Enerji Dönüştürme ve Olumlamalar

Para ile ilgili ya da genel olarak her olay veya her duygu için aşağıdaki soruları sorabilirsiniz. Sor & Bırak

» Öncelikle soracağınız konuyu belirleyin.

» Sonra bunu en başa ekleyerek sorun.

» Aynı konudaki 7 soruyu arka arkaya sorun.
.
1-Bundan daha iyi nasıl olur ?

2-Başka neler mümkün?

3-Bu konunun çözülmesi için sonsuz olasılıklarım nelerdir?

4-Bunun için ben ve bedenim hangi enerji, alan, bilinç, seçim ve sihir olabilirim?

5-Kim yada kimler bana katkı sağlar ?

6-Ben kimlere katkı olurum?

7-Neler bana katkı sağlar ?

Örneklendirelim;

➥ Para realitesi ile ilgili bir ödememiz var , Off nasıl ödeyeceğim? demek yerineee
❥ Bundan daha iyi nasıl olurrr?

❥ Bu ödemeyi kolaylıkla yapabilmem için
başka neler mümkün ?

❥ Bu ödemeyi kolaylıkla yapabilmem için bundan iyi sonsuz olasılıklarım nelerdir

❥ Bu ödemeyi kolaylıkla yapabilmem için ben ve bedenim hangi enerji alan bilinç seçim sihir olabilirim ?
❥ Bu ödemeyi kolaylıkla yapabilmem için kim yada kimler bana katkı sağlar ?

❥ Bu ödemeyi kolaylıkla yapabilmem için ben kimlere katkı olurum?
❥ Bu ödemeyi kolaylıkla yapabilmem için neler bana katkı sağlar ?

Eğer paranın zor kazanıldığı, para bize gelmez ki şekilde kalıplarınız varsa, önce onların silinmesi çok daha verimli olmanızı sağlar.

Bir de bir mağazaya girdiğimizde ve her şeye hayran olduğumuzda ancak o konuda bütçemiz kısıtlı olduğunda , o an hemen şu enerjiye geçin. “Aslında ben buradaki her şeyi alabilecek güçteyim ama şu an almamayı seçiyorum” bunu çok samimi bir kalple yaptığınızda emin olun ki hiçbir şey cazip görünmüyor. Nasıl olduğuna Şaşıracaksınız.

Para enerjinizi aktifleştirin

🍀Yaptığınız hiçbir ödeme için şikayet etmeyin

🍀Ödemelerinizi yaparken hangi histe olduğunuz çok önemlidir

👉🏻Verdiğim para katlanarak kolaylıkla bana geri gelir hissi 👈🏻
👉🏻Yine bir sürü ödeme yaptım boşu boşuna hissi👈🏻

🍀Bu iki his arasında uçumlar var, ilki bolluk bereket enerjisinde ikincisi ise kıtlık enerjisinde
Hangisini seçiyorsunuz?

🍀Faturalarınızı öderken söylenmeyin, doğalgaz ile ısındınız, ışığınız yandı sevdiklerinizle rahat ve konforlu vakit geçirdiğiniz
Sevgi ile ödeyin, enerji değişsin

🍀Ödeme yaparken, birine para verirken karşı tarafa bolluk bereket getirmesini dileyin, sizden hangi enerji yayılırsa sizi o enerji bulacaktır

🍀Birisi size bir şeyler verdiğinde itiraz etmeyin, sevgi ile kabul edin
Alma verme dengesi sizin için her daim işliyor

🍀Şükür enerjisinde kalın

Bolluk Bereket olsun💚

BİLİNÇALTI SEMBOL DİLİ

Anne karnında aileniz sizi erkek mi beklemiş?

Kendinizi hep erkek işleri yaparken mi buluyor sunuz?

Eşinizle aranız mesafeli mi?

Regl döneminiz ağrılı mı geçiyor?

İşleriniz hep ters gidiyor ve yarım mı kalıyor?

...........

💃Kadınlığının tadını çıkarmak

💃Kadınlığını kabullenmek

💃Dişil enerjinizi ortaya çıkarmak

İsterseniz bu travmayı yenmek için;

İMAJİNASYON

Dolunayın aydınlattığı suya yunus balığının daldığını hayal edin

İmajinasyonlar

Her gün en az 1 dakika

23 gün boyunca yapılmalıdır.

Bolluğu arttırmak için bir olumlama ; bilinçaltınızla konuşun 😊

Sevgili bilinçaltım;

Seni yaşamıma bolluğu, bereketi ve parayı çekmen için programlıyorum. Şüphesiz ki sen bunun için gereken sınırsız güce sahipsin . Para enerjisini yaşamıma kolaylıkla ve çabasızca çekiyorum . Yaşamımda her şey bana ve herkese yetecek kadar bol ve bereketli. Ve öyle de oldu 🙏🏻

Bolluğu arttırmak için bir olumlama ; bilinçaltınızla konuşun 😊

Sevgili bilinçaltım;

Seni yaşamıma bolluğu, bereketi ve parayı çekmen için programlıyorum. Şüphesiz ki sen bunun için gereken sınırsız güce sahipsin . Para enerjisini yaşamıma kolaylıkla ve çabasızca çekiyorum . Yaşamımda her şey bana ve herkese yetecek kadar bol ve bereketli. Ve öyle de oldu 🙏🏻
Bayılıyorum size 😍 bunu demeye geldim siz yazdıkça kalbim kuş gibi çırpınıyor çok tuhaf

TESLİMİYET ÇALIŞMASI

İçimdeki evrensel zihin endişelerimi kaygılarımı değersizlik duygusunun o önemsiz dertlerimi bağışlıyor ve onları sana veriyorum.
Sorunları benden çok daha iyi çözebilecek akla sahip olduğunu biliyorum.

