Saç Rengi ve Saç Boyama en güzel karameli hangi markada bulabirim kıslaar?

roShum

aay bi hoşuum;)
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
4.799
2
bu kış çikolata kahveye boyadım kolestonun ,renk hoşuma gitti ve boyada saçlarımı yıpratmadı,sonrasında karamel boyamak istediim için açılsın istedim,lorealin bi serisinden dore sarı boyadım,saçlarımı aşırı yıprattı akar gibi döküldü,cansızlaştı,(bi daa asla lorealin boyasını kullanamam)
2 hafta öncede voilanın koyu karamelini aldım,tabi aşırı derece koyu oldu,biraz açılsın açık karamele boyamak istiyorum,voilanın açık karamelini pek metediyolar,
sizin voila açık karameli hakkında bilginiz var mı yada en güzel açık karamel boyayı hangi markada bulabilirim,bi yardım ediverin bana lüffenkaydirigubbakcemile5

roşum evde bu rengi yakalaman zor gibi geliyor bana
mümkünse güvenebilceğin bir kuaföre git azcık masraflı olur ama en azından diledğin rengi saçının sağlığını bozmadan yakalarsın a.s.

bende karamel istiyorum aslında cnm ama kendi başıma hiç boyamadgm için yanlş fikir vermk istemem tatlım Şeniz

roşum evde kendi başına yapıcağın iş değil bunlar,en güzeli kuaföre gitmek,dersenki yok ben doğal bi renk istiyorum açmam bidaha al kolestonun kestane kabuğunu boya mis gibi olsunzemuszemus

bencede evde yapılacak iş değil kuaföre git sen biraz tuzlu olur ama değer sonuçta...

tuzu azaltalım deye evde deniim dedim ama olmucak galbaa,
neese sağolun fıstıklaa

palette altın karamele mesela, dore sarı karıştırsak olur gibi geliyo, çünkü bu çağlanınkinde falan dorelik yoğun.. ne dersinizz?

bi kuaförden öğrenseydik şu karamel için ne karıştırıyolar

palette altın karamele mesela, dore sarı karıştırsak olur gibi geliyo, çünkü bu çağlanınkinde falan dorelik yoğun.. ne dersinizz?

koyu karamelden önce dore sarıyı kullandım,saçlarımı çok yıprattı,
fikrini paylaştıın için tşk ederimvereliniortak

arkadaşlar ii güzel diyonusda bugün bi kuaförle konuştum,70 ila 80 arası istediim gibi olcakmış,
evde yapabilsedim çok süper olcekti,bazı düşünlerim vaa,denersem sizede sölicem,tşkler...

Kıjım,Berayın kakası tam o renk -tatlicadiarzu-
Bir gün Berayın bezini alıp kuaföre götürsem ne derler ki zemuszemus

roşum karamel bende denedim bir ara ..ben schwarzkopf un palette yi denemiştim oldukça parlak ve hoştur palettenin renkleri özellikle kızıllar harikadır..diğer boyalar gibi renk aktıkça açılmıyor..ilk günki gibi parlak kalır hep..
garniera da iyi diyolar ama ben hiç kullanmadım..
şu an loerialin amonyaksız boyalarından kullanıyorum ama benm rengim koyu kumral..karemelde nasıldır hiç bir fikrim yok..
bu arada sen demişsin ya loerialin sarısı saçımı yıprattı diye..
sarı tonlarda açıcılar vardır bütün boyalarda vardır bu açıcılar..hatta bazılarında boya paketinin içinde ayrıyetten olur orial denen madde ve sen bunu boyana karıştırısın..açıcılar saçı yıpratı muhakkak..bazılarınkileri yakar bile..
koyu saçtan açık renge dönmek çok zordur ben denedim saçın gerçektende yıprandı bir senede anca düzeldi.. sorun boya değil yani ard arda açıcı kullanmak saça çok zarar veriyor dikkat etmek lazım..

suyum denediin karamel palettenin diyosun dimi,açık ,koyu diye ayrılıyomu,yoksa tek bi karamelimi var,çıkınca bi bakarım alırım belkim ,sağolasın...

ben saçımı boyamıyorum ama arkadaşımdan edindigim bilgileri aynen paylaşıyorum cnm. voila açık karamel güzel.ama açık karameli yakalamak istiyosa boyanın içindeki açıcıyı kullanmasın dışardan ayrı açıcı alsın ama normal karamel istiyosa içindeki açıcıyı kullansın 5-6 yıkamadan sora biraz rengi açılıyo dedi.umarım işine yarar

Palettenin açık karameL veya kollestonun kumral karameL tonları gercekten çok güzel tutuyo..Hoş bi karamellik verıyo.Kaç seferdir kolelstonun kumral karamelini yapıyorum.Gayet memnunum renginden :)

ben saçımı boyamıyorum ama arkadaşımdan edindigim bilgileri aynen paylaşıyorum cnm. voila açık karamel güzel.ama açık karameli yakalamak istiyosa boyanın içindeki açıcıyı kullanmasın dışardan ayrı açıcı alsın ama normal karamel istiyosa içindeki açıcıyı kullansın 5-6 yıkamadan sora biraz rengi açılıyo dedi.umarım işine yarar

Palettenin açık karameL veya kollestonun kumral karameL tonları gercekten çok güzel tutuyo..Hoş bi karamellik verıyo.Kaç seferdir kolelstonun kumral karamelini yapıyorum.Gayet memnunum renginden :)

loreal bence en iyi marka :KK66:

fikirleriniz için çok tşk ederim kıslarkaydirigubbakcemile5

X