En gzel ikizler...

kendilerini yaşlarından çok daha büyük göstermk için büyük bi çaba harcıyolar sanki:eek:lmaz: ne çok güzel ne çirkin bence :sinifsinif:

bence küçkken sevimliydiler şimdide fazlasıyla güzeller.bazı kıyaftler çok abartı ama kızlar gerçktn çok hoşlar.

ben bu melis ve denizide hiç beğenmiyrm:S kıyaslanılamaz bile:)

pınarcım katılıyorum sana melis ve deniz kardeşlerle kesinlikle kıyaslanamaz bile bende beğenmiyorum onları hiç..

bu kızlar harikaaaaaaaaaa.:emir_bebek: daha önce bi topik vardı.. tarzını begendikleriniz mi neydi.. ordada britney ve bunları örnek vermiştim.. bu kızlara bayılıyorum.. tarzları mütiş...

benim de iki kızım olcak perşembe günü,
o zaman görün siz ikiz kızlar nasıl olurmuş hihihihihi kaydirigubbakcemile3 lülülülülülü

güzeller bence ama öyle siyah makyaj yapınca kötü duruyor çoğu fotolarıda öyle oyüzden bana itici geliyorlar çok makyaj yapmasalar daha iyi :hulya:

ben de beğenmiyorum bu kızları ağız kısmı yüzlerinin yapısı itici geliyor bana belki kilo alsalar biraz daha hoş olabilirler

bende tam tersine bebekken tamam sevimliydi ama çokta güzel gelmezdi nedense..
ama şimdi çok ama çok şeker olmuşlar ben çok beğeniyorum..

adaşım bende sen gibi düşünüyorum bebekken bende beğenmiyordum şimdi gözüme çok hoş görünüyorlar abartılı giyimleri var ama moda ikonu olmak böyle bişey sanırım -tatlicadiarzu-

şu bırının dudagı ne yamuk ya o verdıgı seklı hıc begenmıyorum.. dıgerı daha ıyı..

zsxfkwfa195v91vw.jpg

zswfxg7x10h2fwg2.jpg

X