Saç Uzatma Yöntemleri En çok olumlu sonuç alınan yöntem ?

Saç uzatmada en etkli yöntem

• Turp suyu

OY: 50 40,0%
  • Entele bitkisi

OY: 10 8,0%
  • Bitkisel yağ formulleri

OY: 32 25,6%
  • Diğer önerdiğiniz seçenek...

OY: 33 26,4%

• Ankete Katılan
    125

Angjel

BiLMeM
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2007
4.514
73
45
Arkadaşlar konuların çoğunu okudum ancak kararsız kaldım. Populer konulaın çoğunda ise sayfa sayıları okunamayacak sayılara ulaşmış Bu nedenle anket konusu açmak ve sonuçları gömek daha akıllıca geldi.
Anketimizdeki seçeneklerden farklı söleyeceklerinizde varsa yorumlarınızı bekliorum

canim ben en cok turplu suyu etkili buldum ben sahsen onu deniyorum 1 haftayi gecti ve uzadigini hissettim

zeytın yagı +muskat + karanfıl = hem ucuz hem bakım ıcın bırebır hem de uzatıyor

kızlar bu entele bitkisi çok methediliyor uzattığı söyleniyor sözde ama kimse oy vermemiş enteresan ben yeni başladım enteleye hemde baya pahalı etkisizse kimse alıp yapmasın yada bu bitkiden fayda gören kimse oy vermemiş sanırım!!!

kizlar ben sarimsakli sampuani bir kez denedim baska deneyemedim kokusu agir geldi deneyen ve sonuc alan varsa yazsin lütfen

kizlar turplu suyu deneyeli tam 3 hafta oldu 3 santime yakin bi uzama var cok mutluyum 1 ay önce kestirmistim saclarimi simdi azda olsa belli uzadigi iyice belli olmasi icin 10 santim uzamasi lazim sabir lazim uzun saclarla kalin

ben turpu sevmedim bşeye yaramadı da zaten 3 defadır sarımsaklı şampuan deniyorum müemmel tek kelimeyle 1 haftada uzunlugu bile farketti

bu biotin nedir yani marka alan varmı vitamin değilmi..
başka bi yan etkisi varmı şişmanlatma vs..
eczanelerden bulabilrmiyiz acaba yardmcı olurmusunza.s.

Son düzenleme:
kizlar turplu suyu deneyeli tam 3 hafta oldu 3 santime yakin bi uzama var cok mutluyum 1 ay önce kestirmistim saclarimi simdi azda olsa belli uzadigi iyice belli olmasi icin 10 santim uzamasi lazim sabir lazim uzun saclarla kalin

canım super cok sevındım senını adına..
tamolarak ne kattın turplu suya??
sdce turpu rendeleyıp kaynatım surdunmu yoksa baska bısı ekledınmı vereliniortak

sdce turpu rendeleyıp kaynatım surdunmu yoksa baska bısı ekledınmı vereliniortak

cnm esma senin için denemiş turpu sadece rendeleyip suyunu sürmeyi, yumuşaklığı aynıymış, öyle yazmış, gördün mü bilmiyorum.

canim bir turbu rendele ben 3 su bardagi suyla 20 dakika kaynattim sonra iliyinca yumurta sarisini ekle ve sacina masaj yaparak uygula iki saat bekle bu kadarvereliniortak

X