Enerji Dönüştürme ve Olumlamalar

* Zaafın olduğu noktada kanarsın.
* Zaafın olduğu noktada acırsın.
* Zaafın olduğu noktada esir olursun.
* Zaafın olduğu noktada korkarsın.
* Zaafın olduğu noktadadır sert kabukların, kırılırsın.
* Bu merhalelerden sonradır ki zincirlerin kilidi açılır.
* Kanatlanırsın.
* Anahtar da sende, kilit de sensin…

Anahtar olup tüm kilitleri açayım 🤲

AnkaEnerjisi AnkaEnerjisi bi sorum var merak ediyorum. Biri bana kötülük yaptı ve ben bundan kendime pay aldim ama bu kötülüğü yapan yaptığının karşılığını görmeyecek mi bundan sorumlu olmayacak mi

AnkaEnerjisi AnkaEnerjisi bi sorum var merak ediyorum. Biri bana kötülük yaptı ve ben bundan kendime pay aldim ama bu kötülüğü yapan yaptığının karşılığını görmeyecek mi bundan sorumlu olmayacak mi

Siz orada payınızı alır ve bunun idrakini yaşarsanız, o tarz olayları bir daha yaşamazsınız. Çünkü o dersinizi tamamlamış olursunuz ve defter kapanır.

Diğer tarafta ibunu yapan kişi, ya o olayın aynısını yaşar ya da sizi üzdüğü frekansın bire bir aynısını başka bir olayda muhakkak yaşar.

Bir de ölüm sonrası yaşananlar var ama burada o konulara girmek istemiyorum.

Siz orada payınızı alır ve bunun idrakini yaşarsanız, o tarz olayları bir daha yaşamazsınız. Çünkü o dersinizi tamamlamış olursunuz ve defter kapanır.

Diğer tarafta ibunu yapan kişi, ya o olayın aynısını yaşar ya da sizi üzdüğü frekansın bire bir aynısını başka bir olayda muhakkak yaşar.

Bir de ölüm sonrası yaşananlar var ama burada o konulara girmek istemiyorum.
Bazi kisiler dünyaya sanki diliyle kotuluk yapmak için gelmiş dengesiz söylemleri dengesiz hareketleri inanin insanin sabrını zorluyor. Bunu bana karşı değil tüm kişilere karşı yapıyor bunada benim huyum deyip geçiyor ki bu kişiler 1. Derece aile yapısındaki kisiler disardakine kapıyı kapatırsın ilişkiyi kesersin bu kişilere nasil bir tutum sergilemek lazim bununda bi çözümü var mi .

Gün içinde enerji titreşiminizi hızla yükseltecek basit ama çok etkili bir çalışma

Elinizi kalbinizin üzerine koyun, kendi kendinize ve duyacağınız bir sesle söyleyin:

"Seni seviyorum.
Seni olduğun gibi kabul ediyorum.
Sen önemlisin ve değerlisin"

EVET EVET EVET
VE ÖYLEDE OLDU
ŞÜKÜRLER OLSUN

Bu sözlerin doğruluğunu hissedinceye kadar tekrarlayın. Bu çalışma hem enerji frekansını yükseltecek, hem de sizi niyetlerinizin ve dileklerinizin titreşimine yaklaştıracaktır

Bazi kisiler dünyaya sanki diliyle kotuluk yapmak için gelmiş dengesiz söylemleri dengesiz hareketleri inanin insanin sabrını zorluyor. Bunu bana karşı değil tüm kişilere karşı yapıyor bunada benim huyum deyip geçiyor ki bu kişiler 1. Derece aile yapısındaki kisiler disardakine kapıyı kapatırsın ilişkiyi kesersin bu kişilere nasil bir tutum sergilemek lazim bununda bi çözümü var mi .
O kişi belli ki ham ruh. Eğer aileden biriyse, ailemizi biz seçtiğimiz için ruhsal planımızda bu kişiyi bilerek dünyaya gelmişizdir. Çünkü o kişi bizim ileri gitmemiz için iyi bir kaynaktır aslında. Diğer taraftan, siz de o kişinin ruhsal planında olduğunuza göre sizin o kişinin ruh varlığına katkı olmanız gerekiyor olabilir.

Son olarak, bu konu her şey için geçerli. Neyi kabul edersek o şey artık ya düzelir, ya da bizim gözümüze batmaz. Görmeyiz, rahatsız olmayız.

