Enerji Dönüştürme ve Olumlamalar

SAÇLAR İÇİN OLUMLAMA

21 gün

*Saçlarım sağlıklı*
* Kafam tamamen sağlıklı saçlarla dolu.

* Saçlarım yeniden çıkıyor

* Saçlarım artıyor.

* Saçlarım her gün daha da artıyor.

* Saçlarım güçleniyor.

* Saçlarım kalınlaşıyor.

* Saç hücrelerim aktif.

* Melatonin üretiyorum.
* Düzenli olarak daha çok melatonin üretiyorum.
* Büyük miktarda doğal melatonin’e sahibim.

* Saçlarım doğal olarak yeniden çıkıyor
* Saçlarım en iyi haline geri dönüyor.

* Saçlarım sağlıklı ve kuvvetli.
* Saçlarımı seviyorum.

Saç dökülmesine Olumlama ;
Mükemmeliyetçiliğimi, insanları eleştirmeyi, yargılamayı, inatçılığımı, öfkelerimi, içimdeki gizli rekabeti, tümünü yıkıp yaratımını İPTAL EDİYORUM
Sizi görüyorum yüzde yüz sorumluluğu alıyorum

🌿Seni seviyorum

🌿özür dilerim

🌿lütfen beni affet

🌿teşekkür ederim
Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum..

Herkesi olduğu gibi kabul ediyorum...

Destek almayı kabul ediyorum...

Kendimi onaylıyorum...

İşleri ve görevleri paylaşıyorum...

Bundan daha iyi nasıl olur🌸

✨BUGÜN YAŞAMIMA PARAYI DAVET EDİYORUM💵💴💰

Tüm bariyerlerimi indiriyorum …

Parayı hayatıma davet etmediğim her anı yıkıp yaratımını iptal ediyorum.
Pod&poc@povads

Ve her gün 10 kere…

💵Paramı alabilirmiyim lütfen?

💰Bugün para realitemde mucizelerin gerçekleşmesi için neler mümkün ?
💰Bugün para realitemi genişletecek hiç seçmediğim neyi seçebilirim?
💰Bugün parayla ilgili enerjimi nereye yöneltirsem bana daha fazla para kazandırır?

💰Bugün hayatıma derhal para katacak ne ekleyebilirim?
💰Bütün sonsuzluklar boyunca paranın genişleyen kaynağı olmak için ben ve bedenim hangi enerji alan ve bilinç olabiliriz?
PARA MOLEKÜLERİ benim için çalış çalış çalış 💫 💷💶💰💰💰💰💰💰💵💰💵💵💵💵💵💵💰💰

PARA İLE İLGİLİ OLUMSUZ KODLARIN SİLİNEREK OLUMLAMA YAPILMASI

SEVGİ, EVRENDEKİ EN ŞİFALANDIRICI DUYGUDUR VE TÜM ENERJİLER İÇİN EN GÜÇLÜ MIKNATISTIR.
Bu niyeti bugün en az 7 kere okumanızı hatta mümkünse 21 gün her gün bu niyetle çalışmanızı öneririm.

"Parayı sevgiyle affediyorum. Para ile ilgili tüm olumsuz inançlarım, duygularım ve düşüncelerim için kendimi de sevgiyle affediyorum. Bugüne kadar parayla aramda oluşan tüm olumsuz enerji bağlarının şimdi ve burada nazikçe kopmasını seçiyorum. Bugünden sonra para ile aramda güçlü bir sevgi bağının oluşmasına niyet ediyorum. Ben parayı seviyorum, her durumda ve her şekilde paranın harika bir şey olduğuna inanıyorum. Hayatımda ne kadar para olursa olsun onu seviyorum ve varlığı için şükrediyorum. Paraya karşı olan bu doğal sevgim parayı hayatıma daha fazla çekiyor ve hayatıma akan paranın miktarı arttıkça paraya olan sevgim de artıyor."

Bu niyeti 7 kere okuduktan sonra sürekli içinizden veya sesli olarak "Para sevgidir." olumlamasını yapın. Eğer zamanınız varsa gün içinde niyeti daha fazla okuyabilirsiniz ve arkasından para sevgidir olumlaması ile devam edebilirsiniz.

