Mezeler - Ordövrler En lezzetli 20 Soğuk Meze tarifi

En başarılı bulduğunuz ''Soğuk Meze Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    577
  • Anket Kapalı .
Evdeyiz yapacak bişey yok çok sakin sayilmayiz evde wc molasindayim
Valla canim simdi kardesimden geldim kaynanasi annesine gitmis hasta diye sonra serum takmislar test yapmamislar ertesi gun fenalasmis test yapiyolar pozitif haydaaa kardesimin kaynanasida orda onuda aliyolar karantinaya 2side yasli

Valla canim simdi kardesimden geldim kaynanasi annesine gitmis hasta diye sonra serum takmislar test yapmamislar ertesi gun fenalasmis test yapiyolar pozitif haydaaa kardesimin kaynanasida orda onuda aliyolar karantinaya 2side yasli
Çok geçmiş olsun Ne kadar doğru bilmiyorum ama hastanelerde doluluk oranı çok yüksek deniyor burda

Çok geçmiş olsun Ne kadar doğru bilmiyorum ama hastanelerde doluluk oranı çok yüksek deniyor burda
Burda kapanan hastaneleri acmislar yatak getirmişler koskoca sehir hastanesinin cafelerine kadar yataklar inmis,dishastanesi korona hastanesi olmus yani durum vahim

Geçmiş.olsun canım vala ne kötü çember daralıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…