O kişi belli ki ham ruh. Eğer aileden biriyse, ailemizi biz seçtiğimiz için ruhsal planımızda bu kişiyi bilerek dünyaya gelmişizdir. Çünkü o kişi bizim ileri gitmemiz için iyi bir kaynaktır aslında. Diğer taraftan, siz de o kişinin ruhsal planında olduğunuza göre sizin o kişinin ruh varlığına katkı olmanız gerekiyor olabilir.

Son olarak, bu konu her şey için geçerli. Neyi kabul edersek o şey artık ya düzelir, ya da bizim gözümüze batmaz. Görmeyiz, rahatsız olmayız.
Harika netleşti kafam

Ben o kişiye nasil yol göstereceğim ki ? Ruhsal nasil bi katkı olacağım. O kişiyle tekamül sınavım bitince benle alakayi kesecek ve ben ona böyle mi yardımcı olmuş olurum.

Ben o kişiye nasil yol göstereceğim ki ? Ruhsal nasil bi katkı olacağım. O kişiyle tekamül sınavım bitince benle alakayi kesecek ve ben ona böyle mi yardımcı olmuş olurum.
O nasıl size sınavsa, siz de onun sınavısınız. İdrak etmek o kişinin tercihi. Eğer idrak sorunu yaşıyorsa defalarca benzer deneyimlerden geçecektir zaten. Eğer siz, bu konuda alacaklarınızı alır ve o konuda bir gelişim gösterirseniz o sınav kapanır ve eksik olduğunuz başka bir sınava başlarsınız.

Yaşadıklarımızı idrak etmek ve arkasından kabul etmek ve ders çıkarmak çok ama çok önemlidir. Hayatımızda tekrar eden olaylar biz onu kabul etmediğimiz, aynı davranışlarda bulunduğumuz içindir.

O nasıl size sınavsa, siz de onun sınavısınız. İdrak etmek o kişinin tercihi. Eğer idrak sorunu yaşıyorsa defalarca benzer deneyimlerden geçecektir zaten. Eğer siz, bu konuda alacaklarınızı alır ve o konuda bir gelişim gösterirseniz o sınav kapanır ve eksik olduğunuz başka bir sınava başlarsınız.

Yaşadıklarımızı idrak etmek ve arkasından kabul etmek ve ders çıkarmak çok ama çok önemlidir. Hayatımızda tekrar eden olaylar biz onu kabul etmediğimiz, aynı davranışlarda bulunduğumuz içindir.
Matematik problemlerini çözüp tarih problemlerine geçmek gibi bisey yani

ATALAR ÇALIŞMASI

Tüm zaman, mekan, boyut, frekans, evren, yaşamlarımda, ezelimdeki, ebedimdeki ve tüm nesillerimdeki, tüm atalarım ve tüm varyasyonlarımın tüm atalarıyla aramdaki; yükselmemi engelleyen tüm bağlılıkları, tüm özdeşmelerimi, düğümlerimi, köklenmelerimi, çıkmazlarımı, onlardan bana aktarılan; tüm ruh parçalarını, empatik algılamaları, imajları, kimlikleri, duygu ve düşünce ile davranışları, travmaları, şokları, endişe, kaygı, huzursuzluk ve korkuları, kıtlık, kurban bilinçlerini, yargıları, kök inançları, karmaları, her birinin her hangi bir seviyede yapmış oldukları tüm söz/sözleşme/yemin/ ant ve anlaşmaları, ah/lanet/beddua/göz/nazar/büyü/stress ve tüm negatif enerjileri, onların yarım kalmış deneyimlerine olan sadakatimi, onlara ihanet etmemek için kendimi sabote etme ve deneyimlerini devam ettirme zorunluklarımı, onlara yardım ederken kendi özümü yaşamama zorunluğumu, ölüme doğru ve aynı son için takip ettiğim kopyaladığım tükenmeleri, din/dil/kültür/miras bağlılıklarımı, yaşamış oldukları haksızlık, suçluluk ,affedememenin bende oluşturduğu blokajları, düğüm ve dirençleri, onlardan gelen tüm yıkıcı davranış modellerini, anne karnında olduğum süre boyunca hepsinden bana gelen bende kayıtlanarak benim karakterim sandığım tüm aydınlık olmayan kopyalamaları, yıkıcı hücresel anıları, dışlanmışlıkları Kabul ediyorum.
Ve,
-Sorumluluğu %100 alıyorum.

-Hepinizin varlıklarınızı onurlandırıyorum.
-Burada açığa çıkan ve çıkmayan atalarımla ilgili tüm blokaj düğüm, direnç ve negatif kayıtlar; hepsi açığa çıkarılsın.

