Enerji Dönüştürme ve Olumlamalar

AŞK

“Evren, enerjisi enerjisine denk olanları” buluşturmayı sever… Eğer yaydığınız enerji “gerçek aşkı çağırmak” ise, bu frekans size muhteşem bir yansıma olarak geri dönecektir.

Sadece buna inanmanız ve sizinle aynı zamanda “gerçek aşk” diyebilen bir kişi olduğuna güvenmeniz yeterlidir. Yaydığınız enerji “sevilmiyorum” ise bunu size yansıtacak olan tezahürler ya da geç size bunu gösterecektir, “sevmeyi bilmeyen” diğer bir frekans ile karşılaşacaksınızdır…

Öncelikle bu günden itibaren hayatınızda aşk ile ilişkili kurduğunuz her cümleye, aşk üzerine yaydığınız tüm enerjiye ve dünyaya aşk ile ilgili yansıttığınız size çok daha yakından bir bakın;

“Yalnızım.”

“Hayatımda kimse yok.”

“İstediğim gibi biri hayatıma girmiyor.”

“Aşık olmak istiyorum.”

Diyenlerdensen tam da şu an olman gereken yerdesin.

Sıklıkla bu cümleleri ya da benzerlerini tekrarlıyorsanız bilinçaltınıza verdiğiniz direktif de tam olarak budur. Yani siz “Yalnızım.” dediğinizde bilinçaltınız doğası gereği sizi onaylamak durumunda olduğu için bu cümlenize yanıt olarak “Evet haklısın, yalnızsın” der ve daha fazla yalnızlık istediğinizi zanneder. Dolayısıyla siz her şikayet ettiğinizde bilinçaltınıza yalnız olma komutu verirsiniz, o halde çözüm basit, ne yapıyoruz? Bundan böyle onun bizi onaylayacağını bildiğimiz için olumsuz cümlelerimizi pozitif cümlelerle değiştiriyoruz.

❤️“TAM DA HAYALLERİMİN ÖTESİNDE BİR AŞK İÇİN HAYATIMDA ALAN AÇIYORUM.”

❤️Evren sınırsız hazinelerin ve sevginin kaynağıdır, ben de bu zenginlik ve sevgiden dilediğim kadarını almaya layığım ve hak ediyorum.

❤️ Her yeni günde attığım her adım, söylediğim her kelime, aldığım her nefes içimdeki ve hayatımdaki aşk enerjisi kendiliğinden ve kolaylıkla çoğalıyor.

❤️ Gerçek aşk aldığım her nefeste hızla ve sevgiyle bana doğru geliyor, geldiğinde onu fark ediyor, tanıyor ve kalbime, yaşamıma aşkla buyur ediyorum.

❤️Sevgimi kolayca ifade edebiliyorum ve aynı şekilde de karşılık görüyorum. Sevdikçe seviliyor, sevildikçe seviyorum.

❤️Aşk bana kolayca geliyor.. ben aşka kolayca çekiliyorum..

❤️Sevmeye ve sevilmeye hazırım. Tam hayal ettiğim gibi bir erkeğe / kadına kavuşmamın mutluluğunu yaşıyorum.

❤️Ben bu sevgiye layığım, hak ediyorum, ben sevmeye ve sevilmeye layığım..

❤️Aşkı, neşeyi ve özgürlüğü seçiyorum. Kalbimin kapılarını sevgi ile ardına kadar açıyorum ve harikulade bir sevgilinin yaşamıma girmesine izin veriyorum..

❤️Olduğum her yerde adeta bir mıknatıs gibi sevgiyi çekiyorum. Etrafım bana beğeni dolu gözlerle bakıyor. Ben aşk mıknatısıyım, ben sonsuz sevgi kaynağıyım. Ben sevgiyim..

❤️Hayatımı şu andan itibaren sevgi ve güzellik enerjisi ile dolduruyorum. Kendimi sevmeye, başkalarını sevmeye ve evreni sevmeye karar veriyorum. Evrenden bana gelen sevgi enerjisini mutlulukla kabul ediyorum ve sevgi içinde bir hayat sürmeye niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum ve şükrediyorum.