Sevgili Anka. Parayla ilgili olumlamalarına başladım. Bugün 3. Gün. Oradaki yazılı maddeleri bir deftere her gün bir kez yeniden yazıyorum. Sabah 3 öğlen 6 akşam 9 kere okuyorum. Hayatım iyiye gidiyor hissediyorum çok şükür ❤️

Bas ağrısına bi cozum var mi
Benim migrenim vardı. İnanım her gün ağrı kesiciler içiyordum. Gece uykudan zonklamayla uyanıyordum. Ses ışık sinirlerimi bozuyordu. Teyzemi çok seviyordum. Hep başı ağrırdı. Annem gibi bağlıydım ona. Çok erken vefat etti. Teyzemi çocukluğumdan beri hep baş ağrılarıyla hatırlarım. Teyze deyince ona dair hep eşarpla sıktığı başı, içtiği avuç avuç ilaçlar gelir.

Anka yla bu konuyu konuştuk ve aynalara yaptığımı söyledi. Gerçekten çok haklı. Şimdi onunla da fırsat buldukça bağ kesme çalışması yapıyorum.

Bence sizde önce bir geçmişi tarayın var mı böyle bir olay tabi Anka daha iyi bilir. Ben bu konuda kendi tecrübelerimi aktardım.

Benim migrenim vardı. İnanım her gün ağrı kesiciler içiyordum. Gece uykudan zonklamayla uyanıyordum. Ses ışık sinirlerimi bozuyordu. Teyzemi çok seviyordum. Hep başı ağrırdı. Annem gibi bağlıydım ona. Çok erken vefat etti. Teyzemi çocukluğumdan beri hep baş ağrılarıyla hatırlarım. Teyze deyince ona dair hep eşarpla sıktığı başı, içtiği avuç avuç ilaçlar gelir.

Anka yla bu konuyu konuştuk ve aynalara yaptığımı söyledi. Gerçekten çok haklı. Şimdi onunla da fırsat buldukça bağ kesme çalışması yapıyorum.

Bence sizde önce bir geçmişi tarayın var mı böyle bir olay tabi Anka daha iyi bilir. Ben bu konuda kendi tecrübelerimi aktardım.
Sagol cnm cok şaşırdım inan. Simdi nasılsın

Para ile ilgili negatif kodların iptali ve olumlama 21 gün
Tüm zamanlarda, mekanlarda ve boyutlarda, Annemin karnından başlayarak bu yaşıma kadar devam eden, Çevrem ve ailem tarafından, bilerek ya da bilmeyerek alt ve üst bilincimde oluşturulmuş, para ile ilgili tüm negatif ve gereksiz kodlamaları, düşünce kalıplarını iptal ediyor, oluşan boşluklara sevgi, para ve bereket enerjisi dolduruyorum.
💰Mutluluğu ve zenginliği hak ediyorum.

