Makyaj Ürünleri En iyi waterproof maskara önerisi

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

cikolatalipankek

Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2020
235
152
Kızlar ben sadece waterproof maskara kullanıyorum, kirpiklerim uzun ama çok ince oldukları için normal maskara sürdüğümde hemen geri düşüyorlar, ama waterproof maskara sürdüğüm zaman olduğu gibi kalıyorlar o yüzden uzun zamandır sadece waterproof kullanıyorum ama şu an rimelim bitmek üzere ve yeni rimel denemek istiyorum. Ben Wetnwild kullanıyordum onu bitirince tekrar aynısını aldım, ama çok aşırı ıslak bir yapısı var, ilk aldığım öyle değildi, kurutmaya çalıştım kurumadı. O yüzden ıslak olmayan kuru maskara önerisine ihtiyacım var. Yardımcı olabillir misiniz?

Meybilin nimyork denediniz mi? :KK70:
Lash sensational maksarası hala denemediyseniz deneyin. Ben memnun kalmayan görmedim. 🤗

Loreal'in maskaraları iyi bakabilirsiniz. Ben daha önce maxfactor maybellline kullandım her iki maskara da çöp çünkü alerji yaptı. Alerji yapmayan sadece loreal oldu ondan devam etmek zorundayım...

:KK70: lash sensational denedim ama çok ıslak yapısı vardı onunda o yüzden beğenmedim bir kere kullandım kenarda duruyor maalesef. Waterproof olanı değildi ama
Ya o çok da zor çıkan bir şey aslında. Islak gibi ama hemen kuruyor bence. Sizde hangisi var?
images

Şunu çok kullandım.

Ya o çok da zor çıkan bir şey aslında. Islak gibi ama hemen kuruyor bence. Sizde hangisi var?
images

Şunu çok kullandım.
İşte benim kirpiklerim çok ince oldukları için waterproof kullanıyorum evet zor çıkıyor ama onun için bende yağlı makyaj çıkarıcı kullanıyorum. Evet bende bunu kullandım ama dediğim gibi o da çok ıslak bir yapı bıraktı kirpiklerimde, belki lashsensationel waterproof kullansam memnun kalırım.

Asla g
Liftingden memnun musunuz? Etkisi bittikten sonra kirpikleriniz çok güçsüz olmuyor mu?
Asla güçsüz olmuyor ama yaptiedigin yer o kadar önemli ki
Ben bikac defa yaptırdım çok güzeldi ( kötü görünümlü ama bayağı iş yapan bir dükkanda)

Bu ay ise geçen hafta cooook ünlü biyere yaptırdım
Sağ kirpiklerim daha zayıf sol kirpiklerim daha kıvrık oldu

Berbat yaptılar anlayacağın

Ama rimel sürüyorum bu ay yaptirdigim kötü oldu diye.assssiri güzel oluyor rimelleyince.

Gerçekten yaptıracağınız yer o kadar önemli ki..

Ve bence muhakkak yaptırın

Ben yüz TL ye yaptırıyorum bu arada .
Keratin lifting ☺️

Asla gAsla güçsüz olmuyor ama yaptiedigin yer o kadar önemli ki
Ben bikac defa yaptırdım çok güzeldi ( kötü görünümlü ama bayağı iş yapan bir dükkanda)

Bu ay ise geçen hafta cooook ünlü biyere yaptırdım
Sağ kirpiklerim daha zayıf sol kirpiklerim daha kıvrık oldu

Berbat yaptılar anlayacağın

Ama rimel sürüyorum bu ay yaptirdigim kötü oldu diye.assssiri güzel oluyor rimelleyince.

Gerçekten yaptıracağınız yer o kadar önemli ki..

Ve bence muhakkak yaptırın

Ben yüz TL ye yaptırıyorum bu arada .
Keratin lifting ☺️
Benim yaşadığım yerde yapan yer var ama iyi mi kötü mü bilemedim, görsel atsam size yaptığı liftingleri anlar mısınız acaba iyi yapıp yapmadığını?

Bu şekilde gorunmeli

Eklentiler

• Screenshot_2020-11-08-00-45-19-508_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2020-11-08-00-45-19-508_com.instagram.android.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 45
X