Aşağıdaki olumlamayı bir kağıda yazın ve günde 2 kez 30 gün boyunca her gün okuyun.

Çok etkili bir para olumlamasıdır.
💵PARAYI SEVİYORUM.

💵ONU BİLGECE ,YAPICI VE SAĞDUYULU BİR ŞEKİLDE KULLANIYORUM.

💵PARA SÜREKLİ HAYATIMA AKIYOR.

💵ONU SEVİNÇLE BIRAKIYORUM VE BANA HARİKA BİR ŞEKİLDE ÇOĞALMIŞ OLARAK GERİ DÖNÜYOR.

💵PARA BEREKET ÇIĞI ŞEKLİNDE BANA AKIYOR.

💵PARALARIMI BENIM EVRENİN VE BÜTÜNÜN EN YÜKSEK HAYRINA KATKI ŞİFA OLARAK KULLANIYORUM.

💵KAZANCIM VE ZİHNİMİN ZENGİNLİKLERİ İÇİN MİNNETARIM.

VE ÖYLEDİR...

💵BOLLUK VE BEREKETİ HAKEDİYORUM...

💵BOLLUĞA İZİN VERİYORUM...

💵BOLLUĞUN GETİRECEĞİ TÜM DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMLERE AÇIK VE HAZIRIM...

💵“GECE GÜNDÜZ HER YERDEN VE TÜM İLGİ ALANLARIMDAN BOLLUK YAĞIYOR ZENGİNLİK SÜREKLİ HAYATIMA AKIYOR, HAYATIM HER GÜN DAHA ZENGİN VE BEREKETLİ OLUYOR.”

✅️ Uyandığında ve Gece yatarken...

💵Artık zenginim artık güvendeyim…diyebilirsiniz ya da sadece ZENGİNİM kelimesini tekrarlayabilirsiniz.

✅️Ben Zenginim kelimesini tekrarlayarak inanç güvenle bilinçaltına kodlayin.

🧲EVET ÖYLE OLDU ....

TEŞEKKÜR EDERİM...👏

ŞÜKÜRLER OLSUN..🤲

BU NEDEN BENİM BAŞIMA GELİYOR?

Dediğiniz her konuda aşağıdaki soruları sorabilirsiniz. Kural belli sor bırak ve unut.

⭐️Bunun ötesine nasıl geçebilirim, burada neyi farketmem gerekiyor?

⭐️Benim bu konu/kişi ile ilgili neyi görmem gerekiyor, neyi farketmem gerekiyor?

⭐️Burada olan şey ne?

⭐️Bunu değiştirmek için ne yapabilirim?

⭐️Bu olayın/kişinin bana hediyesi nedir?

⭐️Şimdi bunun hediyesini görmeyi seçiyorum.

⭐️Bu olay/kişi bana nasıl katkı olur?

⭐️Bu olayda/kişide neyi görmem gerekiyorsa algılamayı, farketmeyi, idrak etmeyi seçiyorum.
Bunu nasil farkedecgim biriyle hep bi çatışma sorun halindeyim akraba degil bu kisi benle eşimle ugrasiyor laf atma laf çakma havasinda

BİLİNÇALTI ONAMA MEDİTASYONLARI:

Belli başlı korkularımız; değersizlik, güvensizlik, parasızlık, yalnızlık, başarısızlık, esir olma, suçlanma, acı çekme, dışlanma,
çaresizlik, ayrılık, aşağılanma, güçsüzlük, yokluk, kaybetme, yetersizlik, yok olma, hastalık, incitilme, sevilmeme, reddedilme, acizlik, terk edilme, onaylanmama ... korkusu

Korku enerjisini sevgi enerjisine dönüştürmek gerekir.

Bilinçaltı Onama Örnekleri

Benim.....................korkum var.

Ben.........................korkumu kabul ediyorum.

Ben.........................korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.

Ben.........................korkumu seviyorum.

Ben.........................korkumu sevgiyle gönderiyorum.

Olumlaması

Ben........................yım.

Ben her halimle.....................olduğumu biliyor ve inanıyorum

Ben her halimle.......................... olduğumu kabul ediyorum.

Ben her halimle ........................olduğum için kendimi takdir ediyorum.

