En yakın arkadaşım evli biriyle beraber!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Visne27 Visne27 Bilmiyorum işte neden bu eziyeti her defasında kabullenip döndüm bilmiyorum.okulumu bitirdim estetisyenim. Çalışmıyorum. Dediğiniz gibi para biriktirmeye başladım.inanin şimdiki aklım olsa dönmezdim. Ona göre bu evlilik suan sorunsuz ilerliyor. Mutlu değilim ben tabiki iç dünyamda. Ayrılıyorum demeye de sebebim yok suan. Bekliyorum sessizce
Anliyorum canim seni bak bir hatasni gorsen konusma bile al cantani cik evden bebeginle yine diyorum bol bol birikim yap deki su lazim bu lazim para iste biriktir.Elinde meslegin de varmis gercekten anlamiyorum neden affettin senin yerine baska bir kadin olsaydi coktan giderdi birde meslegi vrken
Yazik etme kendine nolur canim:KK43:(

Anliyorum canim seni bak bir hatasni gorsen konusma bile al cantani cik evden bebeginle yine diyorum bol bol birikim yap deki su lazim bu lazim para iste biriktir.Elinde meslegin de varmis gercekten anlamiyorum neden affettin senin yerine baska bir kadin olsaydi coktan giderdi birde meslegi vrken
Yazik etme kendine nolur canim:KK43:(
Benim için duydugun endişe için sağol. Evet hedefim maddi alt yapı oluşturmak. Çok şükür kizimda 4 yaşına girecek. Ondan sonra ilk sorunda aynen dediğini yapmayı düşünüyorum. Konusmicam bile.

Benim için duydugun endişe için sağol. Evet hedefim maddi alt yapı oluşturmak. Çok şükür kizimda 4 yaşına girecek. Ondan sonra ilk sorunda aynen dediğini yapmayı düşünüyorum. Konusmicam bile.
Masallah canim kizin buyumus bir kac ene sonra iyice kendini bilir. Sen her an gozun acik olsun bos buldugunda telini hemen kap ama hic caktitma.Allah yrfimcin olsun Aldatilan bayanlara cok uzuluyorum.Affetse bile icini hep kemiren bir kurt oluyor hersey yolunda gitse bile

Merhaba hanımlar. Gerçekten çıkmaza düştüm ve başkalarının fikirlerini de almak istedim.

En yakın arkadaşımı kısaca özetlemem gerekirse; Kendisi 25 yaşında, sıradan bir türk kızı ölçülerinde çok dikkat çekecek bir dış görünüme sahip olmayan lakin üniversitede yurtdışında eğitim görmüş, iki yabancı dil bilen, gerçekten akıllı, çok iyi ve bilenen bir şirkette, iyi bir pozisyonda, iyi bir maaşla çalışan, babasız büyümüş bulunduğu noktaya çalışarak gelmiş azimli hırslı bir kız.

Üniversite yıllarında iken yabancı bir erkek arkadaşı vardı ve ciddi bir ilişkiydi. Evlenmeyi planlıyorlardı ancak işler beklendiği gibi gitmedi ayrıldılar. O ayrılık süresinde de kendisi duygusal bir boşluğa düştü. İş yerinde de ona açıkça ilgisini belli eden, tuhaf birinden bana bahsetmeye başladı. Arkadaşımdan daha üst pozisyonda çalışan, 30 yaşlarında evli ve hamile bir eşi varmış. Ama arkadaşıma; "sen benim hayallerimdeki kadınsın, eşimle ayrılık aşamasındayız, bebek doğduktan sonra tamamen ayrılacağız, ona karşı sevgim yok" diyordu. Arada iş çıkışlarında çay kahve içtiklerini ondan asla hoşlanmadığını sadece bu ilginin hoşuna gittiğini söylüyordu. Ne kadar görüşmemesini söylediysem de dinletemedim. Gel zaman git zaman iyiden iyiye bizimkinin aşık olduğunu anlamaya başladım. Adam hediyeler alıyor bizim kızı şımartıyor, doğacak bebeğini ne kadar umursamadığını anlatıyor, boşanma davalarının yakın zamanda görüleceğini, eşinin onun isteği dışında bu çocuğu yaptığını anlatıp duruyormuş.
Bir şekilde akacak kan damarda durmadı ve asla boşanmadan onla ilişkiye başlamayacağını söyleyen kız bununla sevgili oldu!
Bu arada iki dava geçti, bebek doğdu adam cocuğuna cok düşkün oldu, hakim de zaten bunları boşamadı. (Kadın ayrılmak istemiyor eşimden memnunum diyormuş ki ben bu boşanma davasından da şüpheliyim! Belki de böyle bir şey yok bile) Adamsa hala karısıyla yaşadığı halde bizimkinin eski sevgililerini sorun ediyor durup dururken kavga cıkartıyor kıskançlık krizleri geçiriyor Kız da gelip bana ağlıyor. Annemle karşısına geçtik konuştuk gerçekten sertte konuştum işin sonunda mutlu olamayacağını söyledim kandırıldığını anlattım haklısınız deyip yine bildiğini okudu. Mutlu değil sürekli kavga halindeler ama ayrılamıyorlar adam her tartışmada bunu aşağılayıp yapıp edip sensiz olamam senle evlenicez filan deyip dönüyor. Son ayrılıklarında bana sözler verdi asla barışmayacağım dedi dün yine barışmışlar.

