engelli öğretmen

maşaALLAH sana :) hemen hemen herkesin akrabası böyle onları boşver iş hayatındada binbir zorlukla karşılaşabilirsin onları da önemseme ve kendine hep güven :) sizinle aynı yerde çalışmak isterdim :KK200:

Siz boşverin o akbabaları öğretmenim. Biz sizi tebrik ederiz. Hayatınızın geri kalanında da başarı hep sizinle olsun, kucak dolusu sevgiler 💕

Öncelikle tebrik ediyorum hocam 🧿İnşallah okulunuzu ve öğrencilerinizi çok sever ve mutlu bir iş yaşamı geçirirsiniz🙏🙏

O kıskanç akrabalar da herkeste mevcut,yapacak bir şey yok :)) Ben de 93 alıp atandım memur olarak ve kulağıma gelenler hep benzer kıskançlık kaynaklı saçmasapan şeylerdi :)) Yokk biz para yedirmişiz birilerine, öyle girmişim devlete (ki yedirecek paramız olaydı anlayacaktım bu ithamı🤣🤣),yok araya tanıdık sokmuşuz da öyle olmuş, o puanı alamazmışım..Yahu ben tüm hayatım boyunca hep başarılı bir öğrenciydim;takdir,onur belgesi gırla..Atanmamın neyine inanamadınız..
Şaka bi yana ben de ilk duyduğumda çok sinirlenmiştim,ösym belgesinin çıktısını alıp alnıma yapıştırasım gelmişti 🤣🤣🤣Ama şu an kızmama gülüyorum, komik geliyor..Naparsak yapalım cahil insanlarım düşünce tarzını değiştiremeyiz..Biz kendimizi bildikten snra gerisi boş..Şimdi 4 yıllık memurum ve o akrabalara sorsan çok akıllı,kibar bir kızım,maşallah bana yanii🧿🤣🤣
Boşverin,canınızı sıkmaya değmez.Kimseye de kendinizi ispat etmek zorunda değilsiniz.Zaten işe başlayınca bunlar aklınıza bile gelmeyecek. Hele bir de ilk maaşı alın,bak onun keyfi bambaşka..Tekrardan tebriklerrr ❤

X