Cilt Bakımı Ürünleri En son satın aldığınız cilt bakım ürünü(ReSiMLi)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Adidas Soft Cotton Shower Milk

Avon Plump&Stay [Pink For Life]

Blistex Med Plus Mentollü Dudak Balmı

Garnier Saf&Temiz Derinlemesine Temizleme Jeli

Synergen Yağlı ve Sivilceli Ciltler İçin Tonik

Avon Wish Of Love

Eklentiler

• $adidas.jpg
    $adidas.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 64
  • $avonn.jpg
    $avonn.jpg
    4,9 KB · Görüntüleme: 59
  • $blistex.jpg
    $blistex.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 79
  • $garnier.jpg
    $garnier.jpg
    5,4 KB · Görüntüleme: 97
  • $synergen.jpg
    $synergen.jpg
    5,4 KB · Görüntüleme: 57
  • $wish.jpg
    $wish.jpg
    3 KB · Görüntüleme: 60
  • $wish of.jpg
    $wish of.jpg
    5,4 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleme:
bebak acıbadem sütüyle kremini aldım bir de yüz fırçası aldım... bir de cildime uygun sabunu bulabilirsem, takımım tamamlanıyor...var mı sabun tavsiyesi olan? bu arada cildim karma..

sebamedın bebek sabunu yada nıveanın bebek sabunuda olabılır.bebek urunu olmasında yarar var soz konsu sabun ıse...

max factor lacivert göz kalemi ve ruj golden rose ve flor mar ojeler :-)

Eklentiler

• $imagesCACT7J34.jpg
    $imagesCACT7J34.jpg
    1,8 KB · Görüntüleme: 68
  • $imagesCAYAKNMI.jpg
    $imagesCAYAKNMI.jpg
    4,7 KB · Görüntüleme: 71
cnm bunun özelliğini yazar mısın yani siyah noktalara mı iyi gelio
Arkadaşa sormuşun ama ben cevaplıyım:)Bende kullanıyorum çünkü:))Evet siyah noktaları gözenekleri temizliyor.Ben her sabah kullanıyorum siyah noktalarımı pek takip etmedim iyi geliyor mu diye ama dur sorduğun iyi olmuş:))Bundan sonra dikkat ediyim:)

Ben kullanıyorum çünkü bence iyi bir temizleyici...Sivilceli suratımı bununla rahatlatıyorum denebilir...Yumuşacık yapıyor:))

Adidas Soft Cotton Shower Milk

Avon Plump&Stay [Pink For Life]

Blistex Med Plus Mentollü Dudak Balmı

Garnier Saf&Temiz Derinlemesine Temizleme Jeli

Synergen Yağlı ve Sivilceli Ciltler İçin Tonik

Avon Wish Of Love

adidas soft cotton shower milk bayılıyorum ona kokusu çok güzel blistex 2 yıldır kullanıyorum çok memnunum

BANA BU KREMİ TAVSİYE ETTİLER ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA DAHA KARAR VEREMEDİM. KULLANAN VARMI?

ALWEYNA NAR ÇEKİRDEĞİ KREMİ
MUHTEŞEM 5 ETKİ SADECE 1 KREM İÇİNDE

NAR ÇEKİRDEĞİ YAĞI + HODAN YAĞI + ALOE VERA + KANTARON YAĞI + ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ YAĞI

Nar Çekirdeği Yağ: kırışıklıkların giderilmesinde de eşsiz bir doğal reçete; hücrelerin yenilenmesine de yardımcı. Cilt dokusunun daha pırıltılı ve elastiki görünmesini sağlıyor. Cildin kaybettiği kolajeni ve cilde gerekli olan malzemeleri kazandırıyor.Yüksek oranda E vitamini içerir.

Hodan Yağı: Yaşlanmış, pürüzlü, kırışık ve kuru ciltlerde cildin doğan nem dengesinin sağlanmasında, yaşlanma etkilerinin giderilmesinde, kırışıklıkların önlenmesinde ve giderilmesinde, sedef, egzama, vitiligo gibi deri hastalıklarından kaynaklanan lezyonların giderilmesinde BİTKİSEL GIDA DESTEĞİ olarak kullanılabilir. Birçok ünlü kozmetik ve dermokozmetik markası ürünlerinin içeriğinde Hodan yağına yer vermektedir.

Aloe Vera: cildin nem dengesini düzenliyor, cil*din doğal koruyucu tabakasını destekliyor ve onu zararlı dış et*kenlerden koruyor. cildi yatıştırdığı gibi, küçük yaraları iyileştiriyor.

Kantaron Yağı: Açık yaralar,taze yaralar,çarpma,ezilme,çatlaklarda tedavi edici özelliği mevcuttur. Cilt yenileyici ve sakinleştirici etkisi vardır. Güneşin zaralı ışınlarına karşı cildi korur.

Üzüm Çekirdeği Yağı: Doğal anti-oksidandır, yaşlanma etkilerini geciktirir, cilde canlılık ve güzellik verir. Kansere karşı faydalı olabilir. Yüksek oranda E1 vitamini, mineral ve protein içermektedir.

Hoş kokusu ile sizi asla rahatsız etmez. Cilt tarafından çabuk emildiği için kalıntı bırakmayan formüle sahiptir.

Ünlülerin en gözde cilt bakım sırları arasına giren nar tanesi ile güzellik, deri altındaki yağ tabakasına ulaşarak çil-leke , sivilce ve siyah nokta oluşumuna sebep olan melaninleri parçalayarak hayal ettiğiniz pürüzsüz güzelliğe Alweyna Nar Çekirdeği Kremi ile sahip olabilirsiniz.

ürünün ilgili sitesi de burasıymıs belkı inceleyip karar vermem de siz bana yardımcı olabilirsiniz.. Alweyna Nar Çekirdeği Kremi Yetkili Satıcısı, nar çekirdeği yağı, %100 orjinal ürünler :KK49:

benim cildim de karma, bugüne kadar hiç bir sabun kullanamıyordum. Dionenin zeytinyağlı sabununu kullanmaya başladım ve çok memnun kaldım. Size de tavsiye ederim. Bir de peloid maskesi super bir ürün, cildini yeniliyor, yağ bezeleri ve siyah noktalar için de mükemmel bir ürün. Benim aylardır geçmeyen sivilcemi bile geçirdi :)

enn en son lorel pure zone gözenek sıkılaştırıcı losyon ve aynı markasının 2si 1 arada temzleyiciyi aldım.
üzerlerinde yazdığı gibi anında etki gösteriyor. çok memnunum. bunları 2. kullanışım. siyah noktalarıma karşı savaş açtılar:KK70: :KK1: :KK62::KK62:

enn en son lorel pure zone gözenek sıkılaştırıcı losyon ve aynı markasının 2si 1 arada temzleyiciyi aldım.
üzerlerinde yazdığı gibi anında etki gösteriyor. çok memnunum. bunları 2. kullanışım. siyah noktalarıma karşı savaş açtılar:KK70: :KK1: :KK62::KK62:

bende kullanıyorum bu ürünleri ve çok memnunumm:))

bende en son cildiye uzmanı tavsiyesi ile;

$1.jpg Bioderma nın yüz temizleme jeli ile

$2.jpg Yine Bioderma nın peeling etkili jelini aldım.

X