💰Para bana kolaylıkla gelir

💰Hayatıma bolluğu davet ediyorum

💰Bolluğu, bereketi ve sınırsız zenginliği seçiyorum

💰En büyük kısmetler bana akıyor

💰Yaptığım işte tüm müşteriler beni seçiyor ve sevgiyle çok para ödüyorlar

💰Hayatıma akan bolluğa şükürler olsun

💰Zengin insanların düşünce yapısına sahibim

💰Zengin olmaktan keyif alıyorum

💰Yaptığım her iş bana daha çok para getiriyor

💰Para bana kolayca geliyor

💰Ben bir para mıknatısıyım

💰Yaratıcı fikirlerle doluyum

💰Fikirlerim, bana para getirecek projelere dönüşüyor

💰Rahatlıkla çalışıyor ve bol bol kazanıyorum

💰Hayat beni cömertçe ödüllendiriyor

💰İşlerim her gün iyiye gidiyor

💰Güzel şeyleri hak ediyorum

💰Önümde bir kapı kapanıyorsa on kapı açılıyor

💰Kazancım her gün katlanarak artıyor

💰Para güzel ve temiz bir şey

💰Zengin olmak gayet doğal

💰Zengin olmayı hak ediyorum

💰Ben zenginim

💰Paralı olmayı kendime yakıştırıyorum

💰Para kazandıracak işler karşıma çıkıyor

💰Fırsatlar, yeni müşteriler ayağıma geliyor

💰Para benim dostumdur

💰Ben ihtiyaç duyulan önemli biriyim

💰İşimde çok para kazanıyorum

💰Beklediğim Beklemediğim her yerden para geliyor

💰Zenginliğin frekansına uyumluyum

💰Para kazanmak çok eğlenceli ve kolay

💰Ne yaparsam yapayım sonunda yüklü miktarda para kazanıyorum

💰Zengin olmayı hak ediyorum

💰Parayı seviyorum

💰Para kazanmak bana yakışıyor

💰Para kolayca hayatıma akıyor

💰Parayı ve zenginliği hak ediyorum

💰Olumlu düşündükçe parayı kendime çekiyorum

💰Mutluluğu ve zenginliği hak ediyorum

💰Sınırsız zenginliği seçiyorum

💰En büyük kısmetler bana akıyor

💰Hayatıma giren bolluğa şükürler olsun

💰Ben bir para mıknatısıyım

💰Para bana kolaylıkla geliyor

💰Ben zenginliği hak ediyorum

💰Her nefes alışımda, para frekansım yükseliyor

💰Geçmiş ödemelerim hızla siliniyor, banka hesabım hızla para doluyor

💰Para bana sınırsız sonsuz kaynaklardan bollukla geliyor

💰Oldu oldu oldu şükürler olsun 🙏🏻

"Sevgili bedenim, seni çok seviyorum. Her halinle biriciksin, teksin. Olduğun gibi güzelsin, özelsin, bir tanesin, değerlisin, mükemmelsin. Bu zamana kadar senin ihtiyaçlarını göremediğim, sana kötü davrandığım, seni fark etmeden üzdüğüm, kırdığım için senden özür diliyorum. İyi ki varsın. "

Sevgili bedenim;

Seni Seviyorum,

Özür dilerim,

Lütfen beni affet,

Teşekkür ederim.

Bu zamana kadar bedenimle her ne yaşadıysam ve bedenimin bana "hastalık" olarak, "kırışıklık" olarak, "yaşlanma belirtileri" olarak, "kilo alamama / verememe" olarak tezahür ettirdiği her ne varsa tüm zaman ve boyutlardaki yaratımını godzilyon kez yıkıp yeniden oluşumunu
iptal ediyorum.
Ve öyle de oldu şükürler olsun🙏🏻

Evrende her zaman sonsuz olasılıklar vardır...

Dileklerimizi doğru sorular ile sonsuz kaynağa gönderiyoruz!

Ve olasılıkları harekete geçiriyoruz...

Sorular güçlendirir ve hayatımızda alan açar!

"Nasıl" dediğimiz anda, beyin ön lobunu aktive eder! Sorunlarımızı çözmek için çalışmaya başlar...

"Neden" diye sorular sormayın!

"Neden" dediğimizde beyin ön lobunu, yani problem çözme merkezini kapatır! "Neden" sorusu yargı enerjisi içerir...
Gerçekleşmesini istediğin şeylerle ilgili, evrene güçlü sorular sor ve bırak... Cevap arama... Cevap aradığında olasılıkları kısıtlamış olursun!..

Beklentiye girme! İlahi sisteme teslim ol... Evrende ve Yaradanın katında her sorunun cevabı vardır! Cevap sistemin işi!
DEĞİŞİM İÇİN GÜÇLÜ SORULAR

-Bugünün bana hediyeleri nelerdir❓
-Mucizelerin hayatıma gelmesi için neler mümkün ❓
-Bana mutluluk getirecek bugün neyi seçebilirim❓
-Zenginliğin bana akması için, sonsuz olasılıklar nelerdir ❓
-Bugün mutlu, keyifli, ve bol neşeli geçseydi nasıl olurdu ❓
-Bugün ne yapsam, bana ve bütüne katkısı olur❓
-Daha mutlu, daha şanslı, daha neşeli nasıl olurum❓
-Mutlu, sağlıklı, huzurlu bir gün olması için neler mümkün ❓
-Bundan daha iyi nasıl olur ❓
-Sırada hangi mucizeler var❓

Mucizelerini göster Allah'ım....

🍀Geçmişimde yaşanan, atalarımdan gelen..

🍀Kalp kırıklığı yaşatan ve sırtıma yük olan.

🍀Ne kadar insan ve anı varsa hepsini

Affediyorum.

🍀Ve hepsi ile bağımı sevgi ile kesiyorum.

🍀Onların enerjisini benden, benim enerjimi onlardan çekiyorum.

