Ense kalınlığı

dml0

Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2022
54
10
19
2 li tarama testinde her şey normaldi ve sonuçlar temizdi . Organ tarama testi yaptırdım şuan 21 hafta civarındayız ense kalınlığı 6,2mm olmuş doktor kalınlaşmış dedi aynı durumu yaşayan varmı ?

Merhaba benim 11 haftalıkken ense kalınlığı 6.45 çıktı cvs yaptırdım normal çıktı şimdi 15 haftalık bir ayrıntılı genetik test daha istendi hem ücret çok yüksek daha önemlisi kötü birşey çıksa da aldıramam bebeğimi diye yaptırmıyorum ama bir yanımda çok tedirgin korkuyorum

Aynı durum ben de var 21. Haftadayım ve ense kalınlığı 6.2 diyor doktor yarın başka bir doktora da görüneceğiz siz de ne olup bitti

Aynı durum ben de var 21. Haftadayım ve ense kalınlığı 6.2 diyor doktor yarın başka bir doktora da görüneceğiz siz de ne olup bitti
Özele gittim 4.9 ölçtüler birde özele iyi bir doktora gözükün İnşallah sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın

Özele gittim 4.9 ölçtüler birde özele iyi bir doktora gözükün İnşallah sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına alır
Gittim doktora bu sefer 5.5 ölçtü amniyosentez yaptırdık cumartesi günü sonuç çıkacak inşallah çocuğumun bir şeyi yoktur

Gittim doktora bu sefer 5.5 ölçtü amniyosentez yaptırdık cumartesi günü sonuç çıkacak inşallah çocuğumun bir şeyi yoktur
İnşallah Rabbim bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin sonucu öğrenince bana da söyler misin inşallah sağlığı yerindedir

İkili taramadaki referans degerleriniz cok onemli. Gecici birsey olma ihtimali yuksek. Bebeginiz erkek mi?

İkili taramadaki referans degerleriniz cok onemli. Gecici birsey olma ihtimali yuksek. Bebeginiz erkek mi?
Evet erkek bebeğim . İkili taramada ense kalınlığı normal ölçüldü burun kemiği diğer kemik ölçümleri normal ölçüldü. Kalbinde böbrekleri de çok şükür bir sorun görmediler. İkili taramam temiz çıktı yani

Organ taramasında da sadece ense kalınlığı artmış dedi özele gittim normal çıktı ense kalınlığı da geri kalan hiçbir yerinde sorun görmediler

Organ taramasında da sadece ense kalınlığı artmış dedi özele gittim normal çıktı ense kalınlığı da geri kalan hiçbir yerinde sorun görmediler
Gecici bir ödem veya ultrason ölçüm hatasi bile olabilir

İnşallah Rabbim bebeklerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin sonucu öğrenince bana da söyler misin inşallah sağlığı yerindedir
Merhaba bebeğimin hiçbiri şeyi yokmuş çok mutluyum ense kalınlığı tek başına down demeye yetmiyor demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…