En beğendiğiniz kore dizileri

Bilgececim ben önceden izlemiştim ama kaldırıldı diyince merak ettim. Koreantürkte hala izlenebiliyo. Gerçi ben indirmeden izliyorum sen indirmekmi istiyosun?
Koreantürk e gir orda part seç seçeneği var ordan ok' yı seç canım :)

Ama acip izledin mi? Ben de ordan izliyorum indirmiyorum fakat dedigi sey telif haklarindan dolayi dosya bulunmamaktadir falan. Hicbir yerde yok yani.. tekrar bakicam eve gecince insallah sagol :KK66:

Ama acip izledin mi? Ben de ordan izliyorum indirmiyorum fakat dedigi sey telif haklarindan dolayi dosya bulunmamaktadir falan. Hicbir yerde yok yani.. tekrar bakicam eve gecince insallah sagol :KK66:
Evet açtım başlattım ilk dakikalarını izledim. Tabiki her bölümünü denemedim ilk bölümü denedim sadece. Sen bilirsin tabi yinede :KK66:

she was pretty (seviyor sevmiyor un orjinali)
bir tane daha vardı.adını unuttum.kadın güzelleşip eşinden ve eşinin ailesinden intikam alıyor.

she was pretty (seviyor sevmiyor un orjinali)
bir tane daha vardı.adını unuttum.kadın güzelleşip eşinden ve eşinin ailesinden intikam alıyor.
Teşekkür ederim daha yeni devil beside You bitirdim Taylan filmi göz atmak isteyen olursa romantik komedi başrol oyuncusu Mike he gülüşü çok tatlı

Kk da Kore hastfalığımı bilsin istedim :)
2 senedir bu sevda var ben de. İlk izlediğim BOF tu ve acaip ler min ho hayranıyım. Bütin dizilerini izledim.
Pinocchio, my girl, my lovely girl, you camr from stars sklıma gelen izlediğim diğer diziler. W ye başlayacağım çok merak ediyorum bu aralar lee jonk suk hayranlığım var :)

Ben artık izleyecek film bulamıyorum sanki korenin bütün iyi filmlerini izlemişim gibi geliyor bulamıyorum diğerleri sarmıyor beni

Evet baktım çoğunu izlemişim çoğuda dikkatimi çekmiyor sen ne izliyorsun şimdi gu family book izledin mi indirdiğini ve bir ara bakacağını söylemiştin
İzlemedim ama aklımda.Birkaç dizi ard arda izleyince dizilerden sıkıldım.Şu sıralarda kitap okuyorum.Çünkü dersler başlayınca hiç okuyamayacağım.
Yeni dizilerden "Cindirella and 4 Knights" izlemeyi düşünüyorum.Klasik bir diziye benziyor ama ben il woo (adını yanlış yazmış olabilirim) için izleyeceğim.

Millet bana film önerisi yapar mısınız dram romantik okul gençlik falan

9913miracle-in-cell-no-7-7-kogustaki-mucize-izle-jpg-211x300.jpg

İzlemediyseniz muhakkak izleyin..

X