En beğendiğiniz kore dizileri

Reply 1988 (80-90 ları anlatıyor... Biraz bizim 80 lerdeki yaşantımıza benziyorlar. Kapı önünde kadınların oturup fasulye ayıklaması.. Yemek vakti gelince annelerin çocukları dışarıda yemeğe çağırması... Komşuya yemek götürürken tabağını boş çevirmemek) Çok güzeldiii..

The Masters Sun (çok beğendim)
Kill me Heal me (süper ötesi)
Beautiful Gong Shim.
Secret Garden
Marry me mary
My Girl (3 kere izledim eski ama komik)
49 Days
Bride Of The Century
the Greatest Love
Protect the boss
Scent Of a woman

Başka aklıma gelmiyor..
@Bilgece yarabende yarabende Uyuyan Adamdan Nefret Uyuyan Adamdan Nefret The Master's Sun'da çok komikti.Bu diziyi izlerken benim de hayalet arkadaşım olsa demiştim.:KK70:
Beautiful Gong Shim de çok eğlenceli duruyor.Bütün bölümleri tamamlandıktan sonra izlemeyi düşünüyorum."49 Days" bilmeyen neredeyse yok.Bu diziyi de merak ediyorum.Konusu gözyaşı olunca dram ağırlıkta gibi sanki ama izleyenler komik sahnelerin de olduğunu söylüyor."49 Days" yakın zamanda izleyeceğim."Bride of the century" dizisini Hong Gi için izlemiştim.Izlemesem de olurmuş."Master's Sun" da sevimli hayaletler ,"Bride of the Century" da bir kadın hayalet vardı.Master's Sun diğerinden çoook iyiydi."Bride of the century" da malzemeler iyiydi fakat senaryoyu iyi işleyemediler."Reply" serisi de izlemeyi düşündüklerim arasında.

@Bilgece yarabende yarabende Uyuyan Adamdan Nefret Uyuyan Adamdan Nefret The Master's Sun'da çok komikti.Bu diziyi izlerken benim de hayalet arkadaşım olsa demiştim.:KK70:
Beautiful Gong Shim de çok eğlenceli duruyor.Bütün bölümleri tamamlandıktan sonra izlemeyi düşünüyorum."49 Days" bilmeyen neredeyse yok.Bu diziyi de merak ediyorum.Konusu gözyaşı olunca dram ağırlıkta gibi sanki ama izleyenler komik sahnelerin de olduğunu söylüyor."49 Days" yakın zamanda izleyeceğim."Bride of the century" dizisini Hong Gi için izlemiştim.Izlemesem de olurmuş."Master's Sun" da sevimli hayaletler ,"Bride of the Century" da bir kadın hayalet vardı.Master's Sun diğerinden çoook iyiydi."Bride of the century" da malzemeler iyiydi fakat senaryoyu iyi işleyemediler."Reply" serisi de izlemeyi düşündüklerim arasında.
Ben pek komedi sevmiyorum ya çok nadir izlerim dram romantik vampir fantastik filmler benim favorim tabi birde okullu spor cete grup filmleri

Ben pek komedi sevmiyorum ya çok nadir izlerim dram romantik vampir fantastik filmler benim favorim tabi birde okullu spor cete grup filmleri
Ben de okul dizilerini sevmiyorum.Hayatım okulda geçmiş,bir de dizisini mi izleyeyim.:KK70:
"Blood" izlemediysen tavsiye ederim.Vampir doktor dizisi.Artık dram izleyemiyorum.Ağlamalar,zırlamalar hiç çekilmiyor.Arada sırada izlerim.

Masters sun izleyip çok beğendiklerim arasında. Tabi So Ji Sub faktörü etkili olmadı hiç onunla alakalı değil inan:olamaz:aynı şekildr Oh my Venüstede sırf konusundan izledim yoksa ji Sub etkili değildi:oops:

Oh my ghost ile hayaletli seviyorsan oda hoştu :)

Masters sun izleyip çok beğendiklerim arasında. Tabi So Ji Sub faktörü etkili olmadı hiç onunla alakalı değil inan:olamaz:aynı şekildr Oh my Venüstede sırf konusundan izledim yoksa ji Sub etkili değildi:oops:

Oh my ghost ile hayaletli seviyorsan oda hoştu :)
İzleyeceğim diziler o kadar çok ki.Oh my Ghost a sonra bakacağım.
So Ji Sub ne kadar karizmatik öyle.Karizmadan yıkılıyor.
Ben Kore dizilerinden sıkılmıştım.O yuzden "love me if you dare" isimli bir Çin dizisi izledim.Isminden aşk dizisi gibi geliyor ama daha çok polisiye.Tavsiye ederim.Artık Çin dizileri izleyeyim dedim ama Türkçe altyazili dizilerin neredeyse hepsi romantik.Ingilizce altyazili izleyeceğim artık napayim.

O zaman bi istegimmm vaaaarrrr . Aradigim bir kore dizisi var fakat telif hakki sebebiyle tum sitelerden kaldirilmis. Hani bizimkiler Türk versiyonunu yapti diye kaldirtmislar bence. Turkce su anki adi seviyor sevmiyor. Ama orjinali She Was Pretty eger indirmis olup da PC'sinde olan varsa bana gondersin lutfeeeeen :KK200:

Aaa niye kaldırmışlar canım?
Ben izlemiştim çok güzeldi gerçekten.

Yeppudaa dan izliyorum tüm dizi ve filmlerimi ama..

@Bilgece Herkes "Kill me heal me" çok sevdi,yerlere göklere sığdıramadı diye diziyi geçen hafta izledim.Ama senaryo klasik geldi bana.Oyunculuklar çok iyiydi.Adamın kişilik bozukluğu sebebiyle farklı karakterleri canlandırması çok iyiydi.Fakat diğer karakterleri daha çok gösterebilirlerdi.En çok Ferry Park karakterini sevdim.Konuşması ve hareketleri çok komikti.Bu diziden sonra 2 mini dizi izledim.Biri "Splash splash love",diğeri "High end Crush"."Splash Splash love" zamanda yolculuğu anlatan bir diziydi.Bu yönüyle farklıydı ayrıca çok eğlenceliydi."High end Crush" romantik komedi.Konusu klasik.Fakat çok komikti,dizideki hemen hemen herkesi sevdim.Kötü olaylar yoktu.Karakterler çok komikti.Tavsiye ederim.

Ben Kill Me Heal Me'ye bayıldım.
Ondan hemen sonra Secret'i izledim.
Şiddetle tavsiye ederim o da çok güzel :KK66:

Maalesef yeppudadan da inmiyor ve izlenmiyor. Hani Türkler cevirdi ya o yuzden her yerden kaldirtmislar uyuz oldum valla.
Bilgececim ben önceden izlemiştim ama kaldırıldı diyince merak ettim. Koreantürkte hala izlenebiliyo. Gerçi ben indirmeden izliyorum sen indirmekmi istiyosun?
Koreantürk e gir orda part seç seçeneği var ordan ok' yı seç canım :)

X