En iyi güneş kremleri

Huy Meselesi

🌜🌚🌛
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2012
61.512
62.456
Biotherm Sun Vivo SPF 15
Biotherm Sun Vivo SPF 15, cilt üzerinde 3 muhteşem koruma sağlıyor: kırışıklık karşıtı, kahverengi leke karşıtı ve sarkma önleyici. Güneşin cilde verdiği hasarları onaran bu krem, içerdiği SPF 15 güneş koruması ile cildimizi UVA ve UVB ışınlarına karşı da koruyor.
mynet

Son düzenleyen: Moderatör:
3080365_full.jpg

Nuxe Sun Creme SPF 50
Nuxe Sun Creme, cilde %100 ışıltılı ve duru bir bronzluk sağlıyor. UVA/UVB ışınlarına karşı koruma sağlayan bu krem, aynı zamanda güneş kaynaklı erken yaşlanma belirtilerinin oluşmasına da engel oluyor. İçerisindeki su sümbülü cilde nemlendirme sağlarken, Kau Pe çiçeği ise cildi yatıştırıyor.

8652188_full.jpg

Clinique SPF 30
Solar Smart teknolojisi ile geliştirilmiş Clinique SPF 30, güneş yanığı ve yaşlanmaya karşı etkin bir koruma sunuyor. Antioksidan içeriği sayesinde çevresel zararlara karşı cildi korur. Yağ içermeyen bu krem, en hassas ciltler için de uygun.

1363998_full.jpg

Avene Reflexe Solaire SPF 50
Avene Reflexe Solaire, hassas ciltler için yüksek bir koruma sağlıyor. UVA ve UVB ışınlarına karşı cildi bir kalkan gibi koruyan bu krem, içeriğindeki Avene termal suyunun yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliklerine de sahip.

9831421_full.jpg

Lancaster Sun Beauty Silk Touch Cream Radiant Tan
Lancaster Sun Beauty Silk Touch, ipeksi ve hafif yapısı ile yüz için oldukça uygun bir güneş kremi. Cildi nemlendirirken koruma altına alan bu krem, Infrared teknolojisi sayesinde kızılötesi ışınlara karşı da cildi bir kalkan gibi koruyor

8047611_full.jpg

Shiseido Expert Sun Anti-Aging Protection SPF30
Shiseido Expert Sun Anti-Aging Protection SPF30, SuperVeil-UV 360 teknolojisi sayesinde güneş ışınlarının sebep olduğu yaşlanma belirtilerini azaltır. UVA ve UVB ışınlarından cildi koruyan bu özel formül, yapışkanlık hissi bırakmayan dokusuyla da dikkat çekiyor.

7133964_full.jpg

Lancome Genifique Soleil SPF 30
Lancome Genifique Soleil, içeriğindeki antioksidanlar sayesinde cildi yaşlanmaya karşı koruyor. Hafif formülü sayesinde ciltte hızla emilen bu krem, sürüldükten sonra beyaz bir tabaka da oluşturmuyor.

6603218_full.jpg

La Roche Posay Anthelios Dry Touch Gel-Cream SPF 50
La Roche Posay Anthelios Dry Touch Gel-Cream, hassas ciltler için süper bir koruma sağlıyor. Yalnızca yüz için kullanılan bu krem, cilt üzerinde beyaz leke bırakmıyor ve yağlı hissi yaratmıyor

2414528_full.jpg

Garnier Ambre Solaire SPF 30
Suya dayanıklı oluşu ile gönlümüzü kazanan Garnier Ambre Solaire, içeriğindeki E vitamini ile cildi yaşlanmaya karşı koruyor ve uzun süre nemlendirme özelliği ile kuruluğu önlüyor.

1214884_full.jpg

Bioderma PhotodermLEB SPF 30
Photoderm LEB, içerdiği Hücresel Bioprotection patenti ile UV ışınlarının cilt üzerindeki zararlı etkilerini önlemeye yardımcı olur. Ultra hafif dokusu sayesinde cilt üzerinde beyaz iz bırakmaz. Suya dayanıklı bu güneş kremi oktokrilen de içermiyor.

2158504_full.jpg

Piz Buin
Piz Buin, kurulanmadan da kullanılabilen "wet skin" formülü ile hem ıslak hem de kuru ciltleri güneşten koruyor. Su damlacıklarının neden olduğu beyaz lekelere fırsat vermeyen güneş spreyi, cildi yoğun şekilde nemlendirerek, gün boyu yumuşak ve pürüzsüz kalmasını sağlıyor. İleri UVA / UVB güneş koruma teknolojisine sahip spreyin 15 ve 30 güneş koruma faktörü (SPF) alternatifleri bulunuyor.

Sebamed güneş kremini bir yıl boyunca kullandım yüze aydınlık bir görüntüde veren bu krem gercekten güzeldi. Su an bitmek üzere ve yenı bir güneş koruyucu denemk ıstıyorum. Sebamedi kesinlikle öneriyorum.

roaccutane tedavisi gormus biri olarak bioderma photospot 50+ ile yillarim geciyor diyebilirim :)

2414528_full.jpg

Garnier Ambre Solaire SPF 30
Suya dayanıklı oluşu ile gönlümüzü kazanan Garnier Ambre Solaire, içeriğindeki E vitamini ile cildi yaşlanmaya karşı koruyor ve uzun süre nemlendirme özelliği ile kuruluğu önlüyor.

Hayir asla Garnier olmaz, bu marka gunesten korumuyo. Surunce pancar gibi kizarip eve geliyorum her seferinde. Bioderma gibisi yok. Bu markayi sinirden cope attim, amele yanigi oldum diye. Madem amele yanigi olucam ne diye gunes kremi surdum, kimi kandiriyolar?

Solante Telerubot spf50 kullanıyorum, hayatımda uzun süreli kullandığım ilk güneş kremim. Normalde cildim sıcaktan irite olur kızarıklıklar olur ama bu ciltteki kızarıklıkları yatıştırıyor. Tek sıkıntısı benim gibi yüzü aşırı terleyenler ve sıcağa dayanamayanlar hafif bunalabilir bu durumdan. Yapısı biraz yoğun çünkü ama sivilceye sebep olmadı(kullandığım ilk 1-2 gün haricinde)

Vichy'nin günes koruma ürünleri cok iyi. Ciltte yokmuş gibi bir his veriyor, parabensiz oluşu da bonusu.

X