En iyi Minimizer(Kltc) sütyen hangisi?

Berlei minnizer kullananlar, uç dikişleri cok belli olmuyo mu? 2 tane birden aldim ama aklima takildi
Evet canım ne yazıkki belli oluyor. Ama ben hep atlet giyerim, bir de hiçbir zaman çok ince yumuşak kumaşlar giymedigim için sorun olmadı. Çok memnunum aslında, ama artık farklı birsey kullanmak istiyorum ben de.

Evet canım ne yazıkki belli oluyor. Ama ben hep atlet giyerim, bir de hiçbir zaman çok ince yumuşak kumaşlar giymedigim için sorun olmadı. Çok memnunum aslında, ama artık farklı birsey kullanmak istiyorum ben de.

Tam 3 ay olmuş alalı. Cok memnun kaldım. Inanilmaz toparladi goguslerimi. O cizgi konusunda da yikadiktan sonra giymeden önce utuluyorum, daha az belli oluyor. 2 renk daha alacagim galiba ^^

Berlei B510 ayarında sütyen kullanan var mı?
O kadar memnunum ve onunla yaşamaya alıştım ki başka hangi sütyeni taksam rahat edemiyorum. Ama uçları belli etme konusu da canımı sıkıyor. Göğüs ucu kapatıcı alıp kullanıyorum ama bazen unutuyorum ya da takmak istemiyorum. Bu soruna çözüm bulan var mı?

Hanımlar bende aylardır araştırma yapıyorum ve sütyen almak istiyorum. Ama alacağım sütyen toparlayıcı ya da minimizer olmalı aynı zaman da da süngerli olmasını istiyorum. O toparlayıcıların çoğunluğunda direk kumaş oluyor ve çizgi oluyor bunu istemiyorum. Önerebileceğiniz marka neler var ???

Ben 4 yıl önce 2 tane berlei almıştım hâlâ onları kullanıyorum deforme olmadılar çok kaliteli birde benim göğüs altim küçük göğüslerim büyük tam vücuduma göre ölçüde alıyorum. standart sutyenler olmuyor

Ben de pentinin lotus sütyenini aldım güzel memnun kaldım. Bir de Bella donna almıstım o da fena değil.

Merhaba abla bisey sormak istiyorum benim gogsum coo buyuk bu berlei kac ayda yada günde 2 beden kücültuyor

Merhaba abla bisey sormak istiyorum benim gogsum coo buyuk bu berlei kac ayda yada günde 2 beden kücültuyor

Ben de burdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine berlei b-510 aldım.Gerçekten de küçük gösteriyor ve toparlıyor bence.Bir arkadaş göğsü sivri gösterdiğini aldığına pişman olduğunu yazmış.Evet önce kolalı olduğu için sert ve sivri bir görüntüsü var sütyenin.Ancak satıcı kız bana dediki yıkayınca bu sertlik ve diklik kaybolacak.Dediği gibi yıkandıkça zamanla iyice yumuşadı.Geçen sene almıştım.Sütyenin altında balen yok.Yanlarda balen var.Üstelik sütyenin askılarıda kalın.Böylece omuzları fazla kesmiyor.Bu zamana kadar hep kom markanın barbara modelini kullanıyordum.Oda iyi bir sütyen.Ancak askıları ince kalıyor ve omuzlarımı acıtıyor,kesiyor.Berlei kadar da küçük göstermiyor.Küçük gösterme ve toparlama konusunda berlei gerçekten çok daha iyi bence.Bir de trumph markaya iyi diyorlar. Onuda merak ediyorum.Ama hiç alıp denemedim.Berlei almak isterseniz internette satan bir iç çamaşır firması var.Ordan alabilirsiniz.Ben Ankara'da tek bir alışveriş merkezinde buldum.Ordan aldım.Oranın adresinide internetten bulmuştum.

Ben de burdaki arkadaşların tavsiyesi üzerine berlei b-510 aldım.Gerçekten de küçük gösteriyor ve toparlıyor bence.Bir arkadaş göğsü sivri gösterdiğini aldığına pişman olduğunu yazmış.Evet önce kolalı olduğu için sert ve sivri bir görüntüsü var sütyenin.Ancak satıcı kız bana dediki yıkayınca bu sertlik ve diklik kaybolacak.Dediği gibi yıkandıkça zamanla iyice yumuşadı.Geçen sene almıştım.Sütyenin altında balen yok.Yanlarda balen var.Üstelik sütyenin askılarıda kalın.Böylece omuzları fazla kesmiyor.Bu zamana kadar hep kom markanın barbara modelini kullanıyordum.Oda iyi bir sütyen.Ancak askıları ince kalıyor ve omuzlarımı acıtıyor,kesiyor.Berlei kadar da küçük göstermiyor.Küçük gösterme ve toparlama konusunda berlei gerçekten çok daha iyi bence.Bir de trumph markaya iyi diyorlar. Onuda merak ediyorum.Ama hiç alıp denemedim.Berlei almak isterseniz internette satan bir iç çamaşır firması var.Ordan alabilirsiniz.Ben Ankara'da tek bir alışveriş merkezinde buldum.Ordan aldım.Oranın adresinide internetten bulmuştum.
Kac ayda yada gunde 2 beden kücultuyor bide taktigin zaman kucuk gosteriyormu ilk taktiginda

Yıllar önce 15-16 yaşındayken bedenime göre sütyen bulamadığım için hep sırtı bol gelen, rahat etmediğim sütyenler takardım. Daha sonra internette bu başlığı okuyup Kom markasından kendime 2 tane sütyen almıştım o dönem. O zamandır da aynı model sütyeni eskidikçe alırım. Gerçekten çok sağolun. Kom gerçekten çok kaliteli ben Lidya modelini kullanıyorum. Küçültme etkili olanlar genellikle tül veya çok ince oluyor. İç belli edebiliyorlar. Ben bu modelde rahat ettim.

X