Pudra, Fondöten, Kapatıcılar En iyi iz kapatıcı?

dryfc

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2014
2.568
1.628
34
Merhaba arkadaşlar dün gece bir hata yapıp yüzümdeki sivilceyle oynadım ve sivilcenin etrafını da yaraladım ve şu anda suratımda kocaman bir yara var. Pazartesi işe gideceğim o zamana kadar bu yara geçmeyecek gibi duruyor. Bana işe yarar bir kapatıcı önerir misiniz?

Essence match 2 cover cream concelar öneririm hem etkili hem ucuz..

Kocaman bir iz ya da siyahlık kalacak gibi. Çok kötü duruyor şu an. Yarın gidip iyi bir kapatıcı almayı düşünüyorum Pazartesi işe böyle gidersem çok kötü olur. Tam alnımın ortasında şu an iz kapatmam Şart yani:KK43:

Canım ben flormar' ın 'mat velvet matifying foundation' isimli fondötenini kullanıyorum. Benim yüzüme mi çok uygun bilmiyorum ama her türlü izi kapatıyor bende sivilce, leke vs... Sende bir dene istersen, zaten almadan önce tester'ını uyguluyorlar fiyatı da çok uygun.

Canım ben flormar' ın 'mat velvet matifying foundation' isimli fondötenini kullanıyorum. Benim yüzüme mi çok uygun bilmiyorum ama her türlü izi kapatıyor bende sivilce, leke vs... Sende bir dene istersen, zaten almadan önce tester'ını uyguluyorlar fiyatı da çok uygun.
Teşekkür ediyorum arkadaşlar hepsini not alıyorum yarın bakıp alacağım inşaallah geçer çok sürmeden :KK43:

Merhaba arkadaşlar dün gece bir hata yapıp yüzümdeki sivilceyle oynadım ve sivilcenin etrafını da yaraladım ve şu anda suratımda kocaman bir yara var. Pazartesi işe gideceğim o zamana kadar bu yara geçmeyecek gibi duruyor. Bana işe yarar bir kapatıcı önerir misiniz?
Canim make up forever hd full cover dovemeyi bile kapatiyor cok memnunum. İstersen swach yapiyim gor. Ama suan koyu kaliyor bana biraz

Kozmetikçilerde bulabileceğim bir şey olması daha iyi olur çünkü Pazartesi işe gideceğim çok kızıyorum şu an kendime ya:KK43:

Canim ayrica suya dayaniklii bak resim ekliyorum tam suremedin smdi normalde altina nemlendirici falan surmen lazim
image.jpg
image.jpg
image.jpg

Bbkrem var elimde ama çok etkili değil:KK43:

Canım şimdi profilinde Samsun'da olduğun görülüyor. Eğer orada Sephora yoksa bulamazsın Make up Forever ürünlerini.
Drug-store makyaj ürünlerinde en sağlam kapatıcılığı Max Factor fondoten ve kapatıcılarda bulursun.
BB krem, CC krem kapatmaz.
Alt tonu "sarı" olan bir kapatıcı seç ki, o izin etrafında oluşan mavimsi-siyah morarmayı kapatabilsin. Beyaz, Pembe, Şeftali tonlarındaki kapatıcılardan performans alamayabilirsin.

bunun suya dayanikli olmayani var mi acaba.bende yogun kapatici kullaniyorum.bunu da denemek istiyorum ama suya dayanikli urunleri hic sevmiyorum.
Bildigim kadariyla yok yogun kapaticilarn cogu suya dayaniklidir. Sabunla cikiyor ama ayada makyaj temizleyici cok inatci degil... Yapisi cok guzel

Kocaman bir iz ya da siyahlık kalacak gibi. Çok kötü duruyor şu an. Yarın gidip iyi bir kapatıcı almayı düşünüyorum Pazartesi işe böyle gidersem çok kötü olur. Tam alnımın ortasında şu an iz kapatmam Şart yani:KK43:
kryolan

X