En etkili zayıflama çayı?

Sporsuz diyeti önermem diyeti bırakınca direk geri gelir kilolar.yesil çay,şekersiz Türk kahvesi,limonlu ılık su bol yürüyüş,spor.ekmek kesinlikle yemeyin sık yiyin az yiyin bu kadar basit gerisi iradenize kalmis🙃

Zayıflamayada etkisi var ama kesinlikle detoks için toz halde klorofil içmenizi öneririm .... muazzam bir ağır metal ve kimyasal atıcı .

Rica etsem kullandığınız ve cidden etkisini gördüğünüz bir zayıflama çayı söyleyebilir misini? Şimdiden teşekkürler
Ben de deniyorum ama olmuyor sanırım bu konuda biraz iradesizim yaptığım hiç bişeyin devamı gelmiyor bi türlü istediğim kiloya ulaşamıyorum

Zayıflama çayı içme hiçbi b.ka yaramıyorlar bende aldım kaç kezz hemde hep para tuzağı...
Yeşilçay iç ılık limonlu su iç her sabah akşam etkisi oluyo
Katılıyorum, zayıflama çayları tam bir para tuzağı

Zayıflama çayı içme hiçbi b.ka yaramıyorlar bende aldım kaç kezz hemde hep para tuzağı...
Yeşilçay iç ılık limonlu su iç her sabah akşam etkisi oluyo
Katılıyorum, zayıflama çayları tam bir para tuzağı

Lütfen not alın.. sağlıklı beslenmenin yanında bana 3 ayda 16 kilo verdirdi bu çay.. ayrıca bağırsak problemi yaşayanlara "sinameki" kullanmaya gerek bırakmıyor.
*** metobolizma hızlandıran çay***
1 yeşil elma
1 limon
1 dilim taze zencefil
1 çubuk tarçın
1 tatlı kaşığı tane karabiber
1.5 lt kaynamış içme suyu
Limonu ve elmayı 4 e bölüp bütün malzemeleri kaynamış suya atıyoruz. Kapağı kapatıp sabaha kadar demlenmeye bırakıyoruz. Sabah çayı süzerken limonları sıkmayı unutmayın her öğünden önce koca bi bardak içiyoruz..
Toz zencefil olur mu

İyi günler,tarçın koymasak olurmu,allerjim var,gerçekten çok hareketli çalışıyorum,sabah 7 den akşam 7 buçuğa kadar işteyim ve,gerçekten dur durak bilmeden koşturuyorum,eve gidincede evde yemek vs gece 12 ye kadar,ama kilo almaya başladım,yemekte yiyemiyorum oysaki,bu çay tarifine tarçın koymasak olurmu,teşekkürler şimdiden

X