En gzel ikizler...

bence hiç bile çirkin değil neresi çirkin allahaşkına göz var nizam var.
yiğidi öldür hakkını yeme çok güzeller maaşallah.

ay lafımı geri alıyorum bunların cocuklukları da çirkinmiş..
olsen-twins.jpg

evet canım çocukkende çok qzl değillerdi :) sadece çok sevimlilerdi şimdide sevimlilikten öteye qidemiyorlar :)

Son düzenleme:
bence de eskiden çirkinlermiş ama sevimli geliyorlardı ikiz oldukları için
şimdi sevimlilik de gitmiş sadece çirkinler :nazar:

Bence çok güzeller çok seviyorum bunları ama giyim tarzlarını ve saçlarının dağınık halini dudakların iki metre önde duruşundan nefret ediyorum. Oysa yaşlarına göre daha sade ve spor takılsalar çok sevimli olucaklar.

çok tatlılar çok sempatikler bende çok beğeniyorumopuyorumnanaktan

Ben de aslında mary kate ve ashley için topic açmay düşünmüştüm. Çok çok beğeniyorum. Çocukluklarını da çok sevimli güzel bulurdum, büyüyünce de simaları değişmemiş hala çok şirin ve güzeller. Okadar minyonlarki. Brinin boyu 1.57 birinin 1.54. Tarzlarını hiç beğenmiyorum ama yha.. Kıyafetleri çok ağır 30yaş üstüne hitap ediyor. daha doğal ve sade, spor hallerine bayılıyorum.. :)
cici kızlar :)

bence çok çirkinler ayrıca bunlardan biri de hastalıklıydı anoreksikti

bence de eskiden çirkinlermiş ama sevimli geliyorlardı ikiz oldukları için
şimdi sevimlilik de gitmiş sadece çirkinler :nazar:

Herkes beğenicek diye bir şey yok ama bu kadar kaba bir şekildede söylenmemeli bence...
Ayrıca zaten biri de hastalıklı ne demek...? bilmiyorum garip geldi yorum...
Bi insan çoook çirkin olamaz bence...
Beğenilmeyebilinir ama çok çirkin olamaz...

Herneyse ben bu ikizleri çok seviyorum çok sevimli görünüyorlar gözüme yaşlarından daha ağır kıyafetler giyiyorlar çoğu zaman ama tam yaşlarına uygun giyindikleride oluyor o zaman tarzlarını seviyorum .. Spor giyindiklerinde salaş oluyorlar hoş yani:)
Zaten benimde belli bi giyim tarzım yok hoşuma giden her tarzı deniyorum bende:)

çocukken şirinlerdi ... şimdi de güzeller bence...tamam çok çok güzel olmayabilirler de çirkin de değiller yaniii...

Olsen ıkizleri kadar ünlü olmasalarda bizimde güzel ikizlerimiz var (=
Melis ve Deniz Gözen ıkizleri (=

bence cok güzel değiller cok sevimliler sadece üstelikte o kadar makyaja ragmen yinede güzel olamamıslar kaydirigubbakcemile2

Herkes beğenicek diye bir şey yok ama bu kadar kaba bir şekildede söylenmemeli bence...
Ayrıca zaten biri de hastalıklı ne demek...? bilmiyorum garip geldi yorum...
Bi insan çoook çirkin olamaz bence...
Beğenilmeyebilinir ama çok çirkin olamaz...

Herneyse ben bu ikizleri çok seviyorum çok sevimli görünüyorlar gözüme yaşlarından daha ağır kıyafetler giyiyorlar çoğu zaman ama tam yaşlarına uygun giyindikleride oluyor o zaman tarzlarını seviyorum .. Spor giyindiklerinde salaş oluyorlar hoş yani:)
Zaten benimde belli bi giyim tarzım yok hoşuma giden her tarzı deniyorum bende:)

evet bunlardan biri - hangisi olduğunu hatırlamıyorum- anoreksiya nervosa hastası kliniklerde tedavi filan gördü baya haberleri çıktı. :1ninca::1ninca:
ayrıca bence hala çirkinler daha yaşları 22 ama orta yaştakiler gibi giyinip abartılı saç ve makyaj olayına girmişler. :nazar::nazar::nazar:

X