Dünyamdaki oyuncuları ayarla ki, kapılar açılsın.

İçsel zeka üzüntülerimi ve kendime duyduğum acıma duygularımı sana bırakıyorum uzun zamandır içsel düşüncelerim ve eylemlerimle baş edemedim.

Müdahale etmene ve benim için doğru olan daha üstün bir yaşam sunmana İzin veriyorum
Bunu kendinize yüksek sesle söyleyin, tıkandığınız, teslim olamadığınız herzaman söyleyebilirsiniz.💜🙏

Sesli olarak , hissederek söyleyelim

Kendimi affediyorum

Kendimi önemsiyorum

Kendimi seviyorum

Kendimi takdir ediyorum

Kendimi onaylıyorum

Kendimi görüyorun

Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum ve seviyorum

Kendime değer veriyorum

Kendime saygı duyuyorum

Kendime inanıyorum

Kendime güveniyorum

Kendime öfke duyabiliyorum

Kendime kızabiliyorum

Kendimle barışığım

Kendimden utanıyorum

Kendimden nefret ediyorum

Ben yeterliyim

Ben değerliyim

Ben Özgüvenliyim

Varlığımı hissediyorum

Ben bir mucizeyim

Her türlü duyguyu kendimizde hissetmemiz çok doğal!

Kendimize nazik şefkatle yaklaşmayı hep hatırlayalım!

Hayatınızı Değiştirmek için Günlük 4 Pratik Çalışma;

1. Her güne “Evren bugün bana çok güzel bir şey göster.” Ve “Bugünün bana hediyeleri neler?” diyerek başlayın.

2. Her ne zaman iyi veya kötü bir şey olursa

“Bundan daha iyi nasıl olur?” diye sorun. Hayatınızın gidişatını daha harikaya doğru değiştireceksiniz.

3. Ya yargıya ya da mutluluğa sahip olabileceğinizi fark edin. Eğer yargılarımızı durdurabilirsek, tamamıyla farklı bir dünyaya sahip olabiliriz.

4. 3 gün boyunca sahip olduğunuz her düşünce, his ve duyguda “Bu kime ait?” diye sorun. Yürüyen ve konuşan bir meditasyon haline geleceksiniz. Kafanızdaki düşünceler, hisler ve duyguların %98’i sizin bile değildir.Bunu bilmenize ve dünyanızda daha fazla alan yaratmanıza izin verir.
Bundan daha iyi nasıl olur?

Başka neler mümkün?

Nasıl bu kadar şanslı oldum ?

Hayatın tümü bana neşe kolaylık ve ihtişamla gelir.

Hayatınızı Değiştirmek için Günlük 4 Pratik Çalışma;

1. Her güne “Evren bugün bana çok güzel bir şey göster.” Ve “Bugünün bana hediyeleri neler?” diyerek başlayın.

2. Her ne zaman iyi veya kötü bir şey olursa

“Bundan daha iyi nasıl olur?” diye sorun. Hayatınızın gidişatını daha harikaya doğru değiştireceksiniz.

3. Ya yargıya ya da mutluluğa sahip olabileceğinizi fark edin. Eğer yargılarımızı durdurabilirsek, tamamıyla farklı bir dünyaya sahip olabiliriz.

4. 3 gün boyunca sahip olduğunuz her düşünce, his ve duyguda “Bu kime ait?” diye sorun. Yürüyen ve konuşan bir meditasyon haline geleceksiniz. Kafanızdaki düşünceler, hisler ve duyguların %98’i sizin bile değildir.Bunu bilmenize ve dünyanızda daha fazla alan yaratmanıza izin verir.
Bundan daha iyi nasıl olur?

Başka neler mümkün?

Nasıl bu kadar şanslı oldum ?

Hayatın tümü bana neşe kolaylık ve ihtişamla gelir.
Sevgili AnkaEnerjisi AnkaEnerjisi yıllardır bu konularda sürekli okuyan biri olarak paylaşımlarıni severek okuyorum ve ekran görüntüsu alıyorum. Cok teşekkürler🌸 yeteneğimizi keşfetmek konusunda yapabilecegin paylaşımlar varsa çok memnun olurum🍀

Sevgili AnkaEnerjisi AnkaEnerjisi yıllardır bu konularda sürekli okuyan biri olarak paylaşımlarıni severek okuyorum ve ekran görüntüsu alıyorum. Cok teşekkürler🌸 yeteneğimizi keşfetmek konusunda yapabilecegin paylaşımlar varsa çok memnun olurum🍀
Çok teşekkür ederim. Gerçek benliğinize ulaşmak mı yoksa spiritüel konulardaki yeteneğinizi keşfetmekle mi ilgili?

Çok teşekkür ederim. Gerçek benliğinize ulaşmak mı yoksa spiritüel konulardaki yeteneğinizi keşfetmekle mi ilgili?
Gerçek benliğimize ulaşmak, hani şu his olur ya "ben buraya ait değilim, yapmak istediğim iş bu değil ama ne?" bu bilinmezlikleri çözecek çalışmalar, keşifler neler olabilir? Sürekli okuyorum ama bir yerde eksik birşey var çözemiyorum.

Gerçek benliğimize ulaşmak, hani şu his olur ya "ben buraya ait değilim, yapmak istediğim iş bu değil ama ne?" bu bilinmezlikleri çözecek çalışmalar, keşifler neler olabilir? Sürekli okuyorum ama bir yerde eksik birşey var çözemiyorum.
Biraz derin bir konu. Geniş zamanda bilgi vermeye çalışıcam. Siz de bu arada şu meditasyonu yapınız

X