-Atalarımdan bana aktarılan tüm negatif etki varlığımın, DNA’mın, seviyelerimin tamamından sonsuza dek kaldırılsın.
-Şimdi ve burada bütün planlarda tüm zaman mekan boyut frekans evren ve yaşamlarda sonsuzluk boyunca ezelimde ebedimde ve tüm nesillerimde sizleri serbest bırakıyorum.

-Şimdiye kadar sizlere vermiş olduğum tüm görev ve hizmet noktalarını hükümsüz kılıyorum, iptal ediyorum.

-Ölmüş, ışığı gidememiş tüm atalarım Yaradanın ilahi nurdan ışığına gönderilsin.

-Sevgiden olmayan tüm enerjik ve eterik bağlar kesilsin.

- Atalarımla yapmış olduğum tüm öğreti kontratları bitirilsin.

-Atalarımla aramda öğretmen ve öğrenci olarak aldığım roller iptal edilsin.

-Beden hafızamdan atalardan akan; benim yükselmemi engelleyen negatif her türlü kayıt sonsuza dek silinsin.

-Ataların **Egregoresinden ve atalarla ilgili akan negatif kollektif bilinçten kendimi serbest bırakıyorum.

- Atalarımdan kalan yükleri yaşama zorunluluğundan hem kendimi hem diğerlerini serbest bırakıyorum.

-Atalarımla aramdaki tüm dolanıklar, düğümler çözülsün.

-Tüm anlaşmalar iptal edilsin.
-Tüm deneyimler tamamlansın.
-Tüm dersler bitsin.

-Burada açığa çıkan her ne varsa tamamı tüm seviyelerimden çıkarılsın, iptal edilsin ve Yaradanın ilahi nurdan ışığına gönderilsin.

- Açılan tüm boşluklara Yaradanın ilahi nurdan ışığı, koşulsuz sevgisi, Yaradanın ilahi şifası ve mucizeleri dolsun.

-Yaradanın ilahi nurdan ışık çağlayanı tüm yaşamıma, tüm hücrelerime, tüm bedenime, tüm moleküllerime, tüm hayatıma aksın.

-Şimdi şu andan itibaren tüm atalarımı başta annemi ve babamı affediyorum.

-Anne ve babamı bilerek ya da bilmeyerek yaptıkları hataların sorumluluğundan ve suçluluğundan Azad ediyorum.

-Anne ve babamı affettikçe; eril-dişil enerjim dengeleniyor ve tüm neslim şifalanıyor.
-Sonsuzluk boyunca benim ve tüm atalarımın ruhları arındırılsın, bağışlansın, yükselsin.

-Tüm bedenim, zihnim, yüksek benliğim, tüm seviyelerim Yaradanın ilahi nurdan ışığıyla, şifasıyla, koşulsuz sevgisiyle ve mucizeleriyle dolsun taşsın.

- Şimdi şu andan itibaren Yaradana kendimi ve her şeyi tam olarak teslim ediyorum.
-Ben insanım ve elimden gelen tüm arınmaları, sevgi boyutunda Erdemli seçimleri yapıyorum ve ötesi için her şeyi Yaradana bırakıyorum..

-Yaradanın benim hayal ve tasarlayabileceğim algının ötesinde mucizeleri hayatıma getireceğini biliyor ve tekamülüm için öğrenmem gerekenleri keyifle kolaylıkla ve mucizelerle öğrenmeyi, mucize ötesi olmayı, sevgi boyutunda yükselerek, parlayarak, neşeyle, coşkuyla, Işıldayarak yaşamayı seçiyorum.

Çılgın ifade ; Accessin muhteşem bir aracıdır. Bu cümle zihni by-pass eder.

⭐️“Herşey göründüğünün tersidir, hiçbirşey göründüğünün tersi değildir …
⭐️“Herşey göründüğünün tersidir hiçbirşey göründüğünün tersi değildir…”

🪄Eğer sizi çılgına çeviren biri varsa,
🪄Biriyle tartışma yaşıyorsanız ,
🪄 Uykusuzluk çekiyorsanız,
🪄Zihniniz susmuyorsa
🪄Sürekli düşünmekten kendinizi
alıkoyamıyorsanız ,
🪄Takılıp kaldığınız konular var ise,
🪄Kendinizi enerji olarak sıkışmış hissediyorsanız,

✨İşte size Access Consciousness’ın zihni by pass eden, sizi tüm düşünce ve sıkışmışlıktan özgür bırakacak harika bir aracı..
Hergün 3 ile 20 defa tekrarlayın …
Ve sihri görün …

Her gün okuyun ve soruda kalın.

