Tavuk Yemekleri En Lezzetli Tavuk Yemek Tarifleri

En başarılı bulduğunuz ''Tavuk Yemeği '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    823
  • Anket Kapalı .
O da aynı 🤷🏻‍♀️ Bu sene tuttuk evdeyiz diye ama daha önce tutmamıştık
Ben sus pus olurum oruçken, eşimin hem siniri oynar sigarasızlıktan, hemde diline vurur dırdır konuşur durur. O sebeple eşime “böyle yapacaksan tutma” derim👀
Siz ikiniz de aynıymışsınız, yiyin birbirinizi :KK53:

Ben sus pus olurum oruçken, eşimin hem siniri oynar sigarasızlıktan, hemde diline vurur dırdır konuşur durur. O sebeple eşime “böyle yapacaksan tutma” derim👀
Bende konusmam ,beyin de siniri bozulurdu sigarasizliktan,cinnet geçirdim,tutma boyle yapacaksan,zaten kabul olmaz dedim,kuzu oldu :KK70:

Hiç tutmasın daha iyi,bu sigara böyle yapıyor işte,gerçibiz tutmuyoruz hiç.

Bende konusmam ,beyin de siniri bozulurdu sigarasizliktan,cinnet geçirdim,tutma boyle yapacaksan,zaten kabul olmaz dedim,kuzu oldu :KK70:
Benimki de aynı cancağzım, sinirden avmde ağladığımı bilirim👀
Sen oruçken günaha giriyorsun, beni ağlatıyorsun, darlıyorsun. Yeter artık, tutma da günaha girme, boşuna aç kalıyorsun dedim👀
Daha da öfkelendi🤣

Sen oruçken günaha giriyorsun, beni ağlatıyorsun, darlıyorsun. Yeter artık, tutma da günaha girme, boşuna aç kalıyorsun dedim👀
Daha da öfkelendi🤣
Benim eşim çok rahat hiç zorlanmaz.İlk günler ben zorlanırım🤷🏼‍♀️Evden çıkmam zaten🙄

Daha da öfkelendi🤣
Benim gozler nasil döndüyse adam korktu :-) bosuna ac kalıp beni ağlatıyorsun diye carladim :KK53: Bu sene yine dene cancagizim,belki bu sene tutar 🤭🤭

X