Emzirmeyi bıraktırmak

Betust

Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2017
131
58
34
kızlar oğlum haziranın 29 unda 2 yasına giricek emiyor ama yalandan dişleri çok kaşınıyor doymuyor tabi emerken devam sütü veriyorum emzirmeyi bıraktırmak istiyorum nasıl bıraktırdınız varmı fikirleri olan bıraktıran anneler teşwkkürler şimdiden

Ne diş agrısıymış bu ya ben böyle bişey duymadım kimsedenn off allahım ya bi çıksaydı

Kolay değil dış çıkarıyor. Bence dayanabikdiginiz kadar dayanın. Anne sutu bulunmaz nimet. Benimde kizim dişlerini hep zor çıkardı 22.5 aylık su an. Normalde biraktiracaktim. Ama bir buçuk ay daha dayan diyorum. Ne kadar alsa kar. O sizin evladıniz, bir daha emzirme şansınız olmaaayacak bırakınca buna gönlümüz razı mi. Hem agrisini biraz olsun emerek unutuyordur lütfen size ağır gelmesin. Muhtemelen Azi yada köpek dişler geliyordur. Onlar zaten zor çıkıyor herkeste böyle.biraz sabır annelik kolay değil.

kızlar oğlum haziranın 29 unda 2 yasına giricek emiyor ama yalandan dişleri çok kaşınıyor doymuyor tabi emerken devam sütü veriyorum emzirmeyi bıraktırmak istiyorum nasıl bıraktırdınız varmı fikirleri olan bıraktıran anneler teşwkkürler şimdiden
O yasta sutle doymasi mumkun degil zaten,corba iciyor demissiniz oda sivi gide daha puturlu cignenecek seyler yemiyomu onlar rahatlatir dis agrisini

X