Hayatın tümü bana kolaylık neşe ve ihtişamla gelir.

Hayatım bundan daha iyi nasıl olur?
Başka neler mümkün?

Bilmediğimi zannettiğim neyi biliyorum ?

Bugünün bana hediyeleri nelerdir?

Bugünün bana mucizeleri nelerdir?

Bugün ben kimim ve bugün ben kim olursam herşey daha fazla neşe daha fazla para daha fazla zaman oluşturacak?

Herşey göründüğünün tersidir hiç birşey göründüğünün tersi değildir...

Her şeyin bana yaşamıma katkı olması neye benzerdi?

Hayatımın her anını yeni bir kutlama gibi yaşamak bana daha fazla ne yaratırdı?

Bugünün en muhteşem haberi benim için ne olacak?

Bugün hangi hediye bana coşkun, hevesli ve muhteşem dinamik bir gün sunacak?

Bugün neyi olmaya gönüllü olabilirim ki Hayatım bambaşka bir realiteyi oluştursun?

Hiç kimsenin göz önünde bulundurmadığı ne olabilirim ki her an sonsuz ve sınırsız tanım dışı eğlenceli bir iş alanı tezahür ettireyim..?

En az 21 gün boyunca, sabah ilk uyandığımızda veya gece uyumadan hemen önce yapılan olumlamalar daha etkilidir.. 💕

💫Bugün yepyeni sağlık ve neşe dolu bir hayata başlıyorum. Geçmişi kapatıyor ve hayat yolunda sevinçle ilerliyorum. Geleceğe güvenle bakıyor ve anı yaşıyorum.
💫Sağlığım günden güne daha iyiye gidiyor..

💫Tüm hücrelerim ve bedenim İlahi beyaz ışık altında şifalanıyor.
💫Kendimi Yaradan’ın şifa enerjisine enerjisine açıyorum.
💫Farkında olarak veya olmayarak sağlığım ile ilgili kendimde yarattığım tüm blokajları iptal ediyorum.

💫Atalarımdan gelen her türlü hastalık
kaydını bilinçle şimdi iptal ediyorum.
💫Şifalanması gereken tüm hücre, doku ve organlarım, şifalanmaya ve en sağlıklı haline gelmeye başlıyor.
💫Bedenimde sağlığa izin veriyorum.

💫Almam gereken tüm dersleri aldığımı kabul ediyorum.
💫Bedenim güçlü, enerjik ve sağlıklı..
💫Bedenimi seviyorum ve bana ilettiği mesajı algılıyorum.
💫Yaşamayı seviyorum ve hayata derinden bağlıyım, bunun sayesinde tüm sağlığı bedenime çekiyorum..
💫Sağlığıma kavuştuğum zaman hayatın bana göstereceği tüm mucizelere ve güzelliklere kendimi açıyorum.
💫Sağlığımın kıymetini biliyorum.

💫İlahi şifanın mucizesine inanıyorum ve tüm bedenimi ve ruhumu bu şifaya açıyorum..
💫Benim ve bütünün hayrına oldu.. Oldu.. Oldu…

💫Şükürler olsun..
Bu konu baya iyi olmuş yeni yeni ilgimi çekiyor bu konular. Bi arkadaşımın tavsiyesi ve desteği ile ilgilenmeye başladım.
3 gündür falan acemice de olsa yapıyorum ve baya etkisini gördüm .
❤ çok güzel bi konu olmuş

ÖZGÜRLEŞMEYİ SEÇİYORUM!

“Annemi ve babamı; bilmeyerek yaptıkları hataların sorumluluğundan ve suçluluğundan azat ediyorum

Çocuklarımı, beni gururlandırmaları gereği inancından azat ediyorum ki; sadece kendi kalplerinin onlara seslendiği yöne doğru rahatlıkla gidebilsinler.

Eşimi; beni tamamlaması mecburiyetinden azat ediyorum. Ben eksik değilim; çevremdeki her canlıdan, her an yeni bir şey öğreniyorum.

Ailemin atalarına ve büyük ebeveynlerime; benim şuanda hayatta olmamı sağlayacak şekilde var oldukları için teşekkür ediyorum. Onları geçmiş hatalarından, tamamlanmamış arzularından azat ediyorum.

Her birinin, zamanın ve koşulların gerektirdiği en doğru şekilde davranmaya gayret ettiğinin farkındayım. Onları seviyor ve onurlandırıyorum.