🍀Tüm negatif dnalarımı pozitife çeviriyorum
🍀Sağlık, başarı, bolluk bereket, huzur güven ve mutluluk dolu olmayı seçiyorum

🍀Bereketlenmeyi, şifalanmayı, aşka ve sonsuz mucizelere niyet ediyorum.

🍀Bildiğim ve bilmediğim tüm kıtlık bilincimi yıkıyorum. Yarattığım tüm negatif DNA larımı pozitife çeviriyorum.
🍀Mucize dolu, sevgi dolu ve aşk dolu olmayı seçiyorum.

B9DEF9E6-BFA1-4BF9-B827-EC9BCAFA5FEF.jpeg

9 YILLIK DÖNGÜ🐞

Dokuz yıllık bir döngüyü ilk duyduğumda, hayatım hakkında bana sağlayabildiği bilgilerin miktarını ve detayını hayal edemezdim. Hayatımın son dokuz yıldır döngü ile karşılaştırılması, geleceğe hazırlanmak için harika bir araç olduğunu kanıtladı.

Evren döngüleri sever. Günün ve gecenin, mevsimlerin, reenkarnasyonun döngüleri vardır. Bir insan hayatı farklı değildir. Bu döngüyü öğrenerek, hayatınızın bir modelinin ne kadarının ve çoğu büyük olayın genellikle belirli bir yılın enerjisiyle ne kadar uyumlu olduğuna şaşıracaksınız.

Dokuz yıllık döngünün en büyük yanı, hesaplanması bir dakikanın altında olması ve herhangi bir kişinin yalnızca geçerli yılını bilmekle, anında nerede yaşadıklarıyla ilgili bilgi sahibi olabilmenizdir.

9 Yıllık Dönemin Kişisel Yılı Nasıl Hesaplanır?
Bulunduğunuz yıla ulaşmak için tek yapmanız gereken, bulunduğumuz yılın tek basamaklı sayıları ile birlikte doğum ayınız ve gününüzün tek haneleridir.

Örneğin, doğum gününüz 22 Nisan ve şu an 2018 yılındayız. Yılınızı öğrenmek için Nisan ayı için 4, doğum günü için 22 ve yıl için 2018 ekliyoruz.

4+2+2+2+0+1+8=19 bu sayı tek basamağa inene kadar topluyoruz 1+9:10 1+0= 1.Yıl oluyor

çıkan sonuca göre şimdi 1. yılda oluyorsunuz. Sizler de bu şekilde hesaplayıp hangi yıllık dönemde olduğunuzu öğrenebilirsiniz.

Yılınız doğum gününüzde başlar ve biter. Az önceki örneğe bakacak olursak bir yıl 22 Nisan 2018’den 22 Nisan 2019’a kadardır.

Bununla birlikte, enerji, bir yıldan diğerine yavaşça akar, bu yüzden bazı çakışmalar yaşanır. Gelecek yıllarınızı, aslında burada bulunmadan dört ay önce hissetmeye başlarsınız. Bir Nisan doğum günü için, önümüzdeki sene Aralık ayında hissetmeye başlayacaksınız.

Hangi yılda bulunduğunuzu bilmek, ne beklemeniz gerektiğini ve enerjinizi en iyi şekilde odaklamanın en iyi yolu hakkında size bir fikir verebilir.

Yıl 1: Başlangıç
Geçen yıl sizin için bir çok şey sona erdi ve yıl 1’de tamamen yeniden inşa etme zamanı. Hayatınızın büyük parçaları hakkında henüz emin olmayabilirsiniz: işiniz, yaşam durumunuz veya aile durumunuz. Bunların hepsini yıl bitmeden ve ikinci yıl baştan sona bileceksiniz.

Birinci Yılda, dokuz yıllık döngü boyunca büyüyecek tohumları ekiyorsunuz.

Size hizmet etmeyen eski alışkanlıkları ya da inançları almak ve atmak istediğiniz kişilere odaklamak istersiniz.

Son dokuz yıllık döngüde ne yaptığınızı sürdürmek istiyorsanız, yapabilirsiniz, ancak her şey hala bir dönüşümden geçmelidir. Kendinizi yaşamınızın sonraki dokuz yılına hazırlıyorsunuz – akıllıca yanınıza almak istediğiniz enerjileri ve projeleri seçin.