Ben her halimle..........................olduğum için şükrediyorum.

DEĞERSİZLİK

Benim...........(değersizlik)..........korkum var.

Ben..............(değersizlik)...........korkumu kabul ediyorum.

Ben..............(değersizlik)...........korkumu şu anda sevgiye dönüştürmeye niyet ettim.

Ben..............(değersizlik)...........korkumu seviyorum.

Ben..............(değersizlik)...........korkumu sevgiyle gönderiyorum.

Ben yalnız ve tek başıma çok değerliyim.

Ben yalnız ve tek başıma çok değerli olduğumu biliyor ve inanıyorum

Ben yalnız ve tek başıma çok degerli olduğumu kabul ediyorum.

Ben yalnız ve tek başım çok degerli olduğum için kendimi takdir ediyorum.

Ben yalnız ve tek başıma çok degerli olduğum için şükrediyorm.

Ben her halimle çok değerliyim.

Ben her halimle çok değerli olduğumu biliyor ve inanıyorum.

Ben her halimle çok değerli olduğumu kabul ediyorum.

Ben her halimle çok değerli olduğum için kendimi takdir ediyorum.

Ben her halimle çok değerli olduğum için şükrediyorum.

Ben kendime değer veriyorum.

Ben kendime olduğum gibi değer veriyorum.

Ben herkese değer veriyorum.

Ben herkese olduğu gibi değer veriyorum.

Ben herkesin olduğu gibi olmasına izin veriyorum

Ben kendime değer veriyorum.

Ben kendime olduğum gibi değer veriyorum.

Ben herkese değer veriyorum.

Ben herkese olduğu gibi değer veriyorum.

Ben herkesin olduğu gibi olmasına izin veriyorum

Ben kendi değerime sahip çıkıyorum.

Ben kendi değerime sahip çıktığımı biliyor ve inanıyorum.

Ben kendi değerime sahip çıktığımı kabul ediyorum.

Ben kendi değerime sahip çıktığım için kendi mi takdir ediyorum.

Ben kendi değerime sahip çıktığım için şükrediyorum.

Kendi gerçeğimi sevgiyle yaratıyorum.

Ben içimdeki değere ulaşıyorum.

Kalbinizden çıkaracağınız en güzel pembeliği çıkarın, pembe ışıklar,
Pembe tüller..korkunuzun karanlığını pembelik içinde yok edin.

Şu an korku enerjisinin sevgi enerjinse dönüştüğü çok değerli bir an Bilinçaltımız aynı zamanda duygularımıza ve hislerimize
renkler verebilir. Genelde çalışmalarımda insanlar olumsuz hisleri koyu, karanlık renkler ile tarif ederler.

Pembe evrende sevgi rengini temsil eder. İnsanlar bu rengin yanında karamsar düşünmezler. Kendi içinde olumlu, iyileştirici bir enerjiye sahiptir. Beş duyumuzla algılarımızın da ötesinde çok fa titreşimlere sahip pembe renkler vardır. Bilinçaltı onama
çalışmalarında da pembe renk kullanılır.

***Önemli

EVDEKİ AYNALARI MÜHÜRLEMEK

Evdeki aynalarımız boyut kapısıdır. Farklı boyuttan gelen varlıkların geçiş kapısıdır. Bu işlemi yaparak negatif saldırıları ve enerji sızmalarını kapatmış oluruz.

“Aynanın önüne gelin. İşaret parmağınızla soldan sağa ve yukarıdan aşağıya artı işareti çiziyoruz. Bunu saat yönünde bir daire içine alıp diyoruz ki;

“Buradaki portalı kapatıyorum. Hiçbir negatif varlığın, hiçbir enerjinin bu kapıdan geçiş yapmasına izin vermiyorum”
.
Felak, nas Ayetel Kürsi duaları da okunabilir.

Bu işlemi, Sokak kapınıza, pencerenize ama en önemlisi yatak odasındaki aynalarınıza mutlaka uygulayınız.

Kadim bir bilgidir ve çok kişi bilmez. Şifa olsun.

*Tara Gürses Hoca’nın videosundan alıntıdır.