Kimseden saklayacak bir şeyim olmadığı gibi kimseye bir borcum da yok. Kendim, olduğum gibiyim. Kalbimin bilgeliğini izleyerek ve kendime dürüst olarak yaşam yolunu yürürken huzurumu ve mutluluğumu gölgeleyebilecek olan, görünen ya da görünmeyen tüm bağların sorumluluklarından kendimi azat ediyorum.

Kendi huzurum ve mutluluğum yegane sorumluluğumdur. Ötekilerin beklentilerini karşılamak üzere yüklediğim tüm rolleri bırakıyorum.
Kendimi onaylıyorum ve kendime saygı duyuyorum.
Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum…
Ben Ben’im…
Ve öyle de oldu şükürler olsun🙏🏻

RUH EŞİNİ HAYATINA ÇEKME OLUMLAMASI

-Kendimi olduğum gibi kabul ediyor ve seviyorum

-Ben çok değerliyim

-Hayatımdaki olumlu değişiklikleri sevgiyle kabul ediyorum

-Bağlanmakla ilgili bütün korkularimdan kolayca arınıyorum.

-İçim aşkla dolu ve kendim için gerçek olan aşkı hayatıma çekiyorum

-Hayatımı şu andan itibaren sevgi ve güzellik enerjisi ile dolduruyorum

-Hayatımdaki tüm insanlara değer vermeyi seviyorum

-İçimdeki yaratıcı gücün farkındayım

-Çekim yasasına inanıyorum

-Şimdi şu anda ruh eşimi yaşantıma çekiyorum

-ilahi akisin dengesine güveniyorum

-İçimdeki ilahi kaynak her daim bana rehberlik ediyor

-Aldığım her nefeste sevgi ve mutluluğu çoğaltarak yaşamıma katıyorum

-Farkında olduğum tüm eksikliklerimi sevgiyle tamamlıyorum

-Ruh eşimin hayatıma girmesine hazırım

-Ruh eşim için hayatımda alan yaratıyorum

-Ben ruh eşimle olmayı hak ediyorum ve kabul ediyorum

-Hayatım mucizelerle dolu

-Ruh eşim beni seviyor bende ruh eşimi seviyorum

-Ruh eşimle uyum,denge ve mutlu bir şekilde yaşamayı kabul ediyorum

Öyle de oldu

Öyle de oldu

Öyle de oldu

Şükürler olsun...

En az 21 gün boyunca, sabah ilk uyandığımızda veya gece uyumadan hemen önce yapılan olumlamalar daha etkilidir.. 💕

💫Bugün yepyeni sağlık ve neşe dolu bir hayata başlıyorum. Geçmişi kapatıyor ve hayat yolunda sevinçle ilerliyorum. Geleceğe güvenle bakıyor ve anı yaşıyorum.
💫Sağlığım günden güne daha iyiye gidiyor..

💫Tüm hücrelerim ve bedenim İlahi beyaz ışık altında şifalanıyor.
💫Kendimi Yaradan’ın şifa enerjisine enerjisine açıyorum.
💫Farkında olarak veya olmayarak sağlığım ile ilgili kendimde yarattığım tüm blokajları iptal ediyorum.

💫Atalarımdan gelen her türlü hastalık
kaydını bilinçle şimdi iptal ediyorum.
💫Şifalanması gereken tüm hücre, doku ve organlarım, şifalanmaya ve en sağlıklı haline gelmeye başlıyor.
💫Bedenimde sağlığa izin veriyorum.

💫Almam gereken tüm dersleri aldığımı kabul ediyorum.
💫Bedenim güçlü, enerjik ve sağlıklı..
💫Bedenimi seviyorum ve bana ilettiği mesajı algılıyorum.
💫Yaşamayı seviyorum ve hayata derinden bağlıyım, bunun sayesinde tüm sağlığı bedenime çekiyorum..
💫Sağlığıma kavuştuğum zaman hayatın bana göstereceği tüm mucizelere ve güzelliklere kendimi açıyorum.
💫Sağlığımın kıymetini biliyorum.

💫İlahi şifanın mucizesine inanıyorum ve tüm bedenimi ve ruhumu bu şifaya açıyorum..
💫Benim ve bütünün hayrına oldu.. Oldu.. Oldu…

💫Şükürler olsun..
Mükemmel olumlamalar bende olumlamalar yapıyorum bol bolda dualar ediyorum baya baya hayata bakış açısı değişiyor 🤩

IMG20220819185045.jpg

IMG20220819185113.jpg

IMG20220819185038.jpg

Hangi işiniz olursa olsun
Kolaylıkla çözülmesi için neler mümkün?
Daha başarılı olmam için neler mümkün?

