En başarılı listem! Sizce hangisi ??

ahvalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2016
267
155
33
Merhabalar kızlar. İki gün sonra İstanbul’a gidicem ve kesin olarak beğenip almam gerek bir kokuyu. Listem aşağıdaki şekilde. Sizce en çok etkileyici olan hangisi ?

1-tom ford white patchouli
2-chanel chance
3-Bulgari jasmin noir
4-Versace cristian noir
5-narciso rodriguez for her (pudra pembesi)
6-Victoria secret angel dream
7-burberry weekend

Sizce hangisini bağrıma basar çıkarım o mağazadan ?

Chanel chance i da mutlaka denemelisin.burberry weekend cok igrenc berbat bi koku bence
Chanel chance ti bikere çok acele bi şekilde denemiştim okadar etkilenmemiştim sanırım kokuyu hatırlamıyorum ama verdiğim tepkiyi hatırlıyorum ya da kendimi kokuya çok veremedim mi bilmiyorum işim aceleydi

Chanel chance
Versace crystal noir
Victoria secret angel dream bu koku cok iyi ama sınırlı üretimdi suan yok diye biliyorum..

Chanel chance
Versace crystal noir
Victoria secret angel dream bu koku cok iyi ama sınırlı üretimdi suan yok diye biliyorum..
Onun da kalıcılığı az diye biliyorum Victoria nın. Bakalım artıkın. İnşallah bulabilirim. versace de güçlü bir rakip ama inşallah şekerli değildir

ten kokusu cilt tipi vs bir sürü değişken varken doğru kokuyu bulmak sadece koku içeriğiyle ilgili olmuyor bence

Chanel chance ti bikere çok acele bi şekilde denemiştim okadar etkilenmemiştim sanırım kokuyu hatırlamıyorum ama verdiğim tepkiyi hatırlıyorum ya da kendimi kokuya çok veremedim mi bilmiyorum işim aceleydi
Selamlar ben chanel chance kullandım güzel ama çok ağır başımı ağrıtmıştı ağır seviyosanız olabilir ama benim gibi hassassanız baş ağrısı yapabilir

ten kokusu cilt tipi vs bir sürü değişken varken doğru kokuyu bulmak sadece koku içeriğiyle ilgili olmuyor bence
Haklısınız tabi en iyi kokular ger tende iyi cevap vermez. ama içerik çok önemli. Mesela ben ağır şekerli kokulara gelemem güzel veya kötü dursun temimde farketmez. O yüzden kokunun içeriği büyük faktör

Selamlar ben chanel chance kullandım güzel ama çok ağır başımı ağrıtmıştı ağır seviyosanız olabilir ama benim gibi hassassanız baş ağrısı yapabilir
O kokuyu çok çok duydum ve artık o da çok sıradanlaştı sanki ya. Neredeyse her üç kadından 1-2 is kullanır oldu. Kokuyu hatırlamıyorum ama yine de denicm imşallah :))) gerçi listedeki saydıklarım tom ford hariç hepsi yoğunlukla kullanılıyor. Bakalım doğru. Kokumu bulabilecekmiyim :)

Haklısınız tabi en iyi kokular ger tende iyi cevap vermez. ama içerik çok önemli. Mesela ben ağır şekerli kokulara gelemem güzel veya kötü dursun temimde farketmez. O yüzden kokunun içeriği büyük faktör
haklısınız ama koku tarzı ile ilgili bu
ürün olarak ya da koku olarak en iyi parfüm de her tende güzel olmuyor işte aynı şeyden bahsediyoruz gibi :)

Onun da kalıcılığı az diye biliyorum Victoria nın. Bakalım artıkın. İnşallah bulabilirim. versace de güçlü bir rakip ama inşallah şekerli değildir
Evet kalıcılığı az değmiyor malesef fiyatına. Onun yerine versace deneyin. Şekerli değil ama kadınsı ve hafif tatlı bir kokusu var hindistan cevizinden kaynaklı.

X