Buharlı Ütüler En iyi ütü tavsiyesi

Ssgul66

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2016
16
18
29
Kızlar ütü alıcam sizler hangi markaları kullanıyorsunuz ve memmun musunuz bana da bi öneri lutfeenn😘😘 şimdiden teşekkürler

Merhaba. Daha önce Tefal'in ve Philips'in farklı ütü modellerini denemiştim. Ama birkaç hafta önce aldığım Philips 5037 modelinden çok memnun kaldım. Tutuşu vs rahat, buhar gücü yüksek. Fazla enerji harcamadan bitirebiliyorum. Uzun ömürlü bir ütü istiyorsanız vereceğiniz paraya değecektir. Aşağıdaki siteden almıştım, diğer yerlere kıyasla biraz daha uygun fiyata geldi.

Şayet buhar kazanlı alacaksanız araştırmalarıma göre yine Philips'in 9682 modeli rağbette. 1-2 hafta boyunca çok fazla ütü araştırdım :KK71: Philips ütü konusunda Tefal'in bir tık önüne geçmiş görünüyor. Ancak seçiminiz ne olursa olsun model tercihiniz çok daha önemli. Her iki ütünün iyi ve düşük kaliteli modelleri var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar ütü alıcam sizler hangi markaları kullanıyorsunuz ve memmun musunuz bana da bi öneri lutfeenn😘😘 şimdiden teşekkürler
Tefal net daha önce Philips de kullandık Arçelik de ama Tefal harika çok kullanışlı ve kesinlikle yormuyo çünkü ben utuden hiç hoşlanmıyorum . Ayrıca araştırın hatta mağazasına gidin deneyimleyin ve internetten alın . Ben öyle yapmıştım ve indirime denk geldi mağazada 500 TL olan utuyu 250 TL'ye aldım bir buçuk yıldir kullanıyorum onun öncesinde evlenmeden önce annemin evinde de Tefal almıştık annem çok zor beğenen bir kadındır ama çok beğendi.
Basınç gücü onceliginiz olsun üstünden tek seferde geçişle gerçekten derin kırışıklıkları acıyo

merhaba, bakıcı olarak kalabalık bir evde yaşıyorum.. evde hergün 2-3 saat ütü yapılıyor.. şu ana kadar philips elite serisi kullandık.. aslında çok düzgün ve güzel bir ütü, işimizi çok kolaylaştırıyor ama yoğunluğa dayanamadı.. 3 sene de tamamen gitti ki ara ara tamire de gitti.. sanayi tipi araştırıyorum ama buhar basıncı yok denecek kadar az.. (2,0 - 2,5 arası) bana önerebileceğiniz çok yoğun kullanıma uygun bir ütü var mı??

En iyi Ütü Philips PerfectCare gc7610/20

Benim gibi beceriksizler bile ütü yapabilir bu ütüyle :KK70:

X