Ems spor ve emziren anneler

Mavilibulut

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2019
288
175
Bebitom 14 aylık olmak üzere arkadaşlar ve doğum kilom olduğu gibi üstüme yapıştı, evdeki hareket inanılmaz çok ama bi tğrlğ zayıflayamıyorum tamam yememde iyi ama dikkat etsemde bozuluyo.

Karar verdim spora başlicam reformer pilates ile ems arasında kaldım ems emziren annelerde önermiyoruz dediler nedeni süt kesilebilirmiş.
İnternette baktım öyle bi bilgi yok.

Bilen yapan birileri lütfen aydınlatabilirmi arkadaşlar?

Ben hiç duymadım canım ama emzirdiğim için riske atmazdım ben heralde
Aslında fizik tedavi için kullanıyomuş canım bu yöntem sırt ağrısı vs pek iyi geliyomuş, bana bi gçrüştüğüm yer emziriyosanız size başka paket sunayım dedi acaba doğrukuk payı ne bilemedim internette hiç emziren annelere zararlı dememiş, hamişler kalp pili olanlar kanser tedavisi olanlar demiş.

Merhaba doğum yapmadım hiç ama önceden ems eğitimi veriyordum,Çok işe yaradığını söyleyemem bunun yerine pilatese gitmenizi tavsiye ederim .

Merhaba doğum yapmadım hiç ama önceden ems eğitimi veriyordum,Çok işe yaradığını söyleyemem bunun yerine pilatese gitmenizi tavsiye ederim .
Aa anladım teşekkğr ederim bende reformer pilates yapmaya karar verdim riske atmamak adına, peki iie yaramadığıno söylerken genel olarak mı öyle biz eşli olarak 4 kişi gidelim demiştik eşlerde heveslenmişti kas yapcaz göbüşler gitcek diye

Genel olarak yaramıyor kas yapmak istiyorlarsa ciddi manada fitness yapmalarını tavsiye ederim. Göbek eritmek için en hızlı sonuç cardio (açık havada koşu ve yürüyüş) hamur işi ve tatlının olmadığı bir beslenme düzeni belirleyip uygulamanız gerekecek.Bol protein alarak beslenirseniz kısa sürede göbüşler yok olur :)

Yani ben reformer yerine bebitoyu arabaya atsam yürüsem göbüş gidermi? Eğer evt gider ama sıkılaşmaz sadece gider ise nasıl tıoparlayabilirim yaza fit girmek istiyorum evde ne spor yapabilirim ne önerirsiniz nasıl yapayım birde beslenme için ufak tefek tiyolar verebilirmisiniz mesela tatlı kesmeliyim biliyorum ama asla kesemiyorum dopumdan sonra düştüm tatlıya yemezsem yoksunluk çekiyorum resmen

Bence kesinlikle yürüyüş yapın hem sıkılaşır hemde kilo verirsiniz günde 10 bin adım atın yürüyüşte hedefiniz o olsun
Beslenme olarakta 6 dan sonra bir şey yemeyin sadece bitki çayı,çay,kahve tüketin.Hamur işi ne kadar spor yapıp yürüsenizde kilo vermenizi yavaşlatır kısa sürede sonuç almak istiyorsanız günde 2 öğün hamur işi olmadan beslenin.
Evde egzersiz olarakta chloe ting videolarını deneyebilirsiniz kısa sürede sonuç verdiriyor.
Ama bence yürüyüş genel sağlığınız içinde en doğrusu olucak en başta bununla başlayın derim.
Bol yeşillik tüketin kahvaltıda maydanoz,roka,dereotu,taze nane gibi hem sütte yapar.

Ya çok teşekkür ederim benim göbüş sarktı cıvıdı hamur gibi o yüzden yürüyğş toplaöaz diye yürüyüşü elemiştim ama yarıyorsa tabikş yürüyüş daha iyi olur hem pandemi malum içime sinmiyordu

tam tersi siz pt eşliğinde spor yapmaya da gitseniz cardio muhakkak tavsiye edecek yürüme bandına çıkaracaklar.
Onun yerine günde 1 saat yürüyün ek pilatese gidin 1 ayda vücudunuz taş gibi olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…