Mezeler - Ordövrler En lezzetli 20 Soğuk Meze tarifi

En başarılı bulduğunuz ''Soğuk Meze Tarifi '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    577
  • Anket Kapalı .
Ablacım sorma ya birinden biri uymayınca olanlar oluyor allah esirgesin eşim çalışıyor bazen acaba geçirdikte anlamadık mı diyoruz
Aynen canım eşimde hep dışarıda:)Aylardır alışveriş vs... hepsini o yapıyor:)
İşi gereği hastane,adliye,karakol bazı ev ve iş yerlerine gidiyorlar:)
Yani geçirmemiş olmamız mucize:)

2 kat maske+ siperlik takan,Mart ayından beri asla toplu taşıma kullanmayan bir akrabamız pozitif
Aslında artık evlerimize kimseyi almamız lazım tevazu gösterip bir iki yaptım ama bu aşamada asla kimden bulaşacağı belli olmaz habersiz taşıyıcı bile vardır.

Aramızda en çok dikkat eden kardeşimdi,eve girer girmek kıyafet makineye,eller yıkanır,kolonyalanir,maskesiz çıkmazlar, ama ilk onlar oldu
Aynen benim kardeşim ve eşi öyleydi ,hala çok dikkatliler:)Ama eşi oldu:/
Toplu taşıma hiç kullanmadılar,3 ay kapı dışarı çıkmadılar:)

Aslında artık evlerimize kimseyi almamız lazım tevazu gösterip bir iki yaptım ama bu aşamada asla kimden bulaşacağı belli olmaz habersiz taşıyıcı bile vardır.
Bize aylardır kimse gelmiyor,bizde gitmiyoruz.Arada annem ve kız kardeşim geliyor.Onuda bu sıra seyrelttik neredeyse 10 günde bir :)

Aynen canım eşimde hep dışarıda:)Aylardır alışveriş vs... hepsini o yapıyor:)
İşi gereği hastane,adliye,karakol bazı ev ve iş yerlerine gidiyorlar:)
Yani geçirmemiş olmamız mucize:)
Çok şükür alahım yaşatmasın inşallah ablacım bizim su dükkanı var karantina yasak işlemedi korana çıktığından beri mecbur çalışıyor eşim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…