Yıl 2: Bağlanma
İkinci yılda, bir yıl içinde seçmiş olduğunuz yolda genişliyorsunuz ve gerekli bağlantıyı bir araya getirmeye başlıyorsunuz. Oldukça yavaş bir yıl ve sabrınıza ihtiyacınız olacak. Başladığınız projeler gelişmeye başlayacak, ancak istediğiniz kadar hızlı olmayacaktır. Ne kadar dikkatli olursanız olun büyümek için minnettar olun, bu sürecin bir parçasıdır.

Kendi yetenek ve becerileriniz üzerinde çalışmak için iyi bir yıl olucak. Bu sene kendini ne kadar hızlı geliştirebileceğinizi çok daha fazla kontrol altında tutacaksınız.

Son olarak, ikinci yıl özellikle evlilikler olmak üzere güçlü romantik ilişkiler için iyi bir yıl.

Yıl 3: Oluşturma
Her şey hızlanmaya başladığında. Sosyal hayatınız ve romantizminiz için eğlenceli bir yıl olucak. Hayatınızı bu yıl sonuna kadar yaşamak isteyeceksiniz. Bu aynı zamanda dokuz yıllık döngüdeki üç yıllık değişimden biridir.

Çok fazla şey yapmak isteyeceksiniz ve enerjiniz dağılabilir, aynı anda çok fazla yeni şey başlatabilirsiniz.

Bununla birlikte, bu enerji, sizin içinizde çok fazla yaratıcılık ve yeni fikirler ortaya çıkaracaktır ve kişisel fikirleriniz oldukça genişleyecektir.

Yıl 4 : Çalışma ve Yapı
Dördüncü yıl, gerçek işin ve gerçek ilerlemenin başladığı zamandır.Çok fazla fikir sahibi olduktan ve birçoğunun başarısızlığa uğramasından sonra, bu yılda neyin işe yaradığına odaklanıyorsunuz. Sosyal olarak değil, projelerinize gerçekten sıkı sıkıya bağlı çalışacaksınız. Kendinizi kontrol etme ve irade gücünüz geliştireceksiniz

Güçlü organizasyon becerilerinizin yılı olacak, sorumluluklarınızı yerine getirme ve her şeyi düzene sokma zamanı.

Yıl 5: Değişim
Yıl beş, dokuz yıllık döngünün en büyük değişim yılıdır. Bir önceki yılda çok fazla çalıştıktan sonra, beşinci yılda muhtemelen yaptığınız her şeyi durdurmak, kişisel ilişkinizi bırakmak, adınızı değiştirmek ve egzotik bir ülkeye gitmek isteyeceksiniz. Bu bir abartma değil, sayı 5 her zaman özgür-ruhu ortaya çıkarır.

Bu arzuları tam anlamıyla harekete geçiremeyebilirsiniz, ancak daha maceracı olmak isteyeceksiniz, ki bu da bir kez daha tüm dağınık parçaların çoğunu hayatınızın herhangi bir parçasında takip edecek.

Yıl 6 : Aşk ve Büyümek
Beş yıl içinde ilişkinizi sorgularken ya da bekar olmayı seviyorsanız, altı yıl içinde güçlü bir romantik ilişkiye, ev ve aile konularına odaklanmak isteyeceksiniz. Hayatınızdaki arkadaşlık da dahil olmak üzere yakın ilişkiler kurmanın bir yılı olacak.

İş başarıları için büyük bir yıl değil ve oldukça sessiz olacak. Uyum, barış ve sevdiklerinize odaklanmak altıncı yılın en iyi seçimidir.

Yıl 7: Öz Analizi
Yedinci yılda, döngünün sonunun yakın olduğunu hissetmeye başlayacaksınız, çok sayıda başarı ve finansal bolluğunuzun olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Bunu yapmak için, yaptığınız her şeyi durduracak ve yeniden değerlendireceksiniz. Sadece size ve planlarınıza odaklanmış bir yıl olacak. Sosyal yaşam ve ilişkiler öncelikli olmayacak.

Bu yıl çok fazla hareketlenme, daha çok kişisel gelişim ve döngünün başarılı bir şekilde tamamlanmasının zamanı olacak.

Yıl 8: Başarıların Hasatı
Bütün bu döngü için çalıştıklarınızın meyvelerini toplamaya hazır olun. Genellikle iş, kariyer ve kişisel finans için en iyi yıl olacak.

