En erken gebelik testi ne zaman yapılır?

Ben daha farklı konularda da gördüm testleriniz koyulaşmis geldi bana açıkçası bir de ben erken gebelik testlerine güvenmiyorum varsa kaset testte çıkar ve çıkmış da çok net olmaması da normal çünkü daha adet gecikmemis ki😍 moralinizi bozmayın bence bebisiniz sizinle sizin yerinizde olsam test ile değil kan ile takip yaparım aynı yerde aynı saatte kan verip bakın hem adet gününüzde gelmiş varsa bebiş doktorunuz vitamin verir gerek görürse progestan verir riske atmayın derim hayırlısı olsun ama bence var 😍
Sağlık ocağı bunun icin uygun mu peki yani kan takibi yapmak için

Sağlık ocağı bunun icin uygun mu peki yani kan takibi yapmak için
Tabi ki sabah 10 kadar kan veriliyor sabahtan gidip verin yani bildigim kadarıyla sabahtan başka şehirlerde nasıl bilemem iki günde bir ordan yapabilirsiniz takibi hem özele o kadar para vermeye gerek kalmaz devlette de acilleri meşgul etmemiş olursunuz sağlık ocağı daha pratik verilen barkod numarasıyla veya e nabizdan da kontrol edebilirsiniz sonucunu onların aramasını beklemeden görmüş olursunuz hem

Tabi ki sabah 10 kadar kan veriliyor sabahtan gidip verin yani bildigim kadarıyla sabahtan başka şehirlerde nasıl bilemem iki günde bir ordan yapabilirsiniz takibi hem özele o kadar para vermeye gerek kalmaz devlette de acilleri meşgul etmemiş olursunuz sağlık ocağı daha pratik verilen barkod numarasıyla veya e nabizdan da kontrol edebilirsiniz sonucunu onların aramasını beklemeden görmüş olursunuz hem
Ben İzmir'deyim ve aile hekime saat 10.45te randevu almıştım. O saatte kan verilmez mi acaba

Ben İzmir'deyim ve aile hekime saat 10.45te randevu almıştım. O saatte kan verilmez mi acaba
Bende İzmir de yaşıyorum sabah 10a kadar alıyorlar kanı 10dan sonra kanları hastaneye sevk ediyorlar oturduğum yerde bölgeden bölgeye değişir mi bilemem randevu almanıza gerek yok direk hemşireye söyleyin HCG baktiricam diye doktora çıkmadan bile alıyorlar hatta ilk başta kaset testte idrar yapıp bile baktırabiliyorsunuz ücretsiz yani siz isterseniz tabi kolaylık olur yarın sabahtan gidin isterseniz ozellere iki günde bir para dayanmaz valla

Bende İzmir de yaşıyorum sabah 10a kadar alıyorlar kanı 10dan sonra kanları hastaneye sevk ediyorlar oturduğum yerde bölgeden bölgeye değişir mi bilemem randevu almanıza gerek yok direk hemşireye söyleyin HCG baktiricam diye doktora çıkmadan bile alıyorlar hatta ilk başta kaset testte idrar yapıp bile baktırabiliyorsunuz ücretsiz yani siz isterseniz tabi kolaylık olur yarın sabahtan gidin isterseniz ozellere iki günde bir para dayanmaz valla
Tamam teşekkür ederim canım sen söylemesen bilmeyecektim. Sağ ol 😍❤️

Hayırlı olsun Allah kucağınıza almayı nasip etsin 🤲 belirtileriniz neydi acaba? Akıntı vs var mıydı?
Yok canım sadece ilişkide eşim vajina içinin çok ıslak olduğunu söylüyordu ve vücut ısım artmisti

Kızlar adetime 8 gün var ve erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı. Gebe olduğuma inanıyorum nedense, henüz HCG idrara karışmadı diye çıkmamıştır demi?
Ben de aynı durumdayım dün adetime bir hafta kala idrarda baktım negatifti, ben de gebe olduğuma inanıyorum, kan tahlili yaptırdın mı kanda daha erken belli olurmuş

Ben de aynı durumdayım dün adetime bir hafta kala idrarda baktım negatifti, ben de gebe olduğuma inanıyorum, kan tahlili yaptırdın mı kanda daha erken belli olurmuş
Canım kan tahlilini pazartesi yaptırıcam ve tam yarım saat önce test yaptım, adetime 1 gün kala yani ve böyle çıktı bak😍

Eklentiler

• IMG_20211113_072117.jpg
    IMG_20211113_072117.jpg
    45,4 KB · Görüntüleme: 674
Adetime bir gün kala yaptığım erken gebelik ve kaset testi 😍🌼🙏

Eklentiler

• IMG_20211113_130926.jpg
    IMG_20211113_130926.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 700
X