Gelinlik Modelleri en-kübra moda evi tarafından dolandırıldım arkadaşlar ne yapabilirim ???

Ne olacak şimdi :/ kiralasan sıfır gelinlik kiralayan yerler var , üzülme sakin kafayla oturup bi çözüm bulmaya çalışın :/

Yakın zamanda düğünü olan arkadaşın vs yok mu gelinliğini beğendiğin ? İsteyebilirsin belki
hiç bilmiyorum oturdum kara kara düşünüyorum :KK43:

banada öyle yaptıalr gelinliğin parasını aldıktan sonrada ne aradılar ne sordular. sonrada zaten yamuk vasat bi gelinlik verip kovdular :KK43: gitme kimsenin başına gelmesin bu ya çok kötü bi durum düğün öncesi moralim sıfır hevesim kalamdı
O kadar yamıukluğu nsıl farketmediniz,yalnızmıydınız,sizle gelende mi farketmedi?
Ben kardeşimin gelinlik provasında herşeyine bakmıştım,artık ablası siz bir çekilin demeye başladılar,aldırış bile etmedim,her sorunu söyledim.

Konu ssahibi ne yaptınız? Gelinliğin resmi var mı merak ettim? Ben de oraya gideyim diyordum ya vazgeçtim şu an. Fatura için şikayet ettiniz mi?
KEsinlikle tavsiye etmiyorum. Hic bisey yapamadim dukkandada pasajdada kamera olmadigi icin kanitlayamadim ariyorum mesaj atiyorum cevap yok. Gidince zaten kovuyolar. Parayi alana kadar ilgi alaka tam guven veriyolar. Ama parayi aldiktan sonra hersey degisiyo. Malesef resim yok 😞

KEsinlikle tavsiye etmiyorum. Hic bisey yapamadim dukkandada pasajdada kamera olmadigi icin kanitlayamadim ariyorum mesaj atiyorum cevap yok. Gidince zaten kovuyolar. Parayi alana kadar ilgi alaka tam guven veriyolar. Ama parayi aldiktan sonra hersey degisiyo. Malesef resim yok 😞

Düğün 13 Nisanda demiştiniz ? Tarih mi değişti anlayamadım ? Hala çabalıyor gibisiniz, şu anda süreç tamamlanmış olması gerekmiyor mu

Konu sahibi gelinliğinizi iyi bir abiye terzisine götürün bence. Ne diyecekler belki bir düzeltme yapabilir. Dava edersiniz o ayrı bir mevzu da su anki durumu kurtarır en azından belki.

Son durum nedir? Gelinliği hallettiniz mi?

arkadaşlar ankara demetevlerde bir gelinlikçi tarafından dolandırıldım. en-kübra moda evi. acele getirip daha gelinliği dikmeden tüm paramı aldılar. sonra gelinliği yamuk diktiler. son provada fark etmedim ama eve gidip denediğimde fark ettim etekleri yamuk yakası yamuk sırtı yamuk. sıradan bi terziye gelinliğin resmini gösterdim hemen fark etti yamukluğu o derece yani. ama söylediğimde kabul etmediler ve beni hakaretlerle bağıra çağıra dükkandan kovdular. kadın oğlunu çağırdı üzerime falan yürüdü annem olmasa dövecekti resmen. ne yapcam hakkımı nasıl arayabilirim. düğünüme 3 hafta kaldı tüm paramıda onlara verdim :KK43:((
Son durumu çok merak ettim. Ben de orada diktiriyorum 2 gün sonra gelinliği teslim alıcam. bu durum beni çok korkuttu.

arkadaşlar ankara demetevlerde bir gelinlikçi tarafından dolandırıldım. en-kübra moda evi. acele getirip daha gelinliği dikmeden tüm paramı aldılar. sonra gelinliği yamuk diktiler. son provada fark etmedim ama eve gidip denediğimde fark ettim etekleri yamuk yakası yamuk sırtı yamuk. sıradan bi terziye gelinliğin resmini gösterdim hemen fark etti yamukluğu o derece yani. ama söylediğimde kabul etmediler ve beni hakaretlerle bağıra çağıra dükkandan kovdular. kadın oğlunu çağırdı üzerime falan yürüdü annem olmasa dövecekti resmen. ne yapcam hakkımı nasıl arayabilirim. düğünüme 3 hafta kaldı tüm paramıda onlara verdim :KK43:((
[/QUOTE
Merhaba yazınızı okudum ismimi taşıdığı için orayı tercih edip bende gelinliğimi burda yaptırdım ve çok memnun kaldım . Gelinliğim tam istediğim ve hayalimdeki gibi oldu ve size kesinlikle katılmıyorum kalitenin tek adresi diyebilirim. Ayrıca insanlıkları da çok iyi seninle birebir ilgileniyorlar. Anlaşılan karalama politikasındasınız ama kul hakkına giriyorsunuz. Ayrıca para konusunda da önemsemiyorlar teslimata kadar kımseyi

Merhaba yazınızı okudum ismimi taşıdığı için orayı tercih edip bende gelinliğimi burda yaptırdım ve çok memnun kaldım . Gelinliğim tam istediğim ve hayalimdeki gibi oldu ve size kesinlikle katılmıyorum kalitenin tek adresi diyebilirim. Ayrıca insanlıkları da çok iyi seninle birebir ilgileniyorlar. Anlaşılan karalama politikasındasınız ama kul hakkına giriyorsunuz. Ayrıca para konusunda da önemsemiyorlar teslimata kadar kimseyi sık Boğaz etmiyorlar.

