En iyi ingilizce kursu hangisi?

infolang dil okulları çok kaliteli eğitim veriyo. öğretme garantisi varmış katılım gösterip sertifika alamazsanız aynı eğitimi ücretsz alabiliyormussunuz. umarım işinize yarar . iyi akşamlar :)

sız gıdıyomusunuz pekı bu kursa

gitmeyi düşünüyorum. mali durumumu ayarlar ayarlamaz konuşma sınıflarından birine kaydımı yaptırcam. önce ingilizce daha sonra ispanyolca . :)

arkadaşlar ben infolang ingilizce kursunu duymuştum bugün de gittim baktım.güzel bi yer üstelik öğretme garantisi veriyolar.öğrenemezsen,sertifikanı alamazsan gidip ben öğrenemedim arkadaş diyosun.sana sonraki sene eğitimi ücretsiz sağlıyolar.diğer kurslar gibi para tuzağı değilmiş gibi geldi.bi bakın derim.hem önceliği konuşmaya,speakinge veriyolarmış.
daha doğru bilgiler için siteye bakabilirsiniz önce şu formu doldurtuyolar
InfoLANG Dil Okullar > e-Formlar > SATEM Eitim Frsat Formu 016

arkadaşlar ben infolang ingilizce kursunu duymuştum bugün de gittim baktım.güzel bi yer üstelik öğretme garantisi veriyolar.öğrenemezsen,sertifikanı alamazsan gidip ben öğrenemedim arkadaş diyosun.sana sonraki sene eğitimi ücretsiz sağlıyolar.diğer kurslar gibi para tuzağı değilmiş gibi geldi.bi bakın derim.hem önceliği konuşmaya,speakinge veriyolarmış.
daha doğru bilgiler için siteye bakabilirsiniz önce şu formu doldurtuyolar
InfoLANG Dil Okullar > e-Formlar > SATEM Eitim Frsat Formu 016

baktım verdıgınız lınke o formda hanıg alanda ıng ogrenmek ıstedıgınle ılgılı olan kısımda yabancı dıl sınavları kısmına ales de gırıyormu pekı ??
bı de fıyatı nedır ?
teskkurler bılgı ıcın bu arada :KK54:

Araştırdıklarımdan, çevremde duyduklarımdan (banka çalışanı olarak bizde dil tazminatı var) bence bu kurumlar arasında karar veriniz ya da sizde bir görüşün;

İNGİLİZCE EĞİTİMİ İÇİN
British Side
Wall Street
British Eurolang
Berlitz
Dilko

ALMANCA EĞİTİMİ İÇİN
Goethe Institut
Berlitz
British Eurolang

İSPANYOLCA EĞİTİMİ İÇİN
Cervantes
British Eurolang
Just English (Sadece İngilizce demek ama İspanyol'ca eğitimide varmış)

FRANSIZCA EĞİTİMİ İÇİN
Fransız Kültür Merkezi
British Eurolang

RUSÇA EĞİTİMİ İÇİN
British Eurolang
Discovery English

berlıts dılko bende duymustum ama ılkını duymadım ankarada varmı bunların hepsı wall street e de ıyı demıyo cogu kısı

baktım verdıgınız lınke o formda hanıg alanda ıng ogrenmek ıstedıgınle ılgılı olan kısımda yabancı dıl sınavları kısmına ales de gırıyormu pekı ??
bı de fıyatı nedır ?
teskkurler bılgı ıcın bu arada :KK54:

tatlım bildiğim kadarıyla ales de giriyo ama ücret konusunda bişey söyleyemiycem sen formu doldurup gönder onlar sana geri dönş yapıp bilgilendirirler :) :KK34:

tatlım bildiğim kadarıyla ales de giriyo ama ücret konusunda bişey söyleyemiycem sen formu doldurup gönder onlar sana geri dönş yapıp bilgilendirirler :) :KK34:

teskkur edrım cnm bu kurstan bı kac kısıde ıyı dıyebahsettı bu da dusunduklerım arasında bu yaz gıtme ımkanım var bakalım ben formu doldurmayıp bızzat gorusuyum dıyorum

Infolang Dil Okulları'nı kesinlikle öneririm arkadaşlar, ayrıca öğretme garantili olduğunu duymuştum..Yararlı olabilir :KK66:

ınforlangı arastırıcam kızlar cok sagolun gıdıp konuscam hatta bı ara bayagı begenılıyo sanırım

Infolang Dil Okulları'nı kesinlikle öneririm arkadaşlar, ayrıca öğretme garantili olduğunu duymuştum..Yararlı olabilir :KK66:

Ben de infolang dil okullarına gitmiştim.
i can speak English :p
şaka bir yana çok eğlenerek ve verimli öğreniyorsunuz.

Ben diğer iller konusunda çok bilgili değilim ama İzmir, Bursa ve İstanbul'daki arkadaşlara gidebilecekleri bir kurs önerebilirim. Arkadaşım bir kaç kursa gittikten sonra nihayet sonunda Justenglish de iyi bir eğitim aldığını söyledi. Ben de kursa orada başladım. İngilizce öğreniyorum ve öğretmenlerden, kurumun yaklaşımından, ortamdan çok memnunum. herkese öneririm

yüksek lisans sürecimde en fazla ihtiyacım olan şeyin makale okumak ve profesyonel bir şekilde çeviri yapabilmek olduğunu farkettim. bu eksikliklerimi giderilmek adına kurs arayışına girdim. birçok kursla görüştüm görüştüğüm kurslardan biri de akademik batı dilleriydi. akademik anlamda kendilerine ait translation kitabını görünce çok şaşırdım. ve bu dersi veren eğitmenin yeminli mütercim tercüman olduğunu öğrendim. daha önce duymadığım bir sistemdi. ben ikna oldum dil eğitimi düşünen arkadaşlar varsa gidin görüşün derim :)

X