NEGATİF ENERJİDEN KORUNMA RİTÜELİ
Her gün evden çıkmadan önce kendinize şunu söyleyin; ‘’Kendimi ve enerjimi korumaya alıyorum. Benim izinim olmadan hiç kime, hiçbir olay enerjimi düşüremez ve etkileyemez. Gün boyu en yüksek enerjide kalmayı seçiyorum. ‘’
Bu cümleyi sesli olarak iki kez söylediğiniz zaman vücudunuzdaki enerji değişimini hissedeceksiniz.

Akşam eve girdiğiniz zaman : ‘’Gün içinde farkında olduğum ve olamadığım tüm olumsuz enerjiler geride kaldı. Beni ve bulunduğum alanı hiçbir şekilde etkileyemez. Kendi pozitif enerjimle, negatif enerjiler arasındaki bağları yok ediyorum. ‘’
Bu çalışmayı günlük hayatımıza yerleştirdiğimiz zaman inanılmaz faydasını görürüz.

Gün içinde başınıza aksilikler geldiğinde gülümseyin ve deyin ki; Başıma gelen tüm aksilikleri kabul ediyorum ama dönüştürmek benim elimde.
Şu andan itibaren benim için her şey olması gereken şekilde ilerleyecek ve mucizevi bir gün olacak.
Enerjinize güvenin, göründüğümüzün çok daha fazlasıyız.

C7578A00-CC6B-49A2-9687-AD7B977B624F.jpeg

Sabahları evden çıkarken veya bulunduğunuz yerde; “Kendimi ve enerjimi tüm negatif varlık ve negatif enerjilere kapatıyorum”.

Diyerek ayağınızdan başınıza kadar fermuar çektiğini imgeleyin.

Negatife kendinizi kapatmanız için yeterlidir.

YENİLENME OLUMLAMALARI

Bu AN itibariyle artık özümle buluşup kendim olmayı ve kendimden kendime dönmeyi seçiyor ve onaylıyorum.

Beni benden uzaklaştırmak isteyen geçmiş ve bugünkü olumsuz enerjilere ait her türlü duygu, öğreti, kişi ve yaptırımları hayatımdan, enerji alanımdan keserek iptal ediyorum.

Bağını keserek iptal ettiğim bu duyguları kendimden serbest bırakarak, bilinç (şifa) ekleyip sahiplerine gönderiyorum.

Artık onlar üzerinde düşünmüyor ve şükürle kabule geçip yoluma sevgiyle devam ediyorum.

Bu arada benim kontrolüm ve bilgim dışında bana gönderilen tüm olumsuz enerjileri de Sevgi, Şifa, Aşk ve Berekete dönüştürüp, Yüce Yaradanın ruhlarını aydınlatmasını dileyerek sahiplerine geri gönderiyorum.

Tekamül sürecimde öncelikle kendimle mutlu olmayı ve hayatı anlayarak keyif almayı seçiyorum.

Seçimlerimde çözüm odaklı ve daima hedeflerime doğru Cesaretle yürüyor ve seçimlerimin hayatıma yön verdiğini biliyorum.

Biliyorum ki, ben ne istersem ve neye izin verirsem öyle olacak. Bu yüzden, hiçbir olay için günah keçisi aramıyor, kendimle ve sınavlarımla yüzleşiyor ve idrak ederek şükürle yürümeye devam ediyorum.

Kabule geçmenin; ruhumu özgürleştirdiğini, öğrenmemi kolaylaştırdığını, farkında olmamı ve geleceğe daha cesur adımlarla yürümemi sağladığının farkındayım.

Kendimle mutlu olduğum, kendime yettiğim ve daima şükretmeyi bildiğim zaman, Tüm Mutluluk, Şans, Şifa, Aşk, Bolluk, Bereket enerjilerinin de rahatça, su gibi hayatıma aktığını biliyor ve sevgiyle kabul ediyorum.

Kendime ve isteklerime sınır koymuyor; sınırsız bereketi, Işığı, şifayı, aşkı ve tüm mucizeleri sevgiyle kabul ediyorum.