İyi giden bir durum varsa
Bundan daha iyi nasıl olur?

Nasıl sorusuna çok dikkat edin çünkü cevabı çok hızlı geliyor. Mesela birini yargılamak çok olumsuz enerjidir. Yargılandığımızın aynısını yaşarız. Mesela bir arkadaşınız evli biriyle beraber. Nasıl yapar bunu? Dediğinizde cevabı ‘işte böyle” diyerek bize gelir.

Yargı enerjisine hiçbir şekilde girmeyin.

Kafanızda neyi çoğaltırsanız o size gelir.

Para ile ilgili de bir sürü paylaşım yapıcam.
Denemediğim hiçbir şeyi paylaşmıyorum bilginiz olsun.
Kesinlikle para ile calismalarinizi bekliyorum sizi takibe alıyorum ❤️

BİLİNÇALTI POZİTİF KODLAMA

🩸ZOR ya da ÇOK ZOR
kelimelerini hayatınızdan çıkarın yerine, KOLAY ve KEYİFLİ kelimelerini koyun.

🩸İMKANSIZ ve ASLA en tehlikeli kelimelerdir yerine MÜMKÜN ve GÜVENLİ diyoruz.

🩸İSTİYORUM derseniz hep isteme durumunda kalırsınız demeyin.Yerine SEÇİYORUM kelimesini koyun.

🩸DENEYECEĞİM(-ecek -acak yok), yerine YAPABİLMEYİ BİLİYORUM /SEÇİYORUM diyoruz.

🩸HENÜZ kelimesi SİHİRLİDİR.

🩸YOK demiyoruz yerine HENÜZ diyebilirsiniz.

🩸OLACAK diye bir şey yok daima

OLDU OLDU OLDU.

🩸Bilinçaltınız sadece ŞİMDİKİ ZAMANI biliyor, geçmiş ve geleceği bilmiyor!

🩸Bu sebeple ona hitap etmek istiyorsanız sadece ŞİMDİKİ ZAMAN kipi kullanın.

🩸OLDU, VAR, GELDİ GERÇEKLEŞTİ vs.

🩸Başkalarının inançlarını dinleyip yeni KAYITLAR oluşturmayın.

🩸Aklınızdan negatif bir düşünce geldiğinde fark edin ve iptal edin.

🩸Nasıl iptal edilir?

🩸3 kez İPTAL İPTAL İPTAL diyin ve hemen ardından çarpım tablosunu aklınızdan geçirin.

🩸Böylelikle sol beyinden sağ beyine aktarımı önler!

🩸Tebrikler Nur topu gibi yeni bir negatif kaydın oluşmasını önlemiş oldunuz.

🩸KELİME ve DÜŞÜNCELERİNİZİN farkında olun ve özenle seçin.

🩸GEÇMİŞE BAĞLI KOŞULLARDAN SIYRILIN;

🩸Bilinçaltı,0-5 yaş arası yoğunlukla olmak üzere;5-10 yaş arası aile ve çevre tarafından kodlanır.

🩸Bu kodlamanın ardından yaklaşık 25 yaşına kadar uykuya yatar.

🩸Bu yaştan sonra davranış modellerimizi etkiler ve tabii ki bu da fiziki gerçekliğimizi oluşturur.

🩸Bu kodlamaları fark etmeye çalışın!

🩸Sizi yanıltan,ilerlemenizi engelleyen
düşünce ve inanç kalıplarınızı göz ardı etmeyi kendinize öğretin!

🩸POZİTİF İNANÇ kalıplarını yerleştirmek için OLUMLAMA yapın.

🩸OLUMLAMA NASIL YAPILIR?

🩸KISA NET cümlelerle,ŞİMDİKİ zaman kipi kullanarak,yukarıda yazılı kuralları baz alarak, olmak istediğiniz siz için olumlama metnini yazın!

🩸Bu metni telefonunuza kendi sesinizle kaydedin.

🩸21 gece uyumadan hemen önce ve
uyandıktan hemen sonra kulaklıkla dinleyin.

🩸7 gün ara verin.Bu şekilde 3 tekrar yapın.

POZİTİF yeni kaydınız oluştu
Seçiyorum demek yerine sahibim diye yazsak da olur mu? Olmuş gibi

X