Yüksek ücretli iş pozisyonlarında ve diğer tanıma yöntemlerinde birçok fırsat göreceksiniz. Bu, dokuz yıllık döngünün mutlak zirvesidir – çalıştığınız bolluğun tadını çıkarın.

Yıl 9: Tamamlanma
Dokuzuncu yıl acıtır. Pek çok şey bu yıl tamamen bitiyor: işler, yaşam koşulları, ilişkiler ve arkadaşlıklar. Hepsi kılık değiştiren bir lütuftur. Evren bir sonraki muhteşem döngü için sizi hazırlıyor. Bir şey hayatınızı terk ederse, daha iyi şeylerin geleceğini bilin! Ve hayatınızın bir sonraki döngünün karşısına geçecek parçaları dönüştürülmeli, hiçbir şey yapamadığı gibi kalabilsin – sonuçta bir sonraki aşamaya ve bir sonraki seviyeye geçiyorsunuz

Sagol cnm cok şaşırdım inan. Simdi nasılsın
Ankayla konuştuktan sonra hemen bir bağ kesme meditasyonu yaptım. Hatta yaparken uyumuşum. Sadece teyzemin yüzü gözümün önüne geldi pat dalmışım. Kulaklıkla devam etmiş meditasyon. Mesajlaşmamıza baktım. Allah’a çok şükür 10 gündür tutmuyor. Bir tane bile ilaç içmedim. Şimdiye oo bir sürü atak yaşamam lazımdı. Allah çok şükür geçti diyeyim. Öyle oldu.

Bu arada arkadaşlar ben birde YouTube da Tuncay Yeşilpınarı takip ediyordum. Onun 5/55 tekniğini yapmıştım. Yemek üzerine bir Instagram sayfam vardı. An be an sayfam büyüyor diye yazmıştım. Daha çalışma bitti önüme çekilişler çıktı. Fırsatları görmüştüm. Cüzi miktarda paralarla instagram fenemonlrinin çekiliş sayfalarına katılmıştım. Bir anda abonem 15 bin civarı oldu. Hatta bir kere hiç katılmadığım tanımadığım bir çekilişe bile sponsor yapmışlardı. Fakat sonra ben bu sayfayı komple kapattım. Evet sayfam büyümüştü ama yedek hesaplarla atıl hesaplarla. Dolayısıyla etkileşimim düşmüştü.

Bu tekniğide tavsiye ederim ama doğru cümlelerle.

BU NEDEN BENİM BAŞIMA GELİYOR?

Dediğiniz her konuda aşağıdaki soruları sorabilirsiniz. Kural belli sor bırak ve unut.

⭐️Bunun ötesine nasıl geçebilirim, burada neyi farketmem gerekiyor?

⭐️Benim bu konu/kişi ile ilgili neyi görmem gerekiyor, neyi farketmem gerekiyor?

⭐️Burada olan şey ne?

⭐️Bunu değiştirmek için ne yapabilirim?

⭐️Bu olayın/kişinin bana hediyesi nedir?

⭐️Şimdi bunun hediyesini görmeyi seçiyorum.

⭐️Bu olay/kişi bana nasıl katkı olur?

⭐️Bu olayda/kişide neyi görmem gerekiyorsa algılamayı, farketmeyi, idrak etmeyi seçiyorum.

GÜNE ENERJİMİZİ YÜKSELTEREK BAŞLAYALIM…

Bugün neşeyi bolluk ve bereketi parayı kolaylıkla hayatıma çekmem için hangi enerji alan bilinç seçim sihir mucize ve olasılık olabilirim?

Bunu olmamı bilmemi farketmemi ve alıp kabul etmeme engel olan ne varsa şimdi yıkıp yaratımını İPTAL ediyorum.

Şimdi sonsuz olasılıklarım neler?

✨Pozitif enerjimle kendimi sarıyor ve kucaklıyorum.

✨Kendimi seviyorum, ben mutlu bir insanım, her geçen dakika yaşamıma pozitif durumları çekiyorum.

✨Tüm istediğim güzellikler bana kolaylıkla geliyor

✨Ben güzelliklerle ve kolaylıklarla bir yaşam sürüyorum

✨İç dünyamda neşeyi ve huzuru deneyimliyorum.

“Her geçen gün her anlamda daha da iyi oluyorum”

HAYATIN TÜMÜ BANA KOLAYLIK NEŞE VE İHTŞAMLA GELİR 🙏🏻⭐

X