Pudra, Fondöten, Kapatıcılar En iyi kapatıcılık sağlayan fondöten hangisi?

Lancome tek tercihim kızlar :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kapatıcılık deyince estee lauder double wear'ı öve öve bitiremiyorlar, ben denemedim. mac studio fix fluid kullanıyorum, kokusundan nefret etsem de cilt tonumu harika eşitlemesine bayılıyorum. kapatıcılığı ortadan biraz daha yüksek ama yeterli bence. kryolan, ben nye ürünleri kullanacak halimiz yok!:)

Yağlı cilt icin farmasinin dr.c.tuna çay ağacı bb kremini şiddetle tavsiye ederim gercekten cok guzel ve sivilcelere etkili (dışı yesil)

Merhaba kızlar;
Ben fondöten konusunda biraz hassasım."Sürdüğüm zaman yüzümü porselen gibi yapmalı ki,sürdüğüme deysin,yoksa neden sürüyorum?" diyenlerdenim.Sizlerden bana en iyi kapatıcılık sağlayabilecek (Özellikle Kendi Deneyimlerinize Dayanarak) bir fondöten önermenizi rica ediyorum.Sevgilimin askerden dönmesine 10 gün kaldı.Geldiğinde onu biraz şaşırtmak istiyorum,olabildiğince güzel olmalıyım :) İşte bu yüzden de önerilerinize ihtiyacım vaar :)
Affinitone
make-up forever hd
ve nerdeyse Avonun bütün fondötenlerini kullandım ama en iyisi yine affinitone'du.Ama oda biraz hafifti.HD ise kaç kat sürersen o kadar kapatıcılık sağlıyor aslında çokta iyi ama yutdışında satılıyor sadece.Avondan neden memnun kalmadığımı söylememe gerek yok heralde :) 1,5 yıl kadar hd kullandım 3 yıl kadardır da affinitone ama hd elime zor geçiyor ve fiyatı yüksek (kargo masrafları dahil) affinitone ise tam istediğimi veremiyor.Cildim yağlı.Önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. :)))
Estee Lauder Double Wear piyasadaki en iyi kapatıcı özelliğine sahip fondoten 7 yıldır bunu kullanıyorum. Tavsiye ederim.

X