En Yakın Arkadaşımın bana tavırları

VanessaRinki

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2020
702
1.145
daha önce arkadaş grubumun tiktok videolarımla vs alakalı tavırlarını anlatmıştım yanılmışım diğerleri gerçekten beni kıskanmıyormuş dün bululştum.
bu arkadaşıma da 9 senein hatrına 1 şans daha vermek istedim ve giderken hediye aldım.ağzının ucuyla teşekkür etti resmen o bana daha önce hiç hediye falan almadı.
sürekli beni kısanıyordu eskiden beri zayıfladığımda herkes zayıflamışsın derken o korse mi taktın diyordu öyle bir saçmalık işte.
dün sevgilimin özelliklerinden gene dem vurdu cilveli işveli tatlı bir kız gelirse direkt seni unutur o dedi
sevgilimi daha önce hiç canlı görmedi tanımıyor bile sırf benim için çabalarını anlattım diye yapıyor bunu

daha önce arkadaş grubumun tiktok videolarımla vs alakalı tavırlarını anlatmıştım yanılmışım diğerleri gerçekten beni kıskanmıyormuş dün bululştum.
bu arkadaşıma da 9 senein hatrına 1 şans daha vermek istedim ve giderken hediye aldım.ağzının ucuyla teşekkür etti resmen o bana daha önce hiç hediye falan almadı.
sürekli beni kısanıyordu eskiden beri zayıfladığımda herkes zayıflamışsın derken o korse mi taktın diyordu öyle bir saçmalık işte.
dün sevgilimin özelliklerinden gene dem vurdu cilveli işveli tatlı bir kız gelirse direkt seni unutur o dedi
sevgilimi daha önce hiç canlı görmedi tanımıyor bile sırf benim için çabalarını anlattım diye yapıyor bunu

Yani ne diyelim

Sevgilini anlatmışım oda bir şeyler demiş

Arkadaşını Boşa vanessa sende bizde kurtulalım...

Anlatma, hediye alma, hayatından uzak tut. Neden enerjinizi alan insanlarla vakit harcıyorsunuz ?

kızlar ben inanamıyorum 5 kişilik gruptuk biz hatta bu arkadaşım yalnızdı ben bunu gruba aldırdım ve kaynaştırdım ardından bana sürekli kötü yorum yapmaya başladı.
eskiden de kıskanıyordu ama içerik üretici olmamı ve düzenli ilişkmin olmasını inanılmaz şekilde kıskanıyor.
ben bir kere isim ekletmek istediğimi söyledim o da sonra hemen bana isim bulun ben de koydurcam falan dedi.
sevgilim olunca da sürekli pusuda ayrılmamızı bekliyor asla bana güzelsin veya güzel olmusun demez anca zorlamayla güzel çıkmışsın der hiçbir şeyime iltifat etmez.
dün bana herkes kaşların güzel olmuş diyordu o bana senin kaşların normalde yok boyadın di mi hepsini kazıdın diyor ne alaka dedim?? duruyor sadece hafif dolduruyorum dedim.
sevgilime habire ayran gönüllü bir kız selam verse hemen gönlü kayar falan diyor(kan beynime sıçradı bu ne demek ya)
toplu oturup kahve içtiğimiz yerde.
sürekli keşke benim de bir sevgilim olsa diyip duruyor dating app indirmiş baya ama düzgün birini asla bulamıyor.
ikimizin evi yakın olduğundan aynı otobüse bindik arkadaşlar yol boyunca beni tanımıyormuş gibi davrandı oysaki biz en yakın arkadaştık grupta beni asla takmıyor
kendisine en ufak yanlışım olmadı aksine hep destekledim vs.
bende artık kredisi tamamen bitti ama grubu dağıtamam bundan sonra nasıl bir tavır takınmalıyım bu kız sürekli benim okuduğum bölümü ve üniyi kötülerdi kendisi yksde barajı 4 defa geçemediği için en sonunda pastanede garsonluk yapmak zorunda kaldı

Aynı sevgili ile devam mı yoksa bu yenisi mi?

diğer kızlarla arası iyi
ayrı görüşelim dersem bence kabul etmezler sadece bana böyle davranıyor

Dersin beni zorbalıyor ayrı görüşelim. Kabul ederler etmezlerse de onlarla da görüşme.

Bak Özgüven bi gitti mi kolay kolay gelmez.

Seni kötü hissettiren insanlarla görüşme. Gerekirse yalnız kal görüşme.

Ki insan çok yalnızlık çok olmaz.

Herkes senin yaşadığın şaşaalı hayatı kıskanıyor Vaness...
Buradaki kadınlar da kıskanıyor daha fazla yazma bence nazar olacaksın, açma konu filan.

Vanesa kaç yaşındasin ki .
Kaç yıldır tanıyorsun ?
Ilkokul arkadaşımi 20 yıl sonra sildim ben .
Hayat böyle bir şey.
Baktım sürekli aşağı çekiyor laf sokuyor enerjimi emiyor çıkarttım hayatimdan

Vanesa kaç yaşındasin ki .
Kaç yıldır tanıyorsun ?
Ilkokul arkadaşımi 20 yıl sonra sildim ben .
Hayat böyle bir şey.
Baktım sürekli aşağı çekiyor laf sokuyor enerjimi emiyor çıkarttım hayatimdan
22 yaşındayım 8 senedir tanıyorum
bana karşı aşırı kıskanç diğer grup üyelerine benimki kadar kötülük yapmıyor

kıskanıyor da olabilir olmayabilir de. ama sizi sevmediğine eminim, arkadaşım iyi giden ilişkisini anlatırken neden seni bırakıp başkasını bulur diyeyim ki?
görüşmememk dururken bir de hediye almak! kendinizi sevdirmeye çalışmayın boş yere

kıskanıyor da olabilir olmayabilir de. ama sizi sevmediğine eminim, arkadaşım iyi giden ilişkisini anlatırken neden seni bırakıp başkasını bulur diyeyim ki?
görüşmememk dururken bir de hediye almak! kendinizi sevdirmeye çalışmayın boş yere
herkes kaşların güzel olmuş derken senin kaşın yok boya di mi diyor
sevgilimle normal anılarımı anlatırken bir anda çıtı pıtı kız sevgiline yanaşsa hemen seni unutur diyor
sürekli açığımı kovalıyor grubun içinde

X