En Güncel Kitaplar Burada Kızlar Buyrun (toplu alımlarda indirim ve hediye)

yeni kitaplar geliyor kızlar resimlerle birlikte

ayrıca elimde bir sürü okunmayı bekleyen kitabımda var
siz aradıklarınızı yazarsanız belki benim kitaplığımda mevcuttur iki gün içinde okur satışa sunarım :)

Darwinya,Popom olmadan asla ve yüreğim seni çok sevdi satıldı.
yarın kargo var alışveriş yapmak isteyen olursa iletişime geçsin kızlar

bu arada yarın Canan Tanın taptaze çıkan kitabını pembe ve yusufu ekliyorum
bi dünya para verip almayın bekleyin yeter :)

canan tan pembe ve yusuf eklendi kızlarr dün okundu şimdi onu okuyacak yeni sahibini bekliyor

açlık oyunları ve elli ton serisi tekrar satışta kızlar bir arkadaş ayırttırmıştı kısmet olmadı

özel mesaj atamıtorum siteyi daha anlayamadım.
bana mailinizi atar msnz??

özel mesaj atamıtorum siteyi daha anlayamadım.
bana mailinizi atar msnz??
merhaba cnm özel mesaj atmak için bu yazdığım mesajın solunda benim profil resmi min orda ismim yazıyor ya
ismime tıklayınca özel mesaj at seçeneği çıkıcak ordan iletişime geçebilirsin.
(mail kullanmıyorum)

merhaba cnm yeni fantastik kitaplar ekledim dilersen bir göz at :)

listem günceldir kızlar
toplu alımlarda hediye kitap yolluyorum

tertemiz yepyeni en güncel liste burda kızlar

darned merhaba canım, P.C Cast tanrıça serisi güzel yalnız 4. ve 5. kitaplarıda var mı ? gül tanrıçası ve Aşk tanrıçası varsa tüm seriyi alabilirim. Yoksa bir düşüneyim diğerlerini bulabilirsem buralarda ona göre karar veririm :) Teşekkürler unutmadığın için.

merhaba cnm şu an elimde olanlar efsane-ışık-truva-deniz ve bahar yalnız baharı 2 gün önce oğlumun arkadaşına okumaya yolladım düşünürsen onuda alabılırım
gül ve aşk vardı ama ilk okuduğum zamanlar almıştım kitaplık hevesim yoktu kitaplığım da yoktu zaten sahafa vermiştim

yeni kitap eklendi kızlarr çatlak kız puccanın 2. kitabı bir solukta okudum bitirdim yeni sahibini bekliyor

1 hafta içinde pucca 3 ve aşkın müziği ni okuyup listeye eklicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…