En erken gebelik testi ne zaman yapılır?

Kızlar adetime 8 gün var ve erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı. Gebe olduğuma inanıyorum nedense, henüz HCG idrara karışmadı diye çıkmamıştır demi?
Benim sat 13 ekim bu ay da 14 ünde olmam gerekiyodu ama hala olmadım . 13 ünde erken gebelik testi yaptım fakat negatif fakat karnım ve kasıklarım adet olcakmışım gibi ağırdı bugün sofrayı toplarken belim çok ağırdı kuyruk sokumunun old yer ve 10-12 gündür kasıklarıma kramp giriyo adet olcakmışım gibi göğüslerimde ağrı yok sadece ucunda yanma acısı gibi olmuştu bi kaç gün önce bide gün içinde midem bulanıyo 😞

Benim sat 13 ekim bu ay da 14 ünde olmam gerekiyodu ama hala olmadım . 13 ünde erken gebelik testi yaptım fakat negatif fakat karnım ve kasıklarım adet olcakmışım gibi ağırdı bugün sofrayı toplarken belim çok ağırdı kuyruk sokumunun old yer ve 10-12 gündür kasıklarıma kramp giriyo adet olcakmışım gibi göğüslerimde ağrı yok sadece ucunda yanma acısı gibi olmuştu bi kaç gün önce bide gün içinde midem bulanıyo 😞
Psikolojik olabilir canım. Bence kan ver ki kesinlessin zihninde de

Eklentiler

• IMG_20211117_152422.jpg
    IMG_20211117_152422.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 1.318
Aaa alttaki testte silik çizgi var. Bu sabah bitane daha yap canım ama 5 dk içinde testi çek
Adet gecikmesinden sonraki üçüncü gün testim 😍😍 inşallah sende de çıkar

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-18-13-44-11-628_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-11-18-13-44-11-628_com.miui.gallery.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 606
Hayırlı ugurlu olsun ,bır yandan korkuyorm cok kötü grip oldum ama korona degilmişim cok halsizim
Bir şey olmaz canım. Her şey beyinde bitiyor. İyi düşün iyi olsun. Ben geçen kan verdim ve kanda beta HCG ,780 çıktı yani gebeyim. Tam o gün eşimle paylaştım, akşam evde tek dus alırken duşakabinin camı başımdan aşağı döküldü tuzla buz oldu. O an şok oldum ve bebeğime bir şey oldu sandım ama pozitif düşündüm yine de. Sen naptın bu arada test yaptın mı tekrar? Elindeki o test benim de kullandığım prodoctor erken gebelik testi sanırım :)

Bir şey olmaz canım. Her şey beyinde bitiyor. İyi düşün iyi olsun. Ben geçen kan verdim ve kanda beta HCG ,780 çıktı yani gebeyim. Tam o gün eşimle paylaştım, akşam evde tek dus alırken duşakabinin camı başımdan aşağı döküldü tuzla buz oldu. O an şok oldum ve bebeğime bir şey oldu sandım ama pozitif düşündüm yine de. Sen naptın bu arada test yaptın mı tekrar? Elindeki o test benim de kullandığım prodoctor erken gebelik testi sanırım :)
Yapacam canım akşam kargo gelmedi daha prodoctor sipariş verdim bu yaptığım days comfort marka ,sanada cok gecmiş olsun nazar degmiş resmen

Yarin 6 gun var oluyor
6 gün kala çıkmaması normal, bünyeye de bağlı. Ben de 5 gün kala silik görünmeye başladı. Bence sen adete kadar her gün tekrar testi. En geç adete bir gün kala belli olur :) ama ben var diye hissediyorum

Eklentiler

• Screenshot_2021-11-20-13-33-02-297_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-11-20-13-33-02-297_com.miui.gallery.jpg
    84,8 KB · Görüntüleme: 396
  • Screenshot_2021-11-20-13-33-05-914_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2021-11-20-13-33-05-914_com.miui.gallery.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 379
Ya yaptimda sanirim o test hataliydu negatif cikti adete 5 gun var kismet deglmis napalim bu ayda yok
Adete bir gün kala bile çıkabilir canım. Geçen hemşire kız bana dedi ki sizinki ne güzel erkenden belirmiş ama bazıları geç beliriyor idrarda ve kanda dedi. Umudunu kaybetme ve adetine iki ve bir gün kala mutlaka test yap

Adete bir gün kala bile çıkabilir canım. Geçen hemşire kız bana dedi ki sizinki ne güzel erkenden belirmiş ama bazıları geç beliriyor idrarda ve kanda dedi. Umudunu kaybetme ve adetine iki ve bir gün kala mutlaka test yap
İnsallah bir mucize olur :KK43:

Kızlar adetime 8 gün var ve erken gebelik testi yaptım ama negatif çıktı. Gebe olduğuma inanıyorum nedense, henüz HCG idrara karışmadı diye çıkmamıştır demi?
Merhaba adetime 8 gün kala test yaptım ve çok silik çizgiyi gördüm. Yaptığım test erken gebelik testiydi

Eklentiler

• 9D0E6980-5AC1-47EF-94C6-5E0875239547.jpeg
    9D0E6980-5AC1-47EF-94C6-5E0875239547.jpeg
    89,4 KB · Görüntüleme: 1.584
X