Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri En etkili malzemelerle büyütme

lifely

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2019
584
-2
30
1. ay her gün şerbetçi otu çayı, 2. ay her gün hayıt tohumu çayı, haftada 3-4 kere keten tohumu yağı ve çörek otu yağıyla masaj.
alt 67 cm
üst 74 cm
yaş 25
bekarım
10. gün

katılmak isteyenler var mı?

Son düzenleme:
bende bugun ısırgan otu cayi ve cemen tozu kullanmaya baslicam alip eger sorun cıkmaz iise bende gelismeleri yazarimmalesef iki cocuk emzirdim o guzelim ggogusler mahfoldu 75 beden zorla oluyor insallah bir etki eder :/

Bende bebegimi memeden keseli 20 gun oldu.cok fena haldeler sarkti ici bosaldi burustu.deri parcasi gibi bisi olmasindan korkuyorum.bende 4 gundur küç adacayı ve egzersize basladim bakalim.masajada baslamayi dusunuyorum.insallah etki eder.buradan paylasirim gelismeleri.

insallah hepimiz güzel güzel memislere kavusuruz yaaa ben cemen alamadım burdki aktarda yoktu ve ısırgan otu tohumu vardı aaldım ama bakalım umarım işe yarar çemenç de ne zaman çıkarsam ozaman alırım indallah :KK43:

Bende bebegimi memeden keseli 20 gun oldu.cok fena haldeler sarkti ici bosaldi burustu.deri parcasi gibi bisi olmasindan korkuyorum.bende 4 gundur küç adacayı ve egzersize basladim bakalim.masajada baslamayi dusunuyorum.insallah etki eder.buradan paylasirim gelismeleri.
benim göğsüm 2 yıldır hala pörsük saçma sapan içi boş bişe :KK42:

benim göğsüm 2 yıldır hala pörsük saçma sapan içi boş bişe :KK42:
Benimkide denemediğim hiç bişi kalmadı son olarak her yerdr çok etkili olduğu yazan ısırgan otu ve cemen denemek istiyorum ya ısırganın tohumunu buldum çemen bulamadım bulana kadar ısırganla idare edicem insallah ise yarar

Benimkide denemediğim hiç bişi kalmadı son olarak her yerdr çok etkili olduğu yazan ısırgan otu ve cemen denemek istiyorum ya ısırganın tohumunu buldum çemen bulamadım bulana kadar ısırganla idare edicem insallah ise yarar
çemeni direk yesek olmaz mı çok severimde :KK70:

isirgan otu bir ise yaramiyor- saglikli icin yani bol bol ama gögüs yapmiyor malasef.
ben yaklasik 20 yil ictim- günde 5 bardak yaklasik.
sonunda ameliyat oldum

Yaaa ama faydasını goren çok varmıs bir umut almistim bende o_O:KK43:

dene tabiki- saglikli zaten ama bende asla ise yaramadi.
ben almanyadayim, burda herkes isirganotu cayi iciyor ama gögüs büyütdügü söylenemez.
biz isirganotunu kavurup yiyoruz- böregin icindede güzel oluyor. taze bulursaniz deneyin. tadi cok güzel :)

X