Emzirmeyi bıraktırmak

Betust

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
131
58
31
kızlar oğlum haziranın 29 unda 2 yasına giricek emiyor ama yalandan dişleri çok kaşınıyor doymuyor tabi emerken devam sütü veriyorum emzirmeyi bıraktırmak istiyorum nasıl bıraktırdınız varmı fikirleri olan bıraktıran anneler teşwkkürler şimdiden

serkaps

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2015
3.721
6.396
Normal gıdaya geçmediniz mi? Bahsetmemişsiniz hiç.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1470 gün geçti.

Betust

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
131
58
31
Ne diş agrısıymış bu ya ben böyle bişey duymadım kimsedenn off allahım ya bi çıksaydı

zeynebim111

Mis kokulum abla oluyor...oglum geliyorrr
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2016
1.473
2.230
31
Kolay değil dış çıkarıyor. Bence dayanabikdiginiz kadar dayanın. Anne sutu bulunmaz nimet. Benimde kizim dişlerini hep zor çıkardı 22.5 aylık su an. Normalde biraktiracaktim. Ama bir buçuk ay daha dayan diyorum. Ne kadar alsa kar. O sizin evladıniz, bir daha emzirme şansınız olmaaayacak bırakınca buna gönlümüz razı mi. Hem agrisini biraz olsun emerek unutuyordur lütfen size ağır gelmesin. Muhtemelen Azi yada köpek dişler geliyordur. Onlar zaten zor çıkıyor herkeste böyle.biraz sabır annelik kolay değil.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1395 gün geçti.

oglumbenimherseyim

Baslangic kilosu 79 ilk hedef 75 guncel 77.7
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2009
574
543
kızlar oğlum haziranın 29 unda 2 yasına giricek emiyor ama yalandan dişleri çok kaşınıyor doymuyor tabi emerken devam sütü veriyorum emzirmeyi bıraktırmak istiyorum nasıl bıraktırdınız varmı fikirleri olan bıraktıran anneler teşwkkürler şimdiden
O yasta sutle doymasi mumkun degil zaten,corba iciyor demissiniz oda sivi gide daha puturlu cignenecek seyler yemiyomu onlar rahatlatir dis agrisini

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2253 gün geçti.