Çocuk Hastalıkları En iyi pişik kremi hangisidir?

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

En iyi pişik kremi hangisidir?

• Ankete Katılan
    609
Biz de öyle 😆
Bağırsağa da iyi geliyormuş benim alt komşunun kocasi iciyormus onu kaşık kaşık.
Eşimin eniştesine göre mide ve bağırsak hastalığını kantaron yağı geçirmiş .benim baş ucu yağımdir kendisi 🤣🤣

Bir gün çocuk kusuyor diye doktora götürdüm o zaman da diş çıkartıyordu kabizdi, hastanede biraz da korkudan bezine küçük bir tane yapmış. Bezi açtım, doktor 'ne yutmuş' diyor :KK70: 'ne yutsun bok' demiştim ben de o şaşkınlıkla açıklama bile yapamadan :KK70: şimdi olsa nasıl utanırım diyemem 🤭
Puhahahaha cidden sesli güldüm şu anda çok iyiydi 🤣🤣🤣

Mavi desitin
Arko krem
Sudocrem bunlardan çok çok memnun kaldım

Sudocrem ve hametol. Güneşten kızarınca yüzüme bile sürüyorum canım kremlerim benim ❤️

Hametan,sudokrem, bide ısıtıp asidini aldığınız hakiki zeytin yağı

Ben kızımda dümdüz arko krem kullanmıştım çok ciddi pişiklerde. Ancak o iyileştirmişti. Şimdi de öyle yapmayı düşünüyorum en azından deneyeceğim olmazsa diğerlerine bakarım 🤷‍♀️ hametan da kullanmıştım. Kendi bahçemizden elde ettiğimiz zeytinyağı da kullanmıştım

Bepanthol özellikle alerjik bünyeli bir bebeğiniz varsa Hatta onarıcı bakım kremi kızımın kolundaki egzamayı geçirmişti.

Çoğunun içeriği temiz değil malesef. Ben kantaron yağı kullanıyordum arkadaşımın annesi yapıyordu ondan temin ediyordum.

Sudocrem cok guzel ama icerigi surekli kullanima uygun degil malesef. Bariyer olarak da mustela sahane

Çok pişik sorunumuz yoktu ama olduğu zaman nivea'nın pişik önleyici kremini kullanırdık çok memnunduk

Sudokrem nasıl bir kremdir öyle 😍 bebişimin poposuna doğumdan itibaren bephantol kullandım hiç bir işe yaramadı lafta pişik önleyici ona rağmen çok ağır bi pişiğimiz oldu ve tek sürüşte sudokrem faydasını gösterdi iki üç kullanımda tamamen geçirdi..

X