Merhaba yazınızı okudum ismimi taşıdığı için orayı tercih edip bende gelinliğimi burda yaptırdım ve çok memnun kaldım . Gelinliğim tam istediğim ve hayalimdeki gibi oldu ve size kesinlikle katılmıyorum kalitenin tek adresi diyebilirim. Ayrıca insanlıkları da çok iyi seninle birebir ilgileniyorlar. Anlaşılan karalama politikasındasınız ama kul hakkına giriyorsunuz. Ayrıca para konusunda da önemsemiyorlar teslimata kadar kımseyi
Galiba bu konu dukkan sahibinin kulagina gtms ki hemen bir yorum 🤨herkes sikayetci

Galiba bu konu dukkan sahibinin kulagina gtms ki hemen bir yorum 🤨herkes sikayetci
Alakası yok burda bariz belli karalama politikası yapıldığı ister beğenin ister beğenmeyin ben gayet memnun ayrıldım bunu bildirdim burda yalan konuşup kimsenin hakkına giremem. Ha bide şikayetçi olanları ulusa ve Kızılay’a davet ediyorum asıl üstüne yapışıp kalanlar orda

Merhaba, söylediklerinize oldukça şaşırdım. Çünkü ben de en-kübra moda evine nişanlığımı diktirdim ve oldukça memun kaldım. Nişanıma çok keyifli, eğlenceli ve gönlüm huzur içinde beni hazırladılar. Nişanlığımı yaptırırken benim isteklerim doğrultusunda vücut hatlarıma uygun olanını önererek bir hazırlık süreci başladı. Onların tavsiyesi ve hayallerimin doğrultusunda birleşince harika bir nişanlık ortaya çıktı. 3 prova yapıldı ve herhangi bir eğrilik olduğunda da orayı düzeltmeden teslim etmediler. Bir eğrilik, hata olması elbette normal. Önemli olan benim söylediklerimi düzeltmeleriydi. 4 tane evlenecek ve mezuniyet elbisesi için yönlendirdiğim arkadaşlarım oldu. Ve şu an dikim aşamasındalar. Ben de gelinliğim için ilk provamın randevu gününü bekliyorum. Para konusuna gelince. Ödeme ilk önden belirli bir miktar kapora alıyorlar. Diğer ödemeler teslim gününe kadar bekleyebiliyor. Ben ikinci provadan sonra bir miktar daha ödedim ve son ödemeyi teslim sırasında yaptım. Faturamı da aldım. Herhangi bir usulsüzlük ya da sıkıntı yaşamadım. Eğer bir haksızlığa uğradıysanız bunu ancak kanuni yollarla halledebilirsiniz. Bu şekilde moda evi sahibi yazdıklarınızı öğrendiğinde kendilerine iftira atıldığına dair ispat ederlerse sizin aleyhinize dönebilir. Elinizde delil yoksa olay aleyhinize dönme ihtimali çok yüksek.

Merhaba, söylediklerinize oldukça şaşırdım. Çünkü ben de en-kübra moda evine nişanlığımı diktirdim ve oldukça memun kaldım. Nişanıma çok keyifli, eğlenceli ve gönlüm huzur içinde beni hazırladılar. Nişanlığımı yaptırırken benim isteklerim doğrultusunda vücut hatlarıma uygun olanını önererek bir hazırlık süreci başladı. Onların tavsiyesi ve hayallerimin doğrultusunda birleşince harika bir nişanlık ortaya çıktı. 3 prova yapıldı ve herhangi bir eğrilik olduğunda da orayı düzeltmeden teslim etmediler. Bir eğrilik, hata olması elbette normal. Önemli olan benim söylediklerimi düzeltmeleriydi. 4 tane evlenecek ve mezuniyet elbisesi için yönlendirdiğim arkadaşlarım oldu. Ve şu an dikim aşamasındalar. Ben de gelinliğim için ilk provamın randevu gününü bekliyorum. Para konusuna gelince. Ödeme ilk önden belirli bir miktar kapora alıyorlar. Diğer ödemeler teslim gününe kadar bekleyebiliyor. Ben ikinci provadan sonra bir miktar daha ödedim ve son ödemeyi teslim sırasında yaptım. Faturamı da aldım. Herhangi bir usulsüzlük ya da sıkıntı yaşamadım. Eğer bir haksızlığa uğradıysanız bunu ancak kanuni yollarla halledebilirsiniz. Bu şekilde moda evi sahibi yazdıklarınızı öğrendiğinde kendilerine iftira atıldığına dair ispat ederlerse sizin aleyhinize dönebilir. Elinizde delil yoksa olay aleyhinize dönme ihtimali çok yüksek.
Kesinlikle katılıyorum size bende çok memnun kaldım çünkü 👍🏽👍🏽👏🏽👏🏽

Kesinlikle katılıyorum size bende çok memnun kaldım çünkü 👍🏽👍🏽👏🏽👏🏽
Memnun kalmasam kesinlikle dönüş yapmam ve üstelik hiçbir arkadaşımı yönlendirmem. Ortada bir sorun varsa mahkemeye ya da tüketici haklarına gitmeleri gerekiyor. Sonuçta ben faturamı aldım herhangi bir sorun yaşasaydım çok rahat hak iddia ederdim.

Ikı yenı uye ve ılk mesajlar buraya atılmıs kuşku verıcı😂😉
Evet dimi çok kuşku verici haklısın😂 bizim insanımız böyledir doğruları konuşanı kabullenmez nedense karalamaya inanır kötüye sahip çıkar 😁 allah büyük ben bu dünyanın öbür tarafını da düşünüyorum bu muhabbeti bi arkadaşımdan duydum bu bayanın karalamasını ve bende yorum yapmak istedim o kadar olmuş bitmiş bayana geçmiş olsun üzücü ama Buda benim fikrim tatlım 👍🏽

X