Emziğe nasıl alıştırdınız?

Benim bebeğimde 4 aylık emzik için çoook uğraştım bazen çok güzel emiyor beni çok rahatlatıyor bazende almak istemiyor ama genel olarak baktığımda alıştı diyebilirim nasıl alıştırdın derseniz iki yöntem uyguladım . Birincisi meme emerken tam memeyi çektiğim anda emziği soktum ama az emdiği gazını çıkarmam gerekmediği zamanlarda ikincisi ağladığı zaman emziği verip kucağımda ğöğsüme sıkıştırdım hem ağzından atamadı hemde benim kokumu da duyduğu için sanırım meme sandı :))

Merhaba bayanlar,
22 günlük bebeğim var.. Sürekli emmek istiyor . Memede uyuyor karnı tok olsa bile. Emzik veriyorum almıyor. İtiyor diliyle ve hatta kusuyor sonra.. Suavinex marka emzik.. Acaba başka marka mı denesem ?
Sabahtan aksama sürekli mememde takılı bebeğim. Cok yoruluyorum . Emziğe Nasıl alışır tavsiyeleriniz nedir ??

Benim kuzu 4 aylık olcak ben alıştıramadım Bi türlü. 4 tane emzik aldık. Tutmuyo diliyle itiyo. Şimdi de elini emmeye başladı , yumruk yapıyo komple sokmaya çalışıyo:KK70:vazgeçtim gibi çok uğraşmıyorum artık:KK69: aldığımız emzikler avent, chicco, bebedor,nuk. ama en uzun süre yine nuku tutmuştu. Nette de nuku deneyin diyodu anneler, Bi de emziği verirken yanağına dokunmak işe yarıyı diye duydum bana yaramadı pek ama sen Bi dene:KK64:
Merhaba bayanlar,
22 günlük bebeğim var.. Sürekli emmek istiyor . Memede uyuyor karnı tok olsa bile. Emzik veriyorum almıyor. İtiyor diliyle ve hatta kusuyor sonra.. Suavinex marka emzik.. Acaba başka marka mı denesem ?
Sabahtan aksama sürekli mememde takılı bebeğim. Cok yoruluyorum . Emziğe Nasıl alışır tavsiyeleriniz nedir ??

Çok uğraştım ama :) 1.5 ay sürdü. Öğürüyordu emzik verince hatta kusuyordu. Şimdi de pek müptelası değil hani. Uyurken veriyorm sonra kendisi atıyor ağzından zaten

Hiç alımıyordu inat ettim saatlerce tuttum elimle. Uyurken başında tutarak bekledim sonunda ben kazandım alıştı :) emzik hayatımı kurtardı. Vazgeçmeyin alısıyorlar

X