..
Sizin burnunuz büyük müydü öncesinde, sizce nasıl bi değişim oldu burnunuzda, en çok neyden memnunsunuz☺️

Sizin burnunuz büyük müydü öncesinde, sizce nasıl bi değişim oldu burnunuzda, en çok neyden memnunsunuz☺

merhabalar gec olacak cevap biraz ama k.bakmayin , yüzüme göre büyük degildi hafif kemerli ,delikleri biraz geniş idi.
şuan çektim fotoyu ,bu arada hamileyim 2 haftaya doğumum var , ödem var dolayısıyla yanaklarda fln :KK53: :anneadayı: eski fotom hic yok inanın, 2008 ocak ayında olmuştum ameliyat 21 yaşındaydım henüz.normalde hasta oldugumda fln KBB ye gittiğimde 12 yila ragmen maşallah derler hep(burun içi ile ilgili)
nefes problemi yaşamıyorum çok şükür..
görüntüsü de o kdr yil gecince doğuştan boyleymis gibi artık benim icin

Eklentiler

• IMG_20200502_134753.jpg
    IMG_20200502_134753.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 78
X