Her şeyin bende başlayıp bende bittiğinin farkındayım. Yüce Yaradana Şükürler Olsun.
ve öyle de oldu oldu oldu şükürler olsun 🙏🏻💜

İnsanoğlu; ağzından çıkan cümlelerin, beyninden çıkan düşüncelerin, bütün evreni dolaşıp tekrar onlara döndüğünü bilse, daha dikkatli davranırdı.

Albert Einstein

Her düşüncemiz bir enerjidir. Her an evrene enerji yayıyoruz.

An be an yaydığımız bu enerji, tüm arzularımızı ve korkularımızı tezahür ettirme kabiliyetine sahiptir.

Enerjiler düşüncemizi gerçeğe dönüştürür.

Evrene gönderilen enerjiler, kendisiyle aynı frekanstaki enerjiyi bulur. Bizim düşüncelerimizle aynı rezonansta olan düşünceyi bulur.

Düşüncelerin gücüyle yaşantımızda, kendimiz ve başkaları için ne düşünüyorsak onu kendimize çekeriz.

Düşüncelerimizin yaydığı enerjiyle farkında olmadan evrene emirler yağdırırız. Bunun, bizim isteyip istememizle ilgisi yoktur. Evren yasası böyledir.

Çekim yasasına göre, düşüncelerimiz gerçekleşmek zorundadır.

Enerjilerin bilinçleri olmadığı için nereye gönderilirse oraya giderler.

Evrene gönderdiğimiz enerji, arzumuzun bizim için ne kadar önemli olduğuyla veya ne kadar küçük bir istek olduğuyla ya da ne büyük bir istek olduğuyla ilgilenmez. Sadece aynı frekansta olan enerjiyi arar.

Yani özetle neyi düşünür, neye odaklanırsanız onu elde edersiniz.

Eğer bir durumdan, insandan veya başınıza gelen bir olaydan hoşlanmıyor, sürekli şikayet ediyor ve yargılıyorsanız bu durumları hızla hayatınıza çekersiniz. Bu konular hayatımızda sürekliği oluşturur.

Fakat aynı olaylarda pozitif açımızı koruyabiliyorsak, işte o zaman bizi mutlu eden, pozitif olayları daha çok kendimize çekeriz.

Düşünce tarlamıza ne ekersek onu biçeriz.

Düşüncelerinizi değiştirdiğinizde hayatınızın kalitesi de değişir.

Başımıza gelen her olayda, “tekamülüm için bunları yaşamam gerekiyordu, alıp kabul etmeye gönüllüyüm” frekans ve bakış açısına sahip olursak, hiçbir olaya kızamadığımız gibi evrenden de mucizevi geri dönüşler alırız.

Sistem böyle işliyor. Bu andan sonra bakış açımızı değiştirmeye niyet edelim. Niyet, dönüşümün başlangıcıdır. Bu niyeti de evren alır ve sizin niyetinizi hayata geçirmenizde kolaylıklar sağlar. Gün be gün evren yasalarına uyum sağlayarak, yaşadığınız mucizeleri görecek ve bu sisteme ayak uydurmanız çok kolaylaşacak.

Şifa olsun..

Gün mucize!

Yaşam bana; keyif, eğlence, bolluk bereket, sağlık, huzur, nezaket, bilinç ve mucizelerle akarrr

Ben bir mucizeyim
Ben bir mucizeyim
Ben bir mucizeyim

Bugünün hediyeleri nelerdir?

Bugünün mucizeleri nelerdir?

Bugünün hayallerimin de ötesinde bir gün olması için ben ve bedenim hangi enerji, alan ve bilinç olabilirim?

Hayatımın; huzurlu, mutlu ve bedenime pozitif katkı olacak şekilde geçmesi için neler mümkün?

Hayatın her alanında başarılı olmam için neler mümkün?

Hayatımın her alanına kolaylığı çekmem için neler mümkün?

Hayatıma daha fazla sağlığı, neşeyi, bolluğu ve saygıyı çekmem için neler mümkün?

Çevremde bana katkı olabilecek insanları ve olayları çekmem için neler mümkün?

Ben bir mucizeyim.

Her şeyin en güzeline ve en iyisine layığım.
Ben değerliyim
Bundan iyi nasıl olur?

X