Benim de aynı yaşlarda bebeğim var gerçekten arkadaşımdan cok soğudum beni hayalkırıklığına uğrattı artık görüşmek bile istemiyorum ama yirmi senelik dostum Ne yapmalıyım bilemiyorum. Siz olsanız ne yapardınız?:KK43:

NOT: arkadaşımın doğal bir aile hayatı olamadı. O iki yaşındayken ayrılmışlar. Kendi babasını sadece bir kez gördü ve kısa bi dönem Üvey babası oldu sonra annesi ondan da boşandı ve Ailesinde evli birileriyle beraber olan yakın akrabaları hep vardı. O bunu eleştiriyordu tabi şimdi ama ön teker nereye arka teker oraya oldu.. bunu da belirtmeliydim sanırım..
Şöyle o şe...f......siz arkadaşına benim konularımı okusun.benimkide aynı bahanelerle oyalamış.. ..ben öğrenince de kendimi öldürürüm.evim ne güzelmiş yuvam ne güzelmiş.cocuklarim sen ne güzelmişsin.. ....allah için beni afet.sokaklarda yerlere mi yatmadı.kirizleremi girmedi.kimlere yalvarmadı yuvamı kurtarın diye.....ayaklarimin altını mi öpmedi.. ....bende bir seyi 40 defa söylersen gerçek olur ....hani bosanicaz diyormussunta kadına şimdi oldu.bitti.
Eşinin pişmanlığını gören biz bu kdr pişman bir erkek görmedik dediler.ama eşim benim onu bırakacağımı bildiği için korkusu bu kdr büyüktü.diger kadınlar gibi olsaydinmm ı o da çok pişman gibi davranmazdı.

Şimdi yuvam dağıldı.cocuklarimin toplu bir ailesi yok.dersleri kötü.kardesler birbirini görmüyor.ayni masada yemek yok.ayni evde uyumak yok.her kezin ailesiyle sabahlarken artık biz yanlıziz. Daha neler nwler.....ama o kadın için dediği de şuydu.. ..o ör . .puya mi gidicemmm.....

Bu son günlerde evli erkek ve bekar bayan ilişkisinde patlama oluyor çok mu cazip bu evliler piyasada bekar mı kalmadı

Hayır bizlerde bekardık çevremizde de evli insanlar vardı niye bizler onlarla beraber olmadık bu kişilik meselesi isteyen istediği ile birlikte olur hem sizine artık bu tarz konular midemi bulandırıyor gerçekten

Buna çok güldüm işte 😂 erkeğin isteği dışında nasıl hamile kalabilir acaba? Arkadaşınızın bayaa aklıyla alay ediyor. burda üzüldüğüm sadece anne ve bebek 😿 Böyle erkeklerini Allah belasını versin!!!
Saçmalıktan başka bisey degil Aynen katılıyorum.

Bu arada konu bayagi eskiymis.Ben bu arkadasin akıbetini merak ettim.Ne oldu acaba?

Arkadaşın tam anlamıyla zayıf ve zekasiz.
Klasik bir yalana inanacak kadar saf yahut bu yalana inanmak isteyecek kadar aptal.
Bu satten sonra eğitim hayatıyla değil elin adamının metresi olarak anılacak..
Calistigi sirkettekiler bilmiyor sanki neler yaşandığını.
Artık bunun yüküyle yaşar..
Başarılı olsa bile kim bilir hangi müdürün gönlü hoş ettti derler.
Ama iyi olmuş..
Umarım daha beter olur.
Evli barkli çocuk bekleyen bir kadının kocasına bacak ayiranlara da ders olsun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X