En Yakın Arkadaşımın bana tavırları

herkes kaşların güzel olmuş derken senin kaşın yok boya di mi diyor
sevgilimle normal anılarımı anlatırken bir anda çıtı pıtı kız sevgiline yanaşsa hemen seni unutur diyor
sürekli açığımı kovalıyor grubun içinde
aynen kaşım yok benim de sen de , bana da çok yakışıyor bu şekilde. biraz densiz sanırım, nerde ne konuşulur bilmiyor.

aynen kaşım yok benim de sen de , bana da çok yakışıyor bu şekilde. biraz densiz sanırım, nerde ne konuşulur bilmiyor.
mesela bilmiyormuş gibi davranıyor takipçilerin senden video bekliyor mu tarzı beni sınama amaçlı
oysaki profilimden çıkmıyor günde 10 defa video atmış mnıyım diye bakıyor youtube tiktok akşınıza ne gelirse ama ne bir like ne bir destek yorumu varsa yoksa görmezden gelme ve kötüleme bıktım artık.
grubun diğer üyeleriyle iyi anlaştığı için bir şey de diyemiyorum

Gurubu dağıtmaktan korkmuyorsun, diger arkadaşların onu seçer diye korkuyorsun ve bu kendine saygısızlık bence. Görüşmek istemediğini söylemelisin hiçbir şey kaybetmezsin emin ol, hatta herkesin gercek yüzünü görmüş olursun.

Sevgilinle özelini anlatma sen de. Kendinle ilgili detay da verme. O yokmuş gibi davran.
anlatmıyorum zaten kendi kendine kurulmuş sırf uzun süreli ilişkim var diye yapıyor
anlattıklarım ilişkimin yüzde 1 i bile değil ben anlattıkça krize girdi nereden vuracağını şaşırdı tırnaklarını deli gibi yemeye başladı
çok patavatsız sürekli beni süzer eskiden böyle değildi en azından bu kadar değildi

Gurubu dağıtmaktan korkmuyorsun, diger arkadaşların onu seçer diye korkuyorsun ve bu kendine saygısızlık bence. Görüşmek istemediğini söylemelisin hicbisey kaybetmezsin emin ol, hatta herkesin gercek yüzünü görmüş olursun.
evet maalesef masaya oturuyoruz diğer arkadaşlarımız onu saatlerce över ama dedikleri tek şey var çok güzelsin
ona gelen tek iltifat çok güzel fiziği olduğu vs
bilmiyorum diğer arkadaşlarım kendi halinde ama bu olay olduğunda yanımdalardı sesleri çıkmadı kimse sen niye böyle saçma bişi demedi o kıza

evet maalesef masaya oturuyoruz diğer arkadaşlarımız onu saatlerce över ama dedikleri tek şey var çok güzelsin
ona gelen tek iltifat çok güzel fiziği olduğu vs
bilmiyorum diğer arkadaşlarım kendi halinde ama bu olay olduğunda yanımdalardı sesleri çıkmadı kimse sen niye böyle saçma bişi demedi o kıza
Bu yükten kurtulmak hayat enerjini yerine getirecektir emin ol. Sürekli bunları düşünüp kendini üzmeye değer mi? İlişkine ve hayatına bakmalısın

bu konuyu diğer grup üyelerinden en objektif olduğuna inandığımla konuştum.
bana dediği şey sen yanlış anladın daha önce ilişkisi olmamış erkekler en ufak şeyde aldatıyor falan hayır abi yanlış falan anlamadım
genelde erkekler ayran gönüllü falan dese gram sorun olmazdı ama direkt benim ilişkimi sevgilimi hedef alıcı küçültücü davrandı.sürekli her şey saçma bir kılıf buldu.
neyse sanırım grup üyeleri